Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Promcja w Huawei.pl z okazji Chińskiego Nowego Roku

Dodano: 26.01.2020 komentarze

Z okazji rozpoczynającego się Chińskiego Nowego Roku firma Huawei przygotowała atrakcyjną promocję. Każdy kto zrobi zakupy na Huawei.pl w dniach 24-26 stycznia na kwotę powyżej 199 zł otrzyma specjalny rabat na następne zakupy. Przy zakupach na kwotę ponad 3999 zł rabat wyniesie aż 800 zł.

Alibaba pracuje nad potrójnie składanym smartfonem

Dodano: 25.01.2020 komentarze

Chiński koncern Alibaba (właściciel m.in. sklepu Aliexpress) opatentował projekt smartfona z elastycznym ekranem, który składa się w dwóch miejscach. Elastyczne wyświetlacze stają się coraz bardziej popularne. Na razie dominują konstrukcje, w których telefon zagina się jak książka (np. Galaxy Fold).

Apple nie chce ujednolicenia ładowarek w UE

Dodano: 24.01.2020 komentarze

Apple sprzeciwia się wobec pomysłu Parlamentu Europejskiego, który ma na celu ujednolicenie ładowarek do telefonów sprzedawanych na terenie UE. Koncern twierdzi, że może to zagrozić innowacjom. Obecnie ładowarki najczęściej stosują standard USB C, natomiast Apple wykorzystuje do ładowania port Lightning.

Jak oszczędzać akumulator w smartfonie

Dodano: 24.01.2020 komentarze

W dzisiejszych czasach nie ma już smartfonów z dobrą baterią. Żadna bateria nie wytrzyma kilkunastu godzin, jeśli spędzamy bardzo dużo czasu na portalach społecznościowych, używamy aplikacji oraz gier, a w dodatku dużo rozmawiamy. Istnieje jednak kilka trików, które pozwolą nam oszczędzić akumulator.

Play - bezpłatny abonament przez 6 miesięcy w Amazon Prime Video

Dodano: 24.01.2020 komentarze

Amazon Prime Video to popularny na świecie serwis Video on Demand. W Polsce nie jest jeszcze tak popularny jak Netflix czy HBO Go. Od dzisiaj dostaniemy go za darmo na 6 miesięcy - jeśli podpiszemy lub odnowimy umowę abonamentową z Play. Po 6 miesiącach abonament wynosi 25 zł/mies.

Nadchodzi następca taniego iPhone'a SE

Dodano: 23.01.2020 komentarze

Najprawdopodobniej już w lutym Apple zacznie produkować nowy tani model iPhone'a. Plotki o iPhone SE 2 krążą po sieci od wielu miesięcy. Ma on posiadać procesor A13, znany z linii iPhone 11, a budowę podobną do iPhone 8. Jeśli chodzi ocenę to będzie ona wynosić do 400 dolarów, czyli ok. 1600 złotych.

Ważniejsze zbliżające się premiery technologiczne w 2020 roku

Dodano: 23.01.2020 komentarze

Rok 2020 będzie na pewno ciekawy pod względem liczby planowanych premier technologicznych. Serwis KomputerSwiat.pl wybrał kilka takich ważniejszych zbliżających się wydarzeń. Są to m.in. premiery takich telefonów jak budżetowy iPhone SE2, Samsung Galaxy S20 Ultra czy Xiaomi Black Shark 3 5G

Virgin Mobile ostrzega przed fałszywymi SMS-ami

Dodano: 23.01.2020 komentarze

Virgin Mobile informuje, na głównej stronie internetowej, o rozsyłanych w sieci tego operatora fałszywych SMS-ach. Wiadomości te zawierają informację od nadawcy o numerze "2000" o kradzieży danych osobowych abonenta oraz o zleconej usłudze ochronnej Smart Care za którą zostaną naliczone opłaty.

Plus doliczał dodatkowe opłaty za video streaming

Dodano: 22.01.2020 komentarze

Prezes UOKiK nałożył na Polkomtel karę w wysokości 50 mln złotych. Sprawa dotyczy klientów, którzy mieli wykupiony dostęp do internetu a mimo to musieli dodatkowo płacić za oglądanie treści multimedialnych czy słuchanie radia on-line. Ponadto dodatkowe opłaty nie były wyjaśnione na fakturze.

Huawei wprowadzi na rynek budżetowy smartfon z 5G

Dodano: 22.01.2020 komentarze

Obecnie telefony 5G to urządzenia zaliczające się przede wszystkim do wyższej półki cenowej. Są również rzadkie średniaki w cenie ok. 1100 złotych. Huawei właśnie zapowiedział, że pracuje nad stworzeniem smartfonów 5G kosztujących poniżej 150 dolarów, czyli ok. 580 złotych.


Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2