wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Play kupuje telewizję kablową UPC

Dodano: 23.09.2021 komentarze

To jest znaczący ruch na polskim rynku telekomunikacyjnym. Wielkie przejęcie stało się faktem. Spółka P4, operator sieci komórkowej Play, kupuje telewizję kablową UPC. Wartość transakcji wynosi 7 mld zł. Transakcja ma zostać domknięta w pierwszym półroczu 2022 roku po uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej.

Smartwatche Samsunga w nowej promocji

Dodano: 22.09.2021 komentarze

20 września br. Samsung uruchomił atrakcyjną promocję na swoje smartwatche. Kupując Galaxy Watch4 lub Watch4 Classic możemy otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty. Za zakup Galaxy Watch4 Clasic, cashback wynosi 300 zł a zakup modelu Watch4 - 250 zł. Promocja obowiązuje do 16.10.2021.

iOS 15 już dostępne do pobrania

Dodano: 21.09.2021 komentarze

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą Apple najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS na iPhone'y jest już dostępna. iOS 15 będzie dostępny dla wszystkich telefonów, dla których dostępny był także system iOS 14. Są to iPhone'y SE 1 i 2 generacji oraz wszystkie iPhone'y od wersji 6s i wyższej.

Oppo zaprezentowało najnowszą wersję systemu ColorOS

Dodano: 20.09.2021 komentarze

Wersja ColorOS12 wprowadza wiele zmian i ulepszeń i jest to pierwszą nakładką bazująca na Androidzie 12. Na uwagę zasługuje funkcja łączenia telefonu z komputerem, co pozwala na przeglądanie ekranu telefonu z poziomu komputera, wchodzenie z nim w interakcje oraz szybkie przesyłanie plików.

Plus uruchomił cykliczne doładowania w ofercie na kartę

Dodano: 18.09.2021 komentarze

Nowa usługa uruchomiona została we współpracy z Blue Media. Cykliczne doładowania uruchomić można na stronie doladuj.plus.pl i doladuj.plushbezlimitu.pl. Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba pamiętać o samodzielnym doładowywaniu swojego konta. Wystarczy raz określić kwotę i częstotliwość doładowania.

25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska

Dodano: 17.09.2021 komentarze

Wczoraj, 16 września, minęło dokładnie 25 lat od powstania sieci T-Mobile, która wystartowała pod początkową nazwą Era GSM. Z tej okazji klienci tej sieci otrzymują bezpłatny duży pakiet internetowy 25 GB. Pakiet aktywować można w aplikacji "Mój T-Mobile" lub SMS-em przez okres dwóch tygodni (od 16 do 30 września).

Roczny bezpłatny dostęp do TIDAL Premium

Dodano: 14.09.2021 komentarze

Samsung ogłosił ciekawą promocję dla fanów dobrej muzyki i dobrego brzmienia. Kupując bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+, otrzymamy w prezencie 12 miesięczny dostęp do usługi TIDAL Premium. Akcja promocyjna trwa od 13 do 26 września 2021 r.

Czujniki aparatu w iPhone'ach można łatwo uszkodzić

Dodano: 13.09.2021 komentarze

Firma Apple poinformowała, że czujniki aparatu w iPhone'ach mogą w pewnych warunkach ulec uszkodzeniu. Chodzi tu o drgania o określonej częstotliwości jakie na przykład wytwarzają silniki w motocyklach. Z tego powodu nie zaleca się montowania iPhone'a na tego typu pojazdach.

Facebook zaprezentował inteligentne okulary

Dodano: 11.09.2021 komentarze

Facebook pokazał gadżet przyszłości - okulary, które pozwalają na robienie zdjęć i nagrywanie wideo. Ponadto umożliwiają dostęp do serwisów społecznościowych, słuchanie muzyki i dzwonienie. Urządzenie wkrótce wchodzi do regularnej sprzedaży. Na początek w USA, Australii, Kanadzie, Irlandii, Włoszech i Anglii.

Play odnawia stronę internetową

Dodano: 10.09.2021 komentarze

O kilka kliknięć bliżej Ciebie - takie hasło charakteryzuje zmiany wprowadzane na stronie internetowej Play. Nowy serwis play.pl bardziej przypomina sklep internetowy i sprzyja zakupom on-line. Operator zakłada, że to właśnie internetowy rodzaj zakupów będzie mocno zyskiwał na popularności.

bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.