wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Amazon wchodzi do Polski

Dodano: 28.01.2021 komentarze

Amazon poinformował wczoraj, że trwają prace nad uruchomieniem w Polsce oficjalnego e-sklepu w domenie.pl. Będzie to z pewnością największy konkurent dla naszego serwisu Allegro. W Polsce już od kilku lat funkcjonują magazyny Amazonu zaopatrujące dużą część Europy.

Jest już nowa wersja systemu operacyjnego dla iPhone'ów

Dodano: 27.01.2021 komentarze

Apple udostępniło finalne wersje iOS 14.4 dla iPhone'ów i iPadOS 14.4 dla iPadów. Wcześniej oprogramowanie to można było ściągnąć w wersji beta. Nowe wersje nie wprowadzają dużych, zauważalnych dla użytkownika zmian. Są to głównie poprawki błędów i drobne usprawnienia.

iPhone'y coraz bardziej popularne wśród klientów Orange Flex

Dodano: 26.01.2021 komentarze

Według informacji zamieszczonej na blogu Orange najbardziej popularnym modelem telefonu, wśród użytkowników sieci Orange Flex, jest iPhone 11. Aż 35% użytkowników tej sieci posiada telefon z systemem operacyjnym iOS. Być może taki trend pojawi się wkrótce w innych sieciach w Polsce.

Nieudana premiera ''polskiego Facebooka''

Dodano: 25.01.2021 komentarze

Kilka dni temu wystartował ''polski Facebook'', czyli narodowa odpowiedź na znany na świecie portal społecznościowy. Początek nowego portalu pod nazwą Albicla to pasmo samych katastrof. Inicjatorem powstania portalu jest Gazeta Polska.

Promocja na wybrane smartfony LG

Dodano: 23.01.2021 komentarze

Firma LG uruchomiła ciekawą promocję na wybrane smartfony. Przy zakupie modeli LG Wing, LG Velvet, LG K42 lub LG K52 otrzymamy atrakcyjne prezenty. Najciekawsze z tych prezentów to: dodatkowy ekran LG Dual Screen, słuchawki bezprzewodowe LG, głośnik lub zwrot gotówki w formie czeku BLIK.

Samsung Galaxy M21 w specjalnej promocji

Dodano: 22.01.2021 komentarze

Galaxy M21 to jeden z najlepszych smartfonów budżetowych Samsunga. Teraz producent postanowił jeszcze bardziej zachęcić nas do zakupu obniżając cenę o 150 zł. Obniżka ceny jest ograniczona czasowo do niedzieli 24 stycznia. Dzisiejsza cena telefonu to 699 zł.

Pakiet 1000 minut na Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 21.01.2021 komentarze

Dzisiaj mamy dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Z tej okazji T-Mobile zaoferował bezpłatny pakiet 1000 minut dla użytkowników ofert Mix i T-Mobile na kartę. Pakiet można aktywować do 22 stycznia i można z niego korzystać przez 3 dni. Dobra zachęta na długą rozmowę z bliskimi osobami.

Czym wyróżnia się Samsung Galaxy S21 Ultra

Dodano: 16.01.2021 komentarze(1)

Dwa dni temu zadebiutowała seria Samsung Galaxy S21 składająca się z trzech modeli smartfonów. Najbardziej zaawansowany technologicznie jest model Galaxy S21 Ultra. Posiada on kilka parametrów technicznych i funkcji, których nie znajdziemy w innych aktualnych flagowcach.

Seria smartfonów Samsung Galaxy S21 zaprezentowana

Dodano: 15.01.2021 komentarze

Wczoraj Samsung zaprezentował nowe flagowe smartfony z serii Galaxy S21. Są to trzy modele: Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Cechą wyróżniającą te flagowce jest wygląd aparatów fotograficznych. Obiektywy posiadają obudowę, która płynnie wtapia się w metalową ramkę urządzenia.

Aplikacja mObywatel ma już 2 mln użytkowników

Dodano: 14.01.2021 komentarze

Rok temu z aplikacji mObywatel korzystało ok. 900 tys. Polaków. Obecnie jest to już ponad 2 miliony. mObywatel to bardzo wygodne narzędzie umożliwiające podgląd w smartfonie takich dokumentów jak: dowód osobisty, prawo jazdy, wystawione przez lekarza eRecepty, dowód rejestracyjny posiadanego pojazdu +badania techniczne, ilość punktów karnych.

bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.