wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Przegląd najważniejszych flagowców 2020 roku

Dodano: 23.11.2020 komentarze

Rok 2020 powoli dobiega końca, pora więc na podsumowania. Redakcja Allegro wytypowała 9 flagowych smartfonów, które miały premierę w 2020 rok i są ich zdaniem najbardziej interesujące. Zakres cenowy tych telefonów jest szeroki od 2400 zł za Xiaomi Mi 10T Pro do 8700 zł za Samsunga Galaxy Z Fold 2.

Promocja z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień

Dodano: 21.11.2020 komentarze

Dziś obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W czasie pandemii powinniśmy unikać kontaktów bezpośrednich i dlatego T-Mobile dla swoich klientów Mix i pre-paid zaoferował specjalny prezent - 1000 minut bezpłatnych rozmów. Pakiet można aktywować pomiędzy 20 a 22 listopada i można z niego korzystać przez 3 dni od momentu aktywacji.

Sprawdź czy Twój telefon nie został zhakowany

Dodano: 20.11.2020 komentarze

UseCrypt Messenger to najbezpieczniejszy obecnie komunikator na smartfony. Umożliwia szyfrowanie połączeń oraz wiadomości. Sprawdza również czy telefon nie został zhakowany, co obecnie w naszym kraju ma szczególne znaczenie. Od listopada komunikator ten dostępny jest w specjalnej ofercie Plusa.

Xiaomi Mi 11 może zadebiutować już w grudniu

Dodano: 19.11.2020 komentarze(1)

Xiaomi Mi 11 może stać się jednym z najciekawszych smartfonów 2020/2021 roku. Biorąc pod uwagę błyskawiczny wzrost popularności tej firmy w ostatnich latach, nie byłoby to zaskoczeniem. Oczekiwana data premiery to luty 2021 ale ostatnio pojawiły się przecieki o możliwym debiucie tego modelu już w grudniu br.

Nadciąga składany iPhone

Dodano: 18.11.2020 komentarze

Smartfony ze składanym ekranem wypuścili już prawie wszyscy najwięksi producenci jak Samsung, Huawei czy Motorola. Nie zrobiła jednak tego jeszcze firma Apple. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Apple już zlecił firmie Foxconn i innym dostawcom wykonanie prototypu składanego iPhone'a.

Nowe telefony z 5G w ofercie Plusa

Dodano: 17.11.2020 komentarze

Wraz ze zwiększaniem zasięgu sieci 5G w Polsce na częstotliwości 2,6 GHz, Plus poszerza ofertę smartfonów 5G. Wśród nowości znajdziemy Motorolę Moto 5G, XIAOMI Mi 10T Pro oraz OPPO Reno4. Ponadto do oferty 5G dołączył również najnowszy flagowiec LG z obracanym ekranem - LG WING 5G.

Qualcomm może już handlować z Huawei

Dodano: 16.11.2020 komentarze

Amerykańska firma Qualcomm potwierdziła otrzymanie zgody na handel z Huawei. Jednak wydana przez Departament Handlu USA licencja nie obejmuje urządzeń do obsługi sieci 5G. Tak więc Qualcomm może sprzedawać firmie Huawei jedynie układy obsługujące sieci 4G/LTE bez najnowszych układów z zintegrowanym modemem 5G.

Uwaga na fałszywe strony internetowe MediaExpert

Dodano: 14.11.2020 komentarze

CERT Orange ostrzega przed stronami internetowymi podszywającymi się pod sieć MediaExpert. Na przykład strona wyprzedaz-mediaexpert.pl łudząco przypomina oryginalną stronę, lecz przy finalizowaniu zakupu prowadzi klienta do fałszywej bramki płatniczej, żądającej danych karty kredytowej wraz z kodem cvv.

Nowy pakiet no-limit 5G w Orange na kartę

Dodano: 13.11.2020 komentarze

Wraz z rozwojem sieci 5G w Polsce, Orange na kartę proponuje nowy pakiet no-limit dla fanów tej nowej technologii. Za kwotę 39 zł miesięcznie otrzymujemy w ofercie nielimitowane rozmowy, smsy i mms-y do wszystkich sieci, pakiet 20 GB z dostępem do #hello5G + bezpłatna usługa Social Pass.

Play - weekendowa mocna obniżka cen telefonów bez abonamentu

Dodano: 13.11.2020 komentarze

Jeśli kupować nowy telefon bez abonamentu to w ten weekend będzie do tego świetna okazja w sklepie internetowym Play. Ceny niektórych modeli obniżono nawet o 600 zł. Polecamy szczególnie telefon ze średnie górnej półki - LG Velwet za 1799 zł oraz mocnego średniaka z ekranem AMOLED FHD i poczwórnym aparatem - Oppo A91 za 999 zł

bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.