Ranking ofert abonamentowych bez telefonu

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Super SIM w ofercie T-Mobile 

T-Mobile T1 - oferta online bez telefonu za 29,9 zł 

bez limitu rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych
bez limitu - SMS/MMS-ów do wszystkich sieci
29,95 zł - wysokość abonamentu butto z VAT 
2 GB - pakiet internetowy (w tym 1,55 GB w UE)
 Umowa na 24 miesiące

 

 Sieć T-Mobile to - duży zasięg, jakość i marka, różnorodne usługi, tanie połączenia.

 

 

Oferta heyah smart M

bez limitu rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych
bez limitu SMS/MMS-ów
34,9 zł wysokość abonamentu
2 GB pakiet do internetu
 umowa na czas nieokreślony ( wypowiedzenie 1 m-c)


 

Prezentacja graficzna oferty


 
Jeśli informacja na stronie była przydatna - Poleć nas na Facebooku

 

 

Jakie są różnice w stosunku do oferty nju mobile

Przede wszystkim oferta nju mobile nie jest ofertą typowo abonamentową. Abonent nie płaci tu z góry ustalonego abonamentu bez względu na to czy wykorzystał przyznane mu pakiety (minut, sms-ów czy danych).  W nju mobile płacimy tylko za zrealizowane usługi zgodnie z cennikiem jednostkowym. Dopiero po przekroczeniu określonych progów cenowych dalsze korzystanie z usług staje się bezpłatne i nielimitowane. Pod tym względem oferta niu mobile może wydawać się korzystniejsza zwłaszcza dla osób mało korzystających z usług tzn. nie przekraczających ustalonych progów cenowych. Dla takich jednak osób bardziej atrakcyjne mogą być oferty z tanimi małymi pakietami minut czy sms-ów.

 

Polecana oferta T-Mobile dla Firm

Taryfa proFima S - tylko SIM

Interesująca oferta dla Firm w sieci T-Mobile. W ramach kwoty abonamentu 40 zł  otrzymujemy:


bez limitu rozmów i sms /mms-ów do sieci komórkowych i stacjonarnych
10 GB bezpłatny internet w telefonie
40 zł wysokość abonamentu netto bez VAT
1 zł abonament przez pierwsze 3 miesiące
  Umowa na 24 miesięce

 

 


Sieć T-Mobile powstała w czerwcu 2011 roku na zasadzie rebrandingu istniejącej sieci ERA . Na całym świecie operator TMobile  posiada ponad 130 mln abonentów i działa w całej Europie a także w Stanach Zjednoczonych. Globalnie operator TiMobile , pod względem ilości abonentów, jest siódmym co do wielkości dostawcą usług telefonii komórkowej na świecie. Na samym początku działalności w Polsce operator przedstawił wiele bardzo ciekawych i wczesniej nie spotykanych ofert.  Ze szczegółami tych ofert można zapoznać się na stronie tmobile .pl . Jedną z ciekawszych propozycji oferowanych wcześniej przez TiMobile była  usługa ,,zawsze rozmawiaj " lub ,,wszędzie rozmawiaj" . Pierwsza usługa polegała na wprowadzeniu bezpłatnych polączeń z numerami T-Mobile w kraju i na świecie . Miesięczny koszt tej usługi wynosił 49 zł brutto i była ona dostępna dla klientów indywidualnych w taryfach abonamentowych ( włączając taryfy MIX oraz taryfy stacjonarne). Natomiast usługa ,,wszędzie rozmawiaj " umożliwiała prowadzenie tanich rozmów roamingowych za jedynie 30 gr/min.  Usługi  te wchodziły w różnego rodzaju kombinacjach do różnych ofert promocyjnych. Od 15 maja 2013 roku Operator wprowadził nową ciekawą ofertę pod nazwą heyah non stop. Jest to odpowiedź na ofertę nju mobile i Red Bull Mobile No Limits. Taryfy heyah non stop dotyczą segmentu rynku dla klienta indywidualnego ,,sim only"  z  umową zawieraną są na czas nieokreślony. Istnieje również dodatkowa możliwość zakupu telefonu na raty. Cała propozycję heyah non stop , operator określił jako ,,diabelsko dobrą ofertę" która będzie trudna do pobicia przez konkurentów. Podstawę tej oferty jest nielimitowana ilośc rozmów i sms-ów do wszystkich sieci za bardzo niską opłatę abonamentową.

Ponadto operator TMobile nadal kładzie duży nacisk na promowanie sprzedaży przez internet. W dotychczasowej działalności operatora uruchomione były różne promocje dedykowne dla abonentów kupujących online. Dla nowych klientów TMobile proponował takie promocje jak np. 50 % upustu na abonament przez okres 3 miesięcy. Dla przedłużajacych umowę przez internet TiMobile proponował między innymi rabaty na telefony lub dodatkowe pakiety minut w przypadku ofert typu ,,tylko SIM" .

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2