wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

iPhone 11 był najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w trzecim kwartale 2020

Dodano: 11.11.2020

Jak podała firma Canalys to iPhone 11 był zdecydowanie najlepiej sprzedającym się smartfonem na rynku globalnym w III kwartale br. Smartfon ten wyprzedził znacznie konkurencję osiągając wielkość sprzedaży w III kwartale na poziomie 16 mln egzemplarzy. Drugie miejsce zajął również telefon firmy Apple - jeden z najtańszych modeli tego producenta iPhone SE (2020). Jest to urządzenie, które charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jego globalna sprzedaż w analizowanym kwartale wyniosła 10 mln egzemplarzy.

Trzecie miejsce w TOP10 zajął Samsung Galaxy A21s z podobną kwartalną sprzedażą jak iPhone SE. Warto zauważyć, że jedyne telefony Samsunga, które znalazły się w pierwszej dziesiątce zestawienia należą do serii A - a właściwie do dolnej pólki tej serii. Najbardziej zaawansowany telefon Samsunga z TOP10 to model A51.

 

Podobnie najlepiej sprzedającymi się telefonami Xiaomi są modele z niższej półki cenowej z serii Redmi, na czele z Redmi Note 9. Nie znajdziemy tu żadnego modelu Pro czy 5G.

 

Niestety na liście TOP10 w kwartale lipiec-wrzesień nie znalazł się żaden smartfon 5G. Miejmy nadzieję, że ostania premiera iPhone'a 12 oraz wiele innych telefonów z Androidem średniej klasy z 5G zmieni sytuację w następnym kwartale.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Teo Dor 2020-11-11 00:20

Ranking ten nie ma żadnego odniesienia do sytuacji na polskim rynku. U nas iPhony są daleko w tyle. Rządzi Xiaomi z Samsungiem

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.