banner
Oferty abonamentowe bez telefonu
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

 

Nju mobile

nju abonament

Nju mobile to sieć komórkowa, której operatorem jest Orange Polska S.A. Sieć działa w oparciu o infrastrukturę Orange, która oferuje jedną z najszybszych transmisji LTE w kraju. Nju abonament to oferta ze zmienną wysokością abonamentu tzn. że nie musimy co miesiąc płacić za cały abonament czy pakiet usług. Jeśli nie korzystamy z usług w danym miesiącu to nic nie zapłacimy.


Polecamy ofertę z włączoną usługą ,,bez limitu 19 zł"

bez limitu rozmów na komórki i stacjonarne (również w roamingu UE)
6 GB pakiet internetowy (3GB w pierwszych 6 miesiącach)
3,28 GB pakiet internetowy w roamingu UE
19 zł maksymalny miesięczny rachunek
Możliwość dokupienia odatkowego pakietu 9 GB za 9 zł
Umowa na czas nieokreślony (okres wyp. 30 dni)

 

Nju dodatkowy numer - najlepsza oferta rodzinna

Do każdego kontraktu nju abonament możemy dokupić jeden numer dodatkowy za 9 zł miesięcznie. Od lutego 2019 roku można kupić jednocześnie oba numery: główny i dodatkowy. Wcześniej, aby kupić numer dodatkowy, trzeba już było korzystać z głównego. Zamiast kupować nowy numer możemy także przenieść nasz istniejący numer od innego operatora. Dodatkowy numer korzysta z usług nielimitowanych w takim samym zakresie jak numer główny. Jeśli na numerze głównym włączymy usługę ,,bez limitu 29 zł" to na numerze dodatkowym będziemy mieli również nielimitowane sms/mms-y i rozmowy  do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz współdzielony pakiet internetowy 20/40/60GB i to tylko za kwotę 9 zł/miesiecznie. Możemy również dokupić do numeru podstawowego dodatkowe pakiety internetowe. Pakiety takie są współdzielone z numerem dodatkowym. W ofercie nju na kartę niestety nie mamy możliwości skorzystania z numeru dodatkowego. Od kwietnia 2021 wprowadzono możliwość zakupu trzeciego numeru za 19 zł/mies.

plan nju dodatkowy

 

 

 

Nju internetowy - typowa oferta inte​rnetu mobilnego

120 GB limit transferu danych (60 GB w pierwszych 6 miesiacach)
LTE pełna prędkość LTE, zasięg sieci Orange
lejek 1Mb/s bezpłatny lejek po wykorzystaniu pakietu
staż wysokość pakietu zależy od stażu w sieci
29 zł maksymalny rachunek miesięczny
oferta tylko-sim

 

Najlepsza na rynku oferta abonamentowa bez limitu rozmów

Pierwsza w Polsce (i dotychczas prawie jedyna) oferta z taryfą liniową tzn. klient nie otrzymuje pakietu minut czy sms-ów za który musi zapłacić abonament bez względu na to ile korzystał z tych usług. Opłata miesięczna za usługi wynosi tyle ile to wynika z rzeczywiście z przeprowadzonych rozmów czy wysłanych sms-ów licząc 19 gr/min i 9 gr za SMS-a. Ponadto po przekroczeniu wyznaczonych progów cenowych usługi stają się bezpłatne. Jeśli nie korzystaliśmy z usług to nic nie zapłacimy (staż > 3 m-cy).

 

 

Po​lecamy również ofertę z włączoną usługą ,, bez limitu 29 zł"

bez limitu minut do sieci komórkowych i stacjonarnych
bez limitu SMS/MMS-ów
40GB pakiet internetowy (w roamingu UE 5,01 GB)
Pakiet internetowy przyznawany  w zależności od stażu od 20 GB do 60 GB
29 zł maksymalny rachunek miesięczny

 

 

 

Porównanie nju n​a kartę i oferty abonament

Porównanie takie wypada na korzyść oferty z rachunkiem co pokazuje zestawienie poniżej.

