wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Motorola rozpoczęła przedsprzedaż satelitarnego hotspota

Dodano: 25.02.2023

Komunikacja satelitarna to najnowszy trend technologiczny w smartfonach. Apple już z tej technologii korzysta i wprowadziło funkcję Emergency SOS na iPhonie 14. Jednak Motorola ma rozwiązanie, które może dodać komunikację satelitarną do dowolnego telefonu. Od teraz możemy korzystać z hotspota o nazwie Defy Satellite Link, który zapewni łączność z satelitą poprzez Bluetooth. 

Motorola Defy Satellite Link jest wyposażony we własną baterię 600 mAh, która zapewnia kilka dni pracy. Urządzenie wykorzystuje chipset MediaTek do komunikacji z satelitami geostacjonarnymi 22 300 mil nad powierzchnią Ziemi. Hotspot może być sprzedawany osobno lub razem z usługą Bullitt Satellite Messenger.

Bullitt Satellite Messenger to usługa oparta na abonamencie, w ramach której można wykupić comiesięczne wiadomości satelitarne i korzystać z SOS Assist. Usługa obejmuje koszt urządzenia Motorola Defy Satellite Link + 30 dwukierunkowych wiadomości miesięcznie. Koszt za okres roku wynosi 149 USD / 149 GBP / 169 EUR. Hotspot Motorola Defy Satellite Link będzie również można kupić osobno w cenie 99 USD / 99 GBP / 119 EUR. Urządzenie dostępne będzie od drugiego kwartału 2023 roku.

 

Autor: KaEn
Źródło: Motorola
Komentarze

Jerzy 2023-02-25 01:15

raczej dużej sprzedaży to nie będzie, chociaż usługa bardzo potrzebna w miejscach gdzie operatorzy komórkowi nie docierają

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.