Ranking ofert abonamentowych bez telefonu

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

 

Super karta Orange

Aktualizacja: 29.09.2015 r.

Dla osób poszukujących ofert bez telefonu Orange oferuje 3 Super Smart Plany. Szczególnie plecamy ofertę z abonamentem 29,9 zł  obejmującą nielimitowane sms-y i rozmowy na komórki + pakiet 2 GB.

 

Smart Plan bez telefonu z abonamentem 29,9 zł

 

 

 

Oferta Rodzinna

Smart Plan LTE Wspólny - bez telefonu

Z dniem 21 sierpnia 2015 sieć Orange uruchomiła nową ofertę typowo rodzinną pod nazwą handlową Smart Plan LTE Wspólny. W nowej ofercie za 3 karty SIM , z których każda zapewnia nielimitowane sms-y  i rozmowy na komórki, zapłacimy tylko 79,99 zł/mies. Dodatkowo dostaniemy wspólny pakiet internetowy 10 GB  do wykorzystania przez wszystkie karty sim. Dokupienie każdej kolejnej karty sim kosztuje 15 zł/mies. Maksymalnie w ramach jedej rodzimy może funkcjonować 8 kart.

 

 

W ramach oferty rodzinnej mamy również możliwosć zakupu telefonu w promocyjnej cenie. Wysokośc najnizszego abonamentu za 3 karty sim + telefon wynosi 99,99 zł.

 

 

Dla Firm polecamy Plan Biz Krajowy bez telefonu

Ciekawa oferta dla Firm w sieci Orange. Karat SIM nadaje się do smartfonów ze względu na duży pakiet internetowy 10 GB.  W ramach bardzo niskiej ceny abonamentu otrzymujemy:
 

nielimitowane połączenia do wszyskich sieci
nielimitowane sms/mms-y do sieci komórkowych
34,9 zł wysokość abonamentu netto  
czas trwania umowy - 24 miesięce
Pakiet internetowy 10 GB

 

 
Jeśli informacja na stronie była przydatna - Poleć nas na Facebooku

 

 


Sieć Orange powstała w Polsce we wrześniu 2005 roku wyniku rebrandigu istniejącej sieci Idea. Właścicielm sieci jest PTK Centertel sp. z o.o. w  Warszawie. Orange posiada w Polsce prawie 15 mln abonentów. Orange jest siecią międzynarodową. Powstała w marcu 1994 roku w Wielkiej Brytaniii. Operator ten od początku koncentrował się na potrzebach klienta tak aby korzystanie z telefonii komórkowej było nie tylko proste ale i przyjemne. W ten sposób operator Orange odniósł zdecydowany sukces. Obecnie w Polsce w zakresie propozycji dla klientów idywidualnych Orange proponuje trzy rodzaje ofert. Pierwsza z nich to oferta występująca pod nazwą Smart Plan Hallo i przeznaczona dla osób głównie rozmawiających przez telefon. Druga oferta to propozycja dla osób lubiących dużo surfować po internecie. W ofercie tej , pod nazwą Smart Plan Multi, mamy przede wszystkim duże bezpłatne pakiety internetowe w ramach abonamentu. Ostatnia oferta (Smart Plan Mix) przeznaczona jest przede wszystkim dla klientów wysyłających duże ilości SMS-ów. W kwietniu 2013 roku operator PTK Centertel uruchomił nową sieć telefonii komórkowej pod nazwą nju mobile. Jest to tania alternatywna sieć do Orange. Oferta nju mobile była w tym czasie propozycją przełomową ponieważ wprowadziła nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci za stosunkowo nieduży abonament (już od 29 zł/miesięcznie). W sieci tej możemy zakupić ofertę z rachunkiem ( nju z rachunkiem ) lub usługę pre-paid. Sprzedaż  prowadzona jest wyłącznie przez internet. Sieć nju mobile oferyje jedynie usługi typu ,,sim only" w postaci samych kart sim bez telefonu. Pod koniec 2013 roku nastąpiło połączenie TP SA z PTK Centertel. Obecnie jest to jedna firma działająca pod nazwą Orange Polska S.A.

baner reklamowy 2 baner reklamowy 1