nju abonament  Drugi numer za 9 zł /mies, Oferta za 19 zł/30 dni obejmuje no-limit na rozmowy + pakiet 1 GB
nju na kartę Brak promocji na drugi numer, Oferta za 19 zł/30 obejmuje tylko no-limit na rozmowy

Dla ofert na kartę nie występuje pojęcie abonamentu. Jednakże w przypadku wykupienia cyklicznie odnawianego pakietu usługowego np. ,,Wszystko za nie więcej niż 29 zł" możemy też bez problemu wyliczyć maksymalny miesięczny koszt używania telefonu. Warto również zauważyć, że korzystając z oferty abonamentowej nie będziemy płacić całego abonamentu jeśli w danym miesiacu mniej korzystaliśmy z usług. Po zniesieniu rachunku mninimalnego w nju abonament (który wynosił 9 z) nasze koszty miesięczne będą takie same jak w ofercie na kartę (19 gr/min , 9 gr/SMS) w sytuacji gdy nie przekroczymy kwoty maksymalnej wyznaczonej dla danego pakietu usługowego (np. kwoty 29 zł). 

 

 

Więcej informacji o ofercie abonamentowej

 

Spis treści - dalsza część artykułu zawiera następujące informacje:

 

1. Jaki jest zasięg sieci?
2. Jak obliczamy wysokość rachunku?
3. Jakie koszty za internet?
4. Jak przenieść numer do nju mobile'a ?
5. Czy można kupić nju mobile'a na firmę?

Zasięg sieci nju mobile

Zasięg sieci pokrywa się z zasięgiem Orange, ponieważ pod względem infrastruktury telekomunikacyjnej (stacje bazowe itp) jest to ta sama sieć. Mapa zasięgu prezentowana jest na stronie http://www.njumobile.pl/zasieg;. Od 13 sierpnia 2014 r dostępna jest technologia LTE.

 

Nju dla firm

Oferta nju przeznaczona jest jedynie dla dla Klientów indywidualnych (osób fizycznych), którzy nie zawierają umowy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie oznacza to, że nie możemy faktury wystawionej na osobę fizyczną zaksięgować w koszty działalności gospodarczej. Zobacz podrozdział ,,Rachunek nju mobile w kosztach firmy >>" na dole strony

 

 

Cennik podstawowy oferty nju abonament

Przez osiągnięciem ustalonych progów cenowych abonent jest obciążany według stawek ustalonych w cenniku podstawowym. Jeśli, na przykład abonent rozmawiał w ciągu miesiąca tylko 50 minut to zapłaci za rozmowy jedynie 9,5 zł ( 0,19 zł/min x 50 min).rozmowy do sieci krajowych operatorów komórkowych i stacjonarnych 19 groszy/min.
SMS do krajowych sieci komórkowych 9 groszy
MMS do krajowych sieci komórkowych 19 groszy
transmisja danych 19 gr. za 1 MB
przesyłanie danych - taktowanie paczek danych 100 kB 100 kB

 

Ponadto użytkownik ma do wyboru dodatkowe bezpłatne usługi , które pozwalają na lepsze dopasowanie oferty do swoich potrzeb i tym samym osiągnięcie sporych oszczędności. Są to takie usługi jak:

* bez limitu 19 zł - nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych + pakiet 1 GB  za maksymalnie 19 zł 

* bez limitu 29 zł - nielimitowane sms/mms-y + połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych + 10 GB za maksymalnie 29 zł miesięcznie 

* bez limitu 39 zł - sms/mms-y i połączenia jak wyżej + 20 GB za masymalnie 39 zł miesięcznie.

* Im dłużej tym lepiej - zwiększanie pakietu internetowego wraz ze zwiększającym się okresem stażu abonenta w sieci

 

Ile wyniesie nasz rachunek ?

W ofercie nju abonament nie płacimy stałej wartości abonamentu ponieważ nie jest z góry określona kwota miesięcznego rachunku. Koszt usługi obliczany jest liniowo tzn. jest iloczynem stawki i ilosci wykonanych usług.

