Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Zasięg Wi-Fi można zwiększyć samym oprogramowaniem

Dodano: 24.10.2019 komentarze

Naukowcy opracowali protokół, który znacznie zwiększa odległość, na jaką urządzenie obsługujące Wi-Fi może wysyłać i odbierać sygnały. Rozwiązanie nie wymaga żadnego nowego sprzętu. Wszystko odbywa się na poziomie oprogramowania. Zasięg można zwiększyć nawet o 60 m.

Wkrótce zadebiutuje Redmi Note 8T

Dodano: 24.10.2019 komentarze

Będzie to następca bardzo popularnego w naszym kraju smartfona Redmi Note 7 oraz Note 8. Ujawnione w sieci rendery pokazują, iż telefon będzie bardzo podobny do Redmi Note 8. Prawdopodobnie zamiast Snapdragona 665 w nowszym modelu zobaczymy wydajniejszy procesor 730G. Ponadto wersja z literą "T" będzie posiadać moduł NFC.

Huawei sprzedaje więcej smartfonów niż w zeszłym roku

Dodano: 24.10.2019 komentarze

Mimo restrykcji nałożonych na Chiny przez USA koncern Huawei ma się całkiem dobrze. Od początku 2019 roku firma sprzedała już ponad 200 milionów smartfonów. Co jeszcze bardziej istotne, wynik ten udało się osiągnąć dokładnie 64 dni wcześniej, niż w zeszłym roku.

Rusza sprzedaż LG G8X ThinQ z podwójnym ekranem

Dodano: 23.10.2019 komentarze

Smartfon LG G8X ThinQ to połączenia smartfona z topową specyfikacją z dodatkowym, odłączanym ekranem OLED. Urządzenie będzie dostępne w Stanach Zjednoczonych od 1 listopada, a następnie w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się na kluczowych rynkach na całym świecie

W nju na kartę do wygrania 3 iPhony i 5 Samsungów S10e

Dodano: 23.10.2019 komentarze

Dla użytkowników nju mobile na kartę ruszył konkurs w którym do wygrania są atrakcyjne smartfony oraz gratisowe doładowania. Aby mieć szansę na nagrodę trzeba doładować konto na stronie Nju oraz odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie.

Allegro - Najlepszy smartfon w cenie do 2000 zł

Dodano: 23.10.2019 komentarze

Serwis Allegro wybrał dziesięć najlepszych smartfonów w cenie do 2000 zł. Na pierwszym miejscu znalazł się Xiaomi Mi 9 w cenie ok. 1500 zł. Jest to flagowy model, który ma właściwie wszystko, co powinien mieć smartfon wysokiej jakości. Dalsze miejsca zajęły OnePlus 6T, Oppo Reno, Samsung Galaxy A70.

Google Pixel 4 w teście gorszy od Samsunga Galaxy S10+

Dodano: 23.10.2019 komentarze

Serwis DxOMark, zajmujący się oceną możliwości fotograficznych smartfonów przetestował aparat najnowszego flagowca - Google Pixel 4. Ogólna ocena jakość fotografii wypadła dosyć dobrze ale nie wystarczyła aby zająć miejsce na podium rankingu. Ostatecznie telefon zdobył 112 punktów i zajął 8 miejsce.

Przesyłkę kurierską otrzymasz wkrótce dronem

Dodano: 22.10.2019 komentarze

Firmy kurierska UPS oraz FedEx otrzymały koncesję umożliwiająca dostarczanie przesyłek do 25 kg za pomocą dronów. Na razie koncesja obejmuje tylko teren USA. Do tej pory UPS wykorzystywał drony jedynie do transportu leków i innych przesyłek do szpitali.

Co zatrzymuje CyberTarcza Orange

Dodano: 22.10.2019 komentarze

CyberTarcza Orange blokuje blisko milion miesięcznie prób wejścia na strony phishingowe. Najpoważniejszym zagrożeniem są fałszywe bramki płatności internetowych, ale nie one dominują pod względem ilościowym. Najliczniejsze zagrożenie to strony z niechcianymi reklamami w postaci wyskakujących okienek czy przekierowań.

Lidl ostrzega przed fałszywymi wiadomościami

Dodano: 22.10.2019 komentarze

Przestępcy znowu wybrali na cel znaną sieć handlową Lidl. W ostatnich dniach nasiliła się kampania mailowa informująca o rzekomej wygranej telefonu Samsung Galaxy S9 lub iPhone X. W treści maila znajduje się link, który prowadzi na podrobioną stronę Lidla. Dalej oszuści wymagają podania numeru karty płatniczej.


Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2