Ranking ofert abonamentowych bez telefonu

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
 

Sieci:

Bez operatorów wirtualnych

Typ oferty:Mobilny 35

bez limitu

minut

0

SMS/MMS

3 GB

internet

24

miesiące

35zł

Abonament

Info dodatkowe: Bez limitu rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych. Bezpłatny Internet w roamingu UE - 3 GB, SMS/MMS kosztuje 20 gr.
Mobilny 45

bez limitu

minut

bez limitu

SMS/MMS

7 GB

internet

24

miesiące

45zł

Abonament

Info dodatkowe: Bez limitu SMS/MMS-ów i rozmów na komórki i stacjonarne. Bezpłatny Internet w roamingu UE - 3,76 GB,
Mobilny 55

bez limitu

minut

bez limitu

SMS/MMS

bez limitu

internet

24

miesiące

55zł

Abonament

Info dodatkowe: Bezpłatne nielimitowane rozmowy oraz SMS/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz stacjonarnych. 15 GB z pełną prędkością (w tym 4,59 GB w UE), później organicznie prędkości do 1 Mb/s
Mobilny 75

bez limitu

minut

bez limitu

SMS/MMS

bez limitu

internet

24

miesiące

75zł

Abonament

Info dodatkowe: Bez limitu SMS/MMS-ów i rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych. 30 GB z pełną prędkością (w tym 6,26 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s

* oferty dla klienta indywidualnego - wszystkie podane ceny są cenami brutto ( z VAT)   
* oferty dla Firm - wszystkie podane ceny są cenami netto ( bez VAT)

 

 
Jeśli informacja na stronie była przydatna - Poleć nas na Facebooku

 

Objaśnienia

Ranking ofert tylko sim, Porównywarka ofert telefonii komórkowej

Ranking ofert ( ilość gwiazdek)   określono na podstawie następujących kryteriów:
- popularności ofert wśród klientów (ilości kliknięć banera) - na pozycję w porównywarce ofert duży wpływ ma wysokość kwoty miesięcznego zobowiązania.
- atrakcyjności cenowej oferty - koszt opcji typu ,,no limit" + wielkość pakietów internetowych.

Ilość minut w w/w większości ofert oznaczono jako ,,bez limitu". Oznacza to z reguły nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych. Jeszcze do niedawna większość ofert posiadała ograniczone pakietu minut w ramach abonamentu. Pakiet taki oznaczał maksymalną ilość bezpłatnych minut do wszystkich głównych sieci w ramach danego abonamentu. Minuty te, z reguły, były wymienne z SMS/MMS w odpowiednim stosunku ( najczęściej 1/1 ).  Informacje szczegółowe znajdują się w odpowiednich regulaminach promocji.
Okres umowy - oznacza ilość miesięcy na jaki podpisywana jest umowa na czas określony. W przypadku gdy okres ten wynosi 0 miesięcy oznacza to ofertę na czas nieokreślony z okresem wypowiedzenia 1 miesiąc. 

 

Niniejszy ranking ofert tylko-sim jako porównywarka ofert telefonii komórkowej  stanowi jedynie  indywidualną oceną autora serwisu Super-sim.pl. Wzięto pod uwagę jedynie największe sieci komórkowe operatorów infrastrukturalnych MNO + jedną największą sieć MVNO tj. Virgin Mobile.

 

Porównywarki ofert komórkowych

W sieci internetowej znaleźć możemy wiele różnego rodzaju porównywarek i rankingów w zakresie telefonii komórkowej. Są to na przykład rankingi najbardziej popularnych telefonów komórkowych czy zestawienia ofert abonamentowych lub ofert na kartę. Wśród usług abonamentowych porównywanie dotyczyć może ofert z telefonem lub tylko sim.  Często w branży telekomunikacyjnej używane jest określenie Porównywarka GSM co oczywiście nie oznacza, że przeglądanie ofert jest zawężone jedynie do technologii GSM. W naszym serwisie zamieściliśmy także kilka rankingów telefonów komórkowych. Pierwszy z nich to ,,Telefony TOP 10" czyli najbardziej popularne telefony biorąc pod uwagę ilość odsłon w największych serwisach komórkowych w kraju. Przedstawiono również ranking popularnych telefonów w cenie do 600 zł  oraz ranking smartfonów dual sim z najlepszym stosunkiem ceny do paramertów technicznych. Dodatkowo w naszym serwisie oprócz Porównywarki tylko sim, zamieściliśmy zestawienie najlepszych ofert na kartę. Przedstawiono tu jednak jedynie najlepsze oferty prepaid operatorów infrastrukturalnych bez uwzględniania operatorów wirtualnych MVNO. Podstawowym kryterium rankingu prepaid jest niska cena połączeń a zwłaszcza możliwość uruchomienia opcji typu ,,no limit" oraz bezpieczny i tani internet.

 

 

 

baner reklamowy-1

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2