Ta zasada obowiązuje jednak tylko do z góry wyznaczonych progów cenowych. Takie progi (limity cenowe) ustalone są osobno dla rozmów , dla wysyłania sms/mms-ów i dla transmisji danych i wynoszą one odpowiednio : 29 zł9 zł i  19 zł . Jeżeli  aktywujemy bezpłatną usługę  np. ,,bez limitu 29 zł" to uzyskamy jeden limit cenowy 29 zł  na wszystkie usługi razem z pakietem internetowym 10 GB. Jeżeli na przykład w danym okresie rozliczeniowym nie będziemy wysyłać sms-ów to nic za nie nie zapłacimy.  Jeśli natomiast będziemy wysyłać niedużą ilość smsów np. 10 miesięcznie to zapłacimy tylko za tę ilość czyli 90 groszy ( 10x 9 gr/sms). Tak samo naliczane są koszty za rozmowy. Jeśli w danym okresie rozliczenowym wcale nie korzystaliśmy z usług  to nasz rachunek wyniesie 0 zł (od 21.03.2016).

 

Zasady rozliczania opłat za transmisję danych

Abonenci, którzy aktywowali usługi ,,bez limitu xx zł "  po wykorzystaniu pakietu internetowego (zawartego w usłudze) korzystają dalej z bezpłatnej transmisji danych z ograniczoną prędkością 64 kb/s.

Usługa ,,Im dłużej tym lepiej"

Od sierpnia 2015 r wprowadzono promocję ,,Im dłużej tym lepiej" , która zwiększa od 2 do 3 razy wysokość pakietu internetowego w zależności od długości stażu abonenta w sieci

Usługa obniżająca koszty Pakiet za staż do 6 miesięcy Pakiet za staż powyżej 6 miesięcy Pakiet za staż powyżej 12 miesięcy Pakiet za staż powyżej 24 miesięcy
usługa ,,bez limitu 19 zł"   3 GB    6 GB   7,5 GB   9 GB
usługa ,,bez limitu 29 zł"   20 GB   40 GB  50 GB  60 GB
usługa ,,bez limitu 39 zł"   40 GB   80 GB   100 GB   120 GB

 

Rachunek minimalny

Od 21 marca 2016 rachunek minimalny 9 zł został zniesiony. Zniesienie tej opłaty dotyczy abonentów z ze stażem co najmniej 3 miesięcznym. Udogodnienie to musimy sami włączyć razem z bezpłatną usługą ,,im dłużej tym lepiej".  Jeśli zatem w jednym miesiacu wcale nie będziemy korzystać z usług to nasz rachunek wyniesie 0 zł.

 

Czy nju z rachunkiem to oferta abonamentowa?

W zasadzie operator unikał nazwy oferta abonamentowa. Funkcjonowało nazewnictwo : oferta z rachunkiem i oferta na kartę. Abonament kojarzy się zawsze ze stała opłatą miesięczną, którą zobowiązani jesteśmy zapłacić niezależnie od tego czy korzystaliśmy z usług i czy wykorzystaliśmy do końca przyznane do danego abonamentu bezpłatne pakiety rozmów, sms-ów czy transmisji danych. Jednak od połowy 2018 roku zmieniono oficjalną nazwę oferty na nju abonament.

 

Jak przenieść numer do niu mobile ?

Przeniesienie numeru do niumobile jest w miarę proste i można to zrobić jedynie przez Internet. W tym celu należy wejść na stronę internetową operatora i wybrać odpowiednią dla siebie ofertę a następnie kliknąć na przycisk przenieś numer. Dalej należy postępować według pojawiających się instrukcji. Po wprowadzeniu naszego dotychczasowego numeru i innych naszych danych należy określić tryb przeniesienia numeru. Zazwyczaj będzie to tryb z zachowaniem okresu wypowiedzenia u dotychczasowego operatora. Taka opcja nie naraża nas na dodatkowe kary umowne. Dostarczenie karty sim oraz umowy następuje za pomocą firmy kurierskiej w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania maila potwierdzającego wysłanie dokumentów. Dostarczona karta sim zawierać będzie numer tymczasowy, tak aby można było od razu korzystać z usług. Do przesyłanych dokumentów załączane jest także pełnomocnictwo dla nowego operatora do reprezentowania klienta w zakresie czynności prawnych związanych z przeniesieniem numeru. Po kilkudniowym okresie weryfikacji zostanie określona data przeniesienia numeru.  Informacja ta zostanie do nas przesłana SMS-em. W określonym  wcześniej przez operatora dniu numer tymczasowy zostanie zastąpiony naszym dotychczasowym numerem. O tym fakcie zostaniemy obowiązkowo powiadomieni sms-em, e-mailem lub telefonicznie. O sposobie powiadomienia decydujemy my sami zaznaczając odpowiednią opcję w formularzy internetowym podczas składania zamówienia. 

