wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

5G Plusa dociera już zasięgiem do ponad 20 mln mieszkańców Polski

Dodano: 18.03.2023 komentarze

Plus zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie rozbudowy sieci 5G, która składa się już z 3500 stacji bazowych dedykowanych tej technologii. Zasięgiem 5G objętych jest już ponad 20 milionów mieszkańców Polski i prawie tysiąc miejscowości.

Chińscy producenci wchodzą na rynek smartfonów z najwyższej półki

Dodano: 08.03.2023 komentarze(1)

Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, największych na świecie targów urządzeń mobilnych, chińscy producenci smartfonów zaprezentowali urządzenia z najwyższej półki, których cena przekracza 1000 USD. Widać tu wyraźnie zmianę strategii chińskich firm.

Motorola rozpoczęła przedsprzedaż satelitarnego hotspota

Dodano: 25.02.2023 komentarze(1)

Urządzenie o nazwie Defy Satellite Link zamieni każdy smartfon w telefon satelitarny. Nie musimy już kupować smartfona z wbudowanym modemem satelitarnym (np. iPhpone 14). Urządzenie komunikuje się z telefonem przez Bluetooth.

Oferta subskrypcyjna w nju mobile

Dodano: 15.12.2022 komentarze(1)

Nju mobile uruchomił nową ofertę, która zasadą działania przypomina Orange Flex. Ofertą w całości zarządzamy poprzez aplikacje mobilną, którą możemy pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store. Usługi opłacamy z góry za pomocą płatności online lub poprzez podpięcie karty płatniczej

Zwrot gotówki przy zakupie telefonu Samsung Galaxy S22

Dodano: 22.09.2022 komentarze(1)

Firma Samsung uruchomiła nową promocję, w ramach której przy zakupie smartfonu Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra można odzyskać aż do 800 zł gwarantowanego zwrotu na konto. Promocją objęte są tylko smartfony kupione w terminie do 2 października 2022 roku w wybranych partnerskich punktach handlowych.

Nowe iPhone'y oficjalnie zaprezentowane

Dodano: 08.09.2022 komentarze

Jest już tradycją, że we wrześniu Apple prezentuje swoje nowe iPhone'y. Tym razem są to cztery smartfony: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Producent pokazał również nowego smartwatcha Apple Watch Series 8 a także nowe bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro.

Telefony komórkowe będą trwalsze i łatwiejsze w naprawie

Dodano: 02.09.2022 komentarze(2)

Unia Europejska zamierza wymusić na producentach smartfonów i tabletów, aby ich urządzenia były trwalsze i łatwiejsze do wymiany. Główny cel tego działania to zmniejszenie ilości e-odpadów. Przyjęcie wniosku w tej sprawie przez Komisję Europejską planowane jest już na IV kwartał 2022.

Plus uatrakcyjnia ofertę abonamentową

Dodano: 22.08.2022 komentarze

Sieć Plus ulepsza swoją ofertę abonamentową dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nowi klienci i przenoszący numer będą mogli bezpłatnie korzystać z nielimitowanego internetu 5G przez określony początkowy okres umowy, który może trwać nawet przez rok.

Rabat do 40% od T-Mobile na urządzenia Xiaomi

Dodano: 12.08.2022 komentarze(1)

Rozpoczyna się kolejna promocja w T-Mobile z cyklu "Dobrze, że jesteś". Tym razem do zdobycia jest zniżka na wybrane produkty firmy Xiaomi. Zniżka jest dość spora, bo sięgająca nawet 40% a asortyment obejmuje ponad 20 urządzeń od słuchawek czy tablet po telewizor.

Nowy pakiet usług łączonych Magenta Dom w T-Mobile

Dodano: 01.07.2022 komentarze(1)

Sieć T-Mobile wprowadza ofertę Magenta Dom. Jest o właściwie pakiet usług łączonych obejmujący nielimitowany abonament komórkowy, internet światłowodowy oraz telewizję.

bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.