banner
Rozmawiaj taniej przez komórkę
Wybierz ofertę tylko SIM
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszych ofert telefonii komórkowej

Głównym zadaniem serwisu super-SIM.pl jest prezentowanie i porównywanie najlepszych ofert typu ,, tylko SIM".  Są to oferty abonamentowe operatorów telefonii komórkowej bez telefonu. Oferty takie są bardzo korzystne pod względem cenowym ponieważ Klient nie otrzymuje od Operatora nowego telefonu ale w zamian otrzymuje bardzo duże korzyści w zakresie stawek za połączenia.
W ramach naszego serwisu prezentujemy również ranking ofert prepaid ( na kartę ) ponieważ są to oferty zbliżone cenowo. W ofertach na kartę również nie występuje subsydiowanie kosztów zakupu telefonu przez operatora. Płacimy jedynie za samą usługę. Dodatkowo w ramach serwisu doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniego telefonu. W osobnym dziale prezentujemy Ranking rankingów telefonów komórkowych
Są to wybrane z sieci internetowej najlepsze rankingi telefonów utworzone pod kątem różnych kryteriów oceny.

Dlaczego oferty bez telefonu?

Oferty bez telefonu , inaczej oferty typu ,,tylko SIM" stają się  coraz bardziej popularne w wielu krajach.  Jest to związane z dużymi oszczędnosciami jakie dają te oferty. Wybierajac taką ofertę  możemy sprawić, że nasze rachunki za polączenia telefoniczne  mogą spaść nawet ponad 50%. 

Właścicielem serwisu jest

Krzysztof Nieścioruk 

e-mail: kn@centel.pl

 

bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.