Dlaczego nie warto wybierać rachunku w formie papierowej

Jeżeli nie wybierzemy opcji e-faktura to za aktywację  zamiast 0 zł zapłacimy 20 zł.  Cena ma zadanie przekonać klientów do rezygnacji z papierowej formy rachunku. Jest to często stosowana praktyka na rynku telefonii komórkowej mająca obniżyć koszty obsługi abonentów. Jeżeli w trakcie umowy zrezygnujemy z e-faktury to niestety opłata za aktywację 20 zł nas nie ominie chyba , że rezygnacje złożymy po 24 miesiącach od daty podpisania umowy.

 

Migracja z Orange

Migracja z oferty Orange na abonament, mix oraz oferty na kartę do oferty nju z rachunkiem jest możliwa zgodnie z odpowiednim regulaminem migracji. Niestety z ofert na abonament i mix możemy zmigrować jedynie po zakończeniu okresu na jaki umowy te zostały zawarte. Istnieje możliwość przeniesienie numeru w okresie zastrzeżonym ale wiaże się to z koniecznością zwrotu udzielonej abonentowi w umowie tzw. ulgi cenowej. Migracja z ofert Orange na kartę jest możliwa w dowolnym momencie.  

 

Rachunek niu mobile w kosztach firmy

Oferta nju przeznaczona jest jedynie dla klientów indywidualnych. Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą jako osoba fizyczna (nie jako osoba prawna np. sp. z o.o.) i dokonujemy zakupu towaru czy usługi na fakturę imienną to nie ma przeszkód aby wydatek ten zaksięgować w kosztach firmy. Z zebranych przez nas informacji wynika jasno, że faktura imienna może być dowodem księgowym. Reguluje to Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów kpir (paragraf 12 do 16).

Zgodnie z tym rozporządzeniem podstawą zapisów w księdze są faktury a także inne dowody dowody księgowe. Paragraf 14 ust. 2 wymienionego rozporządzenia mówi, że dowód księgowy (dowód wewnętrzny) może dotyczyć : ,,wydatków związanych z opłatami za czynsz, energię elektryczną, telefon, wodę, gaz i centralne ogrzewanie, w części przypadającej na działalność gospodarczą; podstawą do sporządzenia tego dowodu jest dokument obejmujący całość opłat na te cele” Najbezpieczniejszym zatem rozwiązaniem będzie sporządzanie co miesiąc Księgowego dowodu wewnętrznego na podstawie imiennej faktury. Do takiego dowodu księgowego trzeba załączyć oryginalny rachunek z nju mobile. Warto również opisywać na odwrotnej stronie rachunku lub w treści dowodu wewnętrznego, że telefon wykorzystywany był w 100% dla potrzeb działalności gospodarczej. Jeszcze bezpieczniejszym rozwiązaniem jest przyjęcie założenia, że nasz telefon wykorzystywany jest na przykład w 20 % dla celów prywatnych a w 80% dla celów prowadzonej działalności gospodarczej. W tym przypadku księgujemy w koszty tylko 80 % wydatków za usługi telekomunikacyjne. Dodatkowym argumentem może być fakt, że zgodnie z ustawą Kodeks Cywilny firmą osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarcza jest przede wszystkim imię i nazwisko. Najważniejsze jest to aby poniesiony koszt był związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. A co z VAT ? Naszym zdaniem, zgodnie z ustawą o VAT jeśli podatnik nie może odliczyć podatku naliczonego to może go, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://www.gofin.pl Dla wątpiących proponujemy zasięgnięcie informacji w swoim Urzędzie Skarbowym lub wystąpienie z zapytaniem o indywidualną interpretację. Przedstawiona powyżej opinia stanowi jedynie indywidualną ocenę sytuacji podatkowej przez redaktora serwisu super-sim.pl i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.

