wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Rabat do 40% od T-Mobile na urządzenia Xiaomi

Dodano: 12.08.2022

Nowa promocja to możliwość uzyskania rabatu przez klientów indywidualnych T-Mobile na kilkadziesiąt urządzeń firmy Xiaomi. Lista produktów objętych promocją zawiera ponad 20 pozycji i obejmuje między innymi bezprzewodowe słuchawki, ultraszybką ładowarkę, powerbank, tablet, telewizor czy elektryczną szczoteczkę do zębów. Na wszystkie te produkty klienci T-Mobile otrzymują specjalny rabat do 40% ceny detalicznej. Zniżkę można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 12 do 16 sierpnia.

Aby otrzymać kod rabatowy, należy zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” między 12 a 16 sierpnia. Czasu na skorzystanie z rabatu jest nieco więcej – zakupu można dokonać do 21 sierpnia br. W tym celu trzeba wejść na stronę https://mi-store.pl/DZJ40 lub przejść do jednego ze sklepów Xiaomi Store, których lista dostępna jest pod adresem: https://mi-store.pl/Xiaomi-Store -Sklepy -Autoryzowany-Xiaomi-cterms-eng-31.html.  Z promocji mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) i mix (Frii Mix).

Lista produktów, które można zakupić z rabatem:

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile
Komentarze

Alex 2022-08-12 01:25

Promocja interesująca. Ale rabat 40% to znalazłem tylko na słuchawki Redmi Buds 3. Na pozostałe produktu jest trochę mniej ale też ciekawie.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.