
Dodano: 07.08.2021
Czerwiec był miesiącem stabilizacji. Sieć T-Mobile prowadziła w kategorii średniej szybkości pobierania danych i ta pozycja wydawała się niezagrożona. Dużo większa rywalizacja panowała pod kątem średniej szybkości wysyłania danych. Tam na pierwszym miejscu pozostał dotychczasowy lider Play, chociaż jego przewaga nie była tak duża. Natomiast sieć Orange zajęła ponownie pierwsze miejsce pod względem najniższej wartości ping. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła sieć T-Mobile.

Zwycięzcą, w kategorii średniej szybkości pobierania danych, została ponownie sieć T-Mobile. Waro zauważyć, że sieć ta umocniła się na pierwszym miejscu w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynik T-Mobile to 45 Mb/s a Orange to 39,1 Mb/s. Na trzecim miejscu znajduje się Play (38,2 Mb/s), który osiagnął wynik niewiele gorszy od Orange. Zdecydowanie najsłabszy wynik uzyskał Plus i zajął czwarte, ostatnie miejsce w rankingu (31,2 Mb/s).
| LTE | ||||
|---|---|---|---|---|
| Rodzaj pomiaru | Orange | Play | Plus | T-Mobile |
| Szybkość pobierania danych | 39,1 Mb/s | 38,2 Mb/s | 31,2 Mb/s | 45,0 Mb/s |
| Szybkość wysyłania danych | 16,6 Mb/s | 18,3 Mb/s | 16,0 Mb/s | 16,2 Mb/s |
| Ping | 32,9 ms | 34,7 ms | 40,9 ms | 30,9 ms |
| Liczba pomiarów | 70822 | 72210 | 38320 |
29743 |
Autor: KaEn
2021-08-06 23:58 Wszyscy operatorzy się chwalą, że mają najlepszą sieć a dane z niezależnych badań mówią co innego. Lider jest zdecydowanie jeden. To T-Mobile. |