 

 

 

Nowości i promocje w sieci nju mobile

 

1.07.2021 - Bezpłatny pakiet 60 GB

W okresie wakacji (od 1.07 do 31.07.2021), kupując ofertę nju na abonament lub nju internet mobilny, otrzymamy bezpłatny pakiet 60 GB. Pakiet ten podzielony jest na 2 paczki po 30 GB. Każda paczka ważna jest 30 dni od momentu jej włączenia. Usługę można uruchomić wysyłając SMS o treści WAKACJE pod nr 80855.

 

21.04.2021 - Nowy numer dodatkowy

Od 21 kwietnia 2021 wprowadzono możliwość korzystania z dwóch numerów dodatkowych (oprócz głównego). Koszt abonamentu za trzeci numer jest stały i wynosi 19 zł/miesięcnie i oprócz nielimitowanych połączeń i SMS/MMS-ów oferuje również dodatkowy pakiet 10 GB.

 

08.01.2021 - Prezent na nowy rok 2021

Z okazji nowego roku wszyscy klienci nju mobile (abonamentowi i prepaid) otrzymują w prezencie pakiet 10 GB do wykorzystania w okresie 30 dni. Aby aktywować bezpłatny pakiet należy wysłać SMS-a o treści PAKIET10GB pod numer 80955. Aktywacji można dokonać do dnia 31 stycznia.

 

03.12.2020 - Prezent na święta

W okresie od 3 do 26 grudnia 2020 kupując ofertę nju na abonament lub internet mobilny otrzymamy darmowy pakiet internetowy 50 GB na 30 dni. Jeśli kupimy ofertę w parze, to bezpłatny pakiet zostanie zwiększony do 100 GB. Aby skorzystać z promocji należy z nowo zakupionego numeru nju wysłać SMS-a o treści PREZENT na bezpłatny numer 80855.

 

20.02.2019 - Zmiana zasad zakupu numeru dodatkowego

Nju dodatkowy numer - to atrakcyjna oferta sieci nju mobile pozwalająca na dokupienie drugiego numeru za 9 zł/miesięcznie do istniejącej oferty abonamentowej. Aby było łatwiej skorzystać z tej propozycji od lutego 2019 roku można kupić jednocześnie oba numery: główny i dodatkowy. Wcześniej, by kupić dodatkowy, trzeba już było korzystać z głównego. Obecnie wystarczy jedna wizyta w sklepie internetowym.

 

23.11.2018 - Świąteczna promocja

Od 23 listopada 2018 ruszyła promocja, w ramach której za przeniesienie numeru do nju możemy otrzymać bon podarunkowy Sodexo o wartości 60 złotych. Bon można wydać na zakup dowolnej rzeczy. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów bonów. Warunkiem otrzymania bonu jest utrzymanie numeru przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy.

 

27.08.2018 - Promocja dla przenoszących numer

Za przeniesienie numeru do nju z rachunkiem, otrzymamy gadżet. Do wyboru są słuchawki Bluetooth oraz bezprzewodowy głośniczek. Warunkiem otrzymania nagrody jest korzystanie z numeru przez co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Promocja trwa do wyczerpania zapasu gadżetów.

 

18.07.2018 - Zmiana nazewnictwa oferty

Zmieniono oficjalną nazwę oferty nju z rachunkiem na nju abonament.  Wszystkie podstawowe waruki oferty pozostały bez zmian. Również wszystkie usługi dodatkowe nie uległy zmianie. 

 

5.06.2018 - Nowa promocja dla przenoszących numer

Za przeniesienie numeru do oferty z rachunkiem otrzymamy do wyboru: kamerkę samochodową Prestigio Roadrunner 140 z szerokim kątem widzeniem, smartwatch lub myszkę komputerową. Warunkiem otrzymania nagrody jest utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden miesiąc. Promocja trwa do wyczerpania zapasu gadżetów.

