wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Orange Flex udostępnił usługę przekazania numeru przez aplikację

Dodano: 19.01.2024 komentarze

Jako pierwszy operator na rynku Orange Flex umożliwił usługę przekazania numeru innej osobie, poprzez aplikację mobilną. Cały proces można wykonać w pełni cyfrowo i samodzielnie, bez konieczności korzystania ze wsparcia konsultanta oraz podpisywania dokumentów.

Nawet 1000 złotych zwrotu za zakup smartfona w Plusie

Dodano: 27.12.2023 komentarze

W ramach najnowszej promocji w Plusie, kupując wybrane modele telefonów można otrzymać nawet 1000 złotych zwrotu w gotówce. Akcja promocyjna trwa od 27 grudnia 2023 do 4 lutego 2024 i dotyczy m.in. takich telefonów jak: Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Z Fold czy Motorola razr 40 Ultra.

Sprawdź, ile wart jest Twój telefon

Dodano: 28.11.2023 komentarze

Plus udostępnił ciekawą aplikację, za pomocą której możemy sami wycenić wartość naszego smartfona. Aplikacja sprawdza stan techniczny naszego urządzenia i dzięki temu można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile się zyska na odsprzedaży starego modelu w programie Plus Odkup.

500 PLN zwrotu przy zakupie zegarka z serii Samsung Galaxy Watch6

Dodano: 06.11.2023 komentarze(1)

Od 6 listopada 2023 trwa promocja dotycząca zegarków Samsunga, a konkretnie modelu Galaxy Watch6 Classic. Przy zakupie dostaniemy 500 złotych zwrotu na konto. Akcja promocyjna potrwa do 19 listopada 2023 roku.

Samsung zaprezentował najnowsze składane smartfony

Dodano: 27.07.2023 komentarze

Podczas wydarzenia Galaxy Unpacked 2023 Samsung zaprezentował swoje najnowsze składane smartfony Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5. Dodatkowo zaprezentowany został zegarek Galaxy Watch 6 i tablet Tab S9. Wszystkie te urządzenia są już dostępne w przedsprzedaży w Polsce.

Terminal płatniczy w smartfonie w sieci Plusa

Dodano: 24.06.2023 komentarze

Plus, jako pierwszy operator w Polsce, uruchomił usługę umożliwiająca przyjmowanie płatności bezgotówkowych na smartfonach z systemem Android. Teraz wystarczy posiadać telefon z kartą plusa i zainstalowaną specjalną aplikacją, aby przyjmować płatności, bez posiadania oddzielnego terminala POS.

Bezpłatne testowanie Internetu sieci T-Mobile z kartą eSIM

Dodano: 26.04.2023 komentarze

T-Mobile, po raz pierwszy w Polsce, wprowadził usługę testowania swojego internetu mobilnego przez użytkowników innych sieci. Jest to możliwe dzięki technologii e-SIM. Klienci mogą korzystać z internetu T-Mobile przez 90 dni bez zmieniania swojego obecnego operatora.

5G Plusa dociera już zasięgiem do ponad 20 mln mieszkańców Polski

Dodano: 18.03.2023 komentarze

Plus zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie rozbudowy sieci 5G, która składa się już z 3500 stacji bazowych dedykowanych tej technologii. Zasięgiem 5G objętych jest już ponad 20 milionów mieszkańców Polski i prawie tysiąc miejscowości.

Chińscy producenci wchodzą na rynek smartfonów z najwyższej półki

Dodano: 08.03.2023 komentarze(1)

Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, największych na świecie targów urządzeń mobilnych, chińscy producenci smartfonów zaprezentowali urządzenia z najwyższej półki, których cena przekracza 1000 USD. Widać tu wyraźnie zmianę strategii chińskich firm.

Motorola rozpoczęła przedsprzedaż satelitarnego hotspota

Dodano: 25.02.2023 komentarze(1)

Urządzenie o nazwie Defy Satellite Link zamieni każdy smartfon w telefon satelitarny. Nie musimy już kupować smartfona z wbudowanym modemem satelitarnym (np. iPhpone 14). Urządzenie komunikuje się z telefonem przez Bluetooth.

bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.