Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Gamingowy flagowiec Asus ROG Phone w mocnej przecenie

Dodano: 21.09.2019 komentarze

W sklepie internetowym Asusa trwa promocja na gamingowy smartfon Rog Phone. Model w wersji 8 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej został obniżony z ceny 3400 zł do ceny 2399 zł czyli jest obecnie tańszy o ponad tysiąc złotych. Być może jest to spowodowane wejściem na rynek nowszej wersji tego telefonu - Rog Phone II.

Co potrafi mobilna aplikacja mObywatel

Dodano: 21.09.2019 komentarze

mObywatel to rozwijana przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacja, która początkowo pozwalała jedynie potwierdzać swoją tożsamość za pomocą smartfona. Obecnie aplikacja posiada znacznie więcej funkcji jak: mPojazd, eRecepta, mLegitymacja szkolna, mLegitymacja studencka. Aplikacja mObywatel działa w systemie Android 6.0 i wyższym.

7 głównych błędów popełnianych przez użytkowników smartfonów

Dodano: 20.09.2019 komentarze

W smartfonie przechowujemy mnóstwo danych, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Dlatego powinnyśmy zadbać o właściwą ochronę tych informacji a także przewidzieć scenariusz na wypadek ich utraty. Największe błędy to m.in. brak hasła, wyłączone czujniki biometryczne, nieaktualizowany system i aplikacje, łączenie się z przygodnymi sieciami.

Android 10 - Dziesięć funkcji, które musisz poznać

Dodano: 20.09.2019 komentarze

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Android zawiera mnóstwo nowych funkcji, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Są to m.in. nowe gesty nawigacji, tryb ciemny, udostępnianie Wi-Fi przez kody QR, lepszy system inteligentnych podpowiedzi, tryb skupienia, lepsza obsługa powiadomień, ograniczenia dla aplikacji, personalizacja reklam.

Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro zaprezentowane

Dodano: 20.09.2019 komentarze

Wczoraj koncern Huawei zaprezentował długo wyczekiwane na rynku smartfony Mate 30 i Mate 30 Pro. Oba telefony pracują pod kontrolą EMUI 10 (Android 10). Niestety brak w nich aplikacji Google, a nawet Sklepu Play. Spełnił się więc najczarniejszy scenariusz związany z sankcjami nałożonymi przez USA.

W Orange na Kartę będzie drożej

Dodano: 19.09.2019 komentarze

Zgodnie z najnowszym trendem łagodnego podnoszenia cen za usługi telekomunikacyjne w ofertach abonamentowych, operator Orange postanowił je podnieść również w segmencie pre-paid. Od dzisiaj oferta no-limit będzie kosztowała 30 zł w wariancie na 31 dni, czyli 5 zł więcej niż dotychczas. Na pocieszenie oferta ta obejmować będzie dodatkowo nielimitowane MMS-y.

Huawei Mate 20 Pro 1000 zł taniej

Dodano: 19.09.2019 komentarze

W związku z uruchomienie przez Huawei pierwszego oficjalnego sklepu internetowego w Polsce, rozpoczęła się wielka przecena wybranych urządzeń. Najbardziej atrakcyjnie wygląda oferta na smartfon Mate 20 Pro, którego cena obniżona została aż o 1000 zł i wynosi obecnie 1499 zł. Przecenione zostały również inne smartfony jak P20 Lite czy P Smart Z.

Jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S11 Plus

Dodano: 19.09.2019 komentarze

Na początku bieżącego roku Samsung złożył wniosek patentowy dotyczący nowego rodzaju wyświetlacza. Prawdopodobnie taki właśnie wyświetlacz będzie posiadał przyszłoroczny flagowiec Samsunga - Galaxy S11 Plus. Nowością jest możliwość rozsuwania ekranu w górę tak, że w efekcie końcowym ekran zyskuje dodatkowe 25% długości.

Ranking: najlepsze fotele gamingowe dla gracza 2019

Dodano: 19.09.2019 komentarze

Jeśli jesteś namiętnym graczem warto zainwestować w wygodny fotel gamingowy, który może uchronić Ciebie przed bólem pleców oraz poważniejszymi schorzeniami kręgosłupa. Kupno takiego fotela to jednak spory wydatek rzędu od 500 do 1500 zł. Zobacz jaki fotel byłby dla Ciebie najlepszy.

Mocna przecena telefonu Redmi 7 na Mi-home.pl

Dodano: 19.09.2019 komentarze

W ramach promocji FLASH SALE trwa w serwisie Mi-home.pl przecena telefonu Redmi 7. Oficjalna cena 699 zł została obniżona o 150 zł i wynosi teraz 549 zł. Promocja trwa tylko do 19 września. Przeceniony model jest w kolorze 'Lunar Red' i posiada 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

baner reklamowy-1

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2