 

25.04.2018 - Promocja z okazji 5. urodzin nju mobile

Nju mobile ogłosił konkurs z okazji 5 rocznicy istnienia tej sieci. Aby wziąć w nim udział należy przedstawić, w formie komentarza na Facebooku, swój pomysł na świętowanie 5. urodzin tej sieci. Na autorów 100 najlepszych komentarzy czekają nagrody w postaci zestawów gadżetów nju o wartości 199 zł każdy.

 

20.02.2018 - Promocja dla przenoszących numer

Tym razem prezent dostaniemy za przeniesienie numeru do oferty z rachunkiem. Do wyboru mamy powerbank 4000 mAh, słuchawki bluetooth SNAKE i mini głośnik bluetooth Eggi. Podobnie jak w poprzednich promocjach warunkiem otrzymania nagrody jest utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden miesiąc. Promocja trwa do wyczerpania zapasu gadżetów.

 

6.10.2017 - Nowe usługi w ofercie na kartę

Nowa usługa „Wszystko za nie więcej niż 29 zł”  jest w zasadzie oparta na poprzedniej z tą różnicą, że rozmowy bez limitu obejmują teraz zarówno połączenia do sieci komórkowych jak i do sieci stacjonarnych. Standardowy pakiet do tej usługi to 10GB. Natomiast w tańszej usłudze  „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł” mamy tylko nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne.

Do wyboru są trzy rodzaje opcji no-limit. Na przykład opcja ROZMOWY obejmuje nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + 1 GB za maksymalnie 19 zł miesięcznie. Opcja WSZYSTKO obejmuje nielimitowane sms/mms-y + rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + 10 GB za maksymalnie 29 zł miesięcznie.

 

29.06.2017 - Nowa oferta z rachunkiem

Nowa oferta jest w zasadzie oparta na poprzedniej z tą różnicą, że rozmowy bez limitu obejmują teraz zarówno połączenia do sieci komórkowych jak i do sieci stacjonarnych. Do wyboru są trzy rodzaje opcji no-limit. Na przykład opcja ROZMOWY obejmuje nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + 1 GB za maksymalnie 19 zł miesięcznie. Opcja WSZYSTKO obejmuje nielimitowane sms/mms-y + rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + 10 GB za maksymalnie 29 zł miesięcznie.

2.03.2017 - Nowy pakiet internetowy 9GB za 9 zł

Wprowadzono do oferty nowy atrakcyjny pakiet internetowy 9GB za 9 zł. Pakiet występuje zarówno w ofercie z rachunkiem jak i na kartę.

10.02.2017 - Walentynki

Promocja ,,Walentynki" obowiązuje od 10 do 24 lutego 2017. Tym razem na prezenty przeznaczono: wodoodporny głośnik bluetooth lub selfie stick. Warunki: zawarcie umowy na plan taryfowy z rachunkiem lub nju internetowy. Dodatkowym warunkiem jest utrzymanie nowego numeru w stanie aktywnym przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy.

17.01.2017 - Zakupy z nju

Promocja obowiązuje od 17 stycznia 2017 do 10 lutego 2017. Dotyczy ona klientów kupujących ofertę z rachunkiem lub nju internetowy. Klient otrzyma 2 vouchery o wartości 25 zł możliwe do zrealizowania w sklepach „Żabka” lub „Freshmarket”. Warunkiem jest aby klient utrzymał aktywny numer co najmniej przez jeden okres rozliczeniowy.

23.12.2016 - Zimowa promocja

Promocja obowiązuje od 23 grudnia 2016 do 3 stycznia 2017. Dotyczy ona klientów kupujących ofertę z rachunkiem lub nju internetowy. Klient otrzyma gadżet pod warunkiem, że utrzyma aktywny numer co najmniej przez jeden okres rozliczeniowy. Do wyboru są trzy rodzaje gadżetów: Powerbank 3000mAh Core, USB 32 GB i wielofunkcyjna chusta sportowa

20.06.2016 - Wprowadzenie oferty Internetu Mobilnego i nowa usługa ,,Rozmowy i internet"

