wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Zwrot gotówki przy zakupie telefonu Samsung Galaxy S22

Dodano: 22.09.2022 komentarze(1)

Firma Samsung uruchomiła nową promocję, w ramach której przy zakupie smartfonu Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra można odzyskać aż do 800 zł gwarantowanego zwrotu na konto. Promocją objęte są tylko smartfony kupione w terminie do 2 października 2022 roku w wybranych partnerskich punktach handlowych.

Nowe iPhone'y oficjalnie zaprezentowane

Dodano: 08.09.2022 komentarze

Jest już tradycją, że we wrześniu Apple prezentuje swoje nowe iPhone'y. Tym razem są to cztery smartfony: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Producent pokazał również nowego smartwatcha Apple Watch Series 8 a także nowe bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro.

Telefony komórkowe będą trwalsze i łatwiejsze w naprawie

Dodano: 02.09.2022 komentarze(2)

Unia Europejska zamierza wymusić na producentach smartfonów i tabletów, aby ich urządzenia były trwalsze i łatwiejsze do wymiany. Główny cel tego działania to zmniejszenie ilości e-odpadów. Przyjęcie wniosku w tej sprawie przez Komisję Europejską planowane jest już na IV kwartał 2022.

Plus uatrakcyjnia ofertę abonamentową

Dodano: 22.08.2022 komentarze

Sieć Plus ulepsza swoją ofertę abonamentową dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nowi klienci i przenoszący numer będą mogli bezpłatnie korzystać z nielimitowanego internetu 5G przez określony początkowy okres umowy, który może trwać nawet przez rok.

Rabat do 40% od T-Mobile na urządzenia Xiaomi

Dodano: 12.08.2022 komentarze(1)

Rozpoczyna się kolejna promocja w T-Mobile z cyklu "Dobrze, że jesteś". Tym razem do zdobycia jest zniżka na wybrane produkty firmy Xiaomi. Zniżka jest dość spora, bo sięgająca nawet 40% a asortyment obejmuje ponad 20 urządzeń od słuchawek czy tablet po telewizor.

Nowy pakiet usług łączonych Magenta Dom w T-Mobile

Dodano: 01.07.2022 komentarze(1)

Sieć T-Mobile wprowadza ofertę Magenta Dom. Jest o właściwie pakiet usług łączonych obejmujący nielimitowany abonament komórkowy, internet światłowodowy oraz telewizję.

Europejski rynek smartfonów spadł o 12% w pierwszym kwartale 2022

Dodano: 20.06.2022 komentarze(1)

Według danych firmy analitycznej Counterpoint Research rynek smartfonów w Europie odnotował najgorszy kwartał sprzedażowy od prawie dekady. Analitycy tej firmy przewidują, że w następnych kwartałach może być jeszcze gorzej.

Ogromna ilość smartfonów z Androidem jest podatna na włamania

Dodano: 16.06.2022 komentarze(1)

Według danych Bitdefender (producenta programu antywirusowego) obecnie na świecie około 20% aktywnych smartfonów z Androidem nie otrzymuje już aktualizacji w zakresie bezpieczeństwa. Wkrótce liczba ta wzrośnie do 35%, gdy Google udostępni Androida 13.

Koniec z różnymi ładowarkami w smartfonach

Dodano: 08.06.2022 komentarze(2)

Unia Europejska osiągnęła w końcu porozumienie w sprawie ujednolicenia ładowarek w wielu rodzajach urządzeń elektronicznych. Do jesieni 2024 roku wszystkie telefony komórkowe, tablety i inne urządzenia będą musiały posiadać port USB-C.

Przy wyborze smartfona najważniejszy jest okres wsparcia

Dodano: 21.09.2022 komentarze(2)

Kupując nowego smartfona rzadko pytamy sprzedawcę o okres wsparcia w zakresie aktualizacji zabezpieczeń. A jest to właściwie jedno z najważniejszych kryteriów, które powinnyśmy wziąć pod uwagę. Dlaczego? Ponieważ od tego zależy jak długo będziemy mogli bezpiecznie użytkować nasz telefon.

bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.