
Dodano: 25.08.2021
Z okazji 25-tych urodzin T-Mobile w Polsce sieć przygotowała dla swoich obecnych użytkowników wyjątkowy prezent. Klienci, którzy oddadzą w salonie T-mobile swój stary telefon, otrzymają za darmo smartfon Samsung Galaxy A22 5G. Wartość tego telefonu to 1049 zł. Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych od 24 sierpnia do 16 września.

Zasady promocji "Urodziny z 5G" są proste. Stary smartfon klienta musi należeć do listy około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus. Lista wszystkich telefonów biorących udział w akcji jest dostępna na stronie operatora. Klienci w zamian za stary telefon będą mogli otrzymać bez opłat smartfon Samsung Galaxy A22 5G. Wystarczy przyjść ze swoim starym telefonem do wybranego salonu T-Mobile lub do autoryzowanego punktu sprzedaży. Na miejscu konsultanci będą wizualnie i technicznie weryfikować telefony, aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Niestety oferta skierowana jest tylko do tych, którzy decydują się na przedłużenie umowy w taryfie M+.
Autor: KaEn
2021-08-24 23:39 rzeczywiście promocja bardzo atrakcyjna. Ciekawy czy starczy im telefonów 5G. |