Od dnia 20 czerwca 2016 r rozszerzyła się mocno oferta z rachunkiem. Pojawiła się nowa usługa zmniejszająca koszty ,,rozmowy i internet", dzięki której za kwotę nie większą niż 19 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane rozmowy na komórki + internet 1GB. Działa tu również usługa lojalnościowa i po pół roku pakiet internetowy wzrasta do 2 GB. Powstał również nowy plan ,,nju internet dodatkowy", który możemy nabyć jeśli posiadany już jeden numer nju z rachunkiem. Tutaj za 20 GB zapłacimy tylko 19 zł/mies . Ponadto powstała całkowicie nowa oferta z segmentu internetu mobilnego. Jest to całkowicie nowy plan taryfowy pod handlową nazwą ,,nju internetowy". Za 29 zł/mies otrzymujemy miesięcznie 40 GB transferu danych, po 6 miesiącach pakiet ten wzrasta do 80 GB a po dwóch latach do 120 GB.

 

26.04.2016 - Zwiększenie pakietu do 13 GB w ramach usługi jeden na wszystko

Od dnia 26 kwietnia 2016 r w ofercie z rachunkiem w ramach usługi ,,jeden na wszystko" zwiększono wartość pakietu internetowego z 5 GB do 13 GB. Zwiększenie pakietu ma charakter promocyjny i obowiązuje do 30.09.2016. Promocja łączy się z usługą ,,in dłużej tym lepiej". Zatem abonenci ze stażem ponad pół roku otrzymają pakiet 26 GB miesięcznie.

 

21.03.2016 - Zniesienie rachunku minimalnego 9 zł

Od dnia 21 marca 2016 r w ofercie z rachunkiem została zniesiona  minimalna opłata miesięczna w wysokości 9 zł.  Zniesienie tej opłaty dotyczy jedynie abonentów ze stażem co najmniej 3 miesięcznym. Udogodnienie to musimy jednak sami włączyć razem z usługą ,,im dłużej tym lepiej".

 

1.12.2015 - Zwiększony pakiet internetowy do 10 GB

Promocja dotyczy ofert z rachunkiem i na kartę. Osoby korzystające z usługi ,,Wszystko komórkowe za 29 zł" otrzymują zwiększony pakiet internetowy. Zamiast dotychczasowego pakietu 2 GB dostaniemy teraz 10 GB. Promocja trwa do 30 września 2016 r.

 

14.10.2015 - Zmiany w ofercie na kartę

Od 14.10.2015 uruchomiono nową usługę ,,Wszystko komórkowe w nju na kartę". Za kwotę 29 zł miesięcznie otrzymamy w ramach cyklicznego pakietu połączenia głosowe na komórki, SMS-y, MMS-y i 2 GB transferu. Zgodnie z regulaminem promocji cykl rozliczeniowy trwa dokładnie 30 dni. Po wykorzystaniu pakietu internetowego 2 GB następuje naliczanie opłat zgodnie ze standardowym cennikiem (brak lejka).

 

01.09.2015 - promocja ,,więcej od nju"

Promocja obowiązuje od 28 sierpnia do 10 września 2015 i jest dostępna osób zamawiających ofertę z rachunkiem. W ramach tej promocji,  otrzymujemy jeden następujących gadżetów:
a. Notes
b. Kubek
c. Etui na tablet
d. Pojemnik na śniadanie

 

28.08.2015 - zwiększenie pakietu z 2 GB na 5 GB

W usłudze ,,jeden na wszystko" zwiększono wielkość pakietu internetowego z 2 GB do 5 GB.  Po włączeniu promocji ,,im dłużej tym lepiej"  nasz pakiet internetowy wzrasta w zależności od długości stażu abonenckiego w sieci. Po 6 miesiacach otrzymamy 10 GB miesięcznie

 

17.08.2015 - nowa usługa ,,Im dłużej tym lepiej"

Usługa dla użytkowników oferty z rachunkiem. Po jej włączeniu nasz pakiet internetowy wzrasta w zależności od długości stażu abonenckiego w sieci. Jeżeli nasz staż w sieci jest większy niż 6 miesięcy to pakiet internetowy zostaje zwiększony 2 razy. Jeśli staż jest większy od 12 miesięcy pakiet internetowy wzrasta 2,5 raza. Za staż ponad 24 miesiące przemnożnik pakietu wynosi 3.

