wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Ładowarka Oppo naładuje akumulator 4000 mAh w 15 minut?

Dodano: 13.07.2020

Oppo ogłosiło, że 15 lipca zaprezentuje technologię szybkiego ładowania mocą 125 W. W ubiegłym roku (w październiku) przy okazji premiery telefonu Oppo Reno Ace firma pokazała swoją technologię szybkiego ładowania SuperVOOC 2.0 o mocy 65 W.  Zaprezentowana wtedy ładowarka mogła naładować akumulator 4000 mAh w około 35 minut. Teraz technologia ta przeniesiona zostanie na jeszcze wyższy poziom dzięki szybkiemu ładowaniu 125 W. Nazwa tej nowszej technologii będzie prawdopodobnie zmieniona na  „super ładowanie flash” lub SuperVOOC 3.0.

 

Można sobie zadać pytanie czy takie ciągłe zwiększanie mocy ma sens. Wydaje się, że chyba tak ponieważ w miarę rozwoju technologicznego smartfonów potrzebują one coraz więcej energii. Pojemność akumulatorów prawdopodobnie nie będzie zwiększana mocno powyżej 5000 mAh, ponieważ musiałoby to spowodować znacznie zwiększenie rozmiarów urządzeń. Klienci raczej poszukują obecnie telefonów bardziej smukłych i lekkich. Tak więc najlepszym rozwiązaniem jest rozwijanie technologii szybkiego ładowania.

W zeszłym miesiącu wyciekła informacja, że Oppo planuje wprowadzić technologię szybkiego ładowania 80 W, która będzie nazywać się SuperVOOC 3.0. Jest zatem całkiem prawdopodobne, że nazwa ta zostanie nadana technologii szybkiego ładowania 125 W, która zostanie zaprezentowana już za kilka dni.

 

Jak się okazuje w zakresie technologii szybkiego telefonów konkurencja jest całkiem spora. Niedawno pojawiła się w sieci informacja, że firm Realme pracuje rónież nad ładowarką 120W. Firma twierdzi, że jej ładowarka będzie mogła naładować jedną trzecią baterii 4000 mAh + w zaledwie trzy minuty. Tak więc od ładowarki Oppo można oczekiwać podobnej lub nawet szybszej wydajności. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Dana 2020-07-13 12:38

Szybkie ładowanie baterii telefonu to bardzo potrzebne rozwiązanie. Nic tak nie denerwuje jak długie oczekiwanie na naładowanie smartfona.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.