wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

T-Mobile wymieni za darmo twój telefon na nowy smartfon 5G

Dodano: 25.08.2021

Z okazji 25-tych urodzin T-Mobile w Polsce sieć przygotowała dla swoich obecnych użytkowników wyjątkowy prezent. Klienci, którzy oddadzą w salonie T-mobile swój stary telefon, otrzymają  za darmo smartfon Samsung Galaxy A22 5G. Wartość tego telefonu to 1049 zł. Promocja  obowiązuje w salonach stacjonarnych od 24 sierpnia do 16 września.

Zasady promocji "Urodziny z 5G" są proste. Stary smartfon klienta musi należeć do  listy  około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus. Lista wszystkich telefonów biorących udział w akcji jest dostępna na stronie operatora. Klienci w zamian za stary telefon  będą mogli otrzymać bez opłat smartfon Samsung Galaxy A22 5G. Wystarczy przyjść ze swoim starym telefonem do wybranego salonu T-Mobile lub do autoryzowanego punktu sprzedaży. Na miejscu konsultanci będą wizualnie i technicznie weryfikować telefony,  aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Niestety oferta skierowana jest tylko do tych, którzy decydują się na przedłużenie umowy w taryfie M+. 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile
Komentarze

ken 2021-08-24 23:39

rzeczywiście promocja bardzo atrakcyjna. Ciekawy czy starczy im telefonów 5G.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.