 

21.07.2015 - nowa usługa ,,Wszystko komórkowe za 29 zł"

Usługa obowiązuje w ofercie z rachunkiem. Po włączeniu tej usługi nie zapłacimy więcej niż 29 zł/mies za nielimitowane sms/mms-y , rozmowy do sieci komórkowych i transmisję danych do 2 GB. Za połączenie do sieci stacjonarnych nie zapłacimy więcej jak 10 zł/mies.  Po wykorzystaniu pakietu 2 GB w danym okresie rozliczeniowym, prędkośc transmisji maleje do 64 kb/s

 

27.04.2015 - Dodatkowy numer

Promocja dostępna jest dla osób posiadających już co najmniej jeden numer w ofercie z rachunkiem. Teraz możemy dokupić dodatkowy jeden numer z abonamentem 9 zł/mies. W ramach Numeru Dodatkowego możemy korzystać z tych samych usług i limitów wydatków, które obowiązują dla Numeru Głównego. Na przykład jeśli na numerze głównym mamy aktywowaną usługę ,,jeden na wszystko" to na numerze dodatkowym mamy nielimitowane rozmowy i sms/mms-y i wspódzielony pakiet internetowy 2 GB

 

1.04.2015 - Prezenty na wydaniu - druga odsłona promocji

Promocja obowiązuje do 07.04..2015 r.  W ramach promocji klient kupujący usługę nju z rachunkiem ma do wyboru jeden z następujących prezentów:

 • - słuchawki nauszne Strax
 • - głośniki do telefonu - jack 3,5 mm
 • - pendrive 32 GB

 

23.03.2015 - nowa usługa ,,jak w kraju"

Usługa obowiązuje od 23 marca 2015 r. Polega na zmniejszeniu kosztów połączeń i sms-ów w roamingu w strefie krajów Unii Europejskiej. Po włączeniu usługi za połaczenie wychodzące w roamingu zapłącimy jedynie 19 groszy/min a za smsa  9 gr/min czyli tyle samo co w kraju. Za połączenie przychodzące opłata wynosi też 19 gr/min

 

 

16.03.2015 - Prezenty na wydaniu

Promocja obowiązuje od 16.03.2015 do 24.03.2015 i jest dostępna dla osób, które zakupią usługę z rachunkiem. . W ramach promocji klient ma do wyboru jeden z następujących prezentów:

 • - słuchawki nauszne Strax
 • - kupon Sodexo 50 zł
 • - głośniki do telefonu
 • - pendrive 32 GB

 

23.02.2015 - Czasopisma w nju

Promocja obowiązuje od 23.02.2015 do 1.03.2015. Jest ona dostępna dla osób, które zakupią usługę z rachunkiem i zarejestrują swoje zamówwienie na stronie internetowej. W ramach promocji klient otrzymuje voucher na prenumeratę jednego, z poniższej listy, czasopisma.

 • - miesięcznik Vita - 10 wydań
 • - dwutygodnik Viva - 13 wydań
 • - miesięcznie Elle - 7 wydań
 • - miesięcznik InStyle - 10 wydań

 

12.02.2015 - Nowe pakiety internetowe

Z dniem 11 lutego wprowadzano nowe trzy pakiety internetowe w ofercie z rachunkiem. Nowe wielkości pakietów to 1,5 GB, 3 GB i 8 GB. Uzupełniają one dotychczasowe wielkości 350 MB i 700 MB. Lista aktualnie dostępnych pakietów przedstawia się następująco:

 

Pakiet

Cena

350 MB

5 zł

700 MB

7 zł

1,5 GB

14 zł

3 GB

19 zł

8 GB

29 zł

 

02.02.2015 - Powerbank Nokia w prezencie

Promocja obowiązuje od 30.01.2015 do 15.02.2015. Każda osoba, która zakupi usługę z rachunkiem otrzyma prezent w postaci dodatkowej baterii zewętrznej ,,powerbank". Bateria firmy Nokia służy do ładowania urządzeń mobilnych i ma pojemność 2200 mAh. Powerbank zostanie wysłany w terminie 30 dni od daty zakupu oferty.

 

 

.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.