wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Apple może wkrótce wypuścić składanego iPhone'a

Dodano: 15.06.2020

Obecnie rynek telefonów komórkowych oczekuje na premierę nowej serii iPhone 12, która będzie składać się z czterech modeli. Jednocześnie w sieci pojawiły się informacje, że niedługo po premierze iPhone12 może pojawić się pierwszy składany model telefonu tej marki. Składane telefony wydają się być kolejnym ważnym trendem w rozwoju technologicznym telefonów komórkowych. Apple niestety nie wypuściło jeszcze na rynek takiego modelu ale liczne zgłoszenia patentowe sugerują, że wkrótce to nastąpi.

Niestety składane telefony są obecnie dalekie od ideału. Pierwsza próba wyprodukowania składanego telefonu Samsunga nie poszła zbyt dobrze.  Apple zazwyczaj nie spieszy się z nowymi produktami. Firma najpierw chce się upewnić, że proces zginania nie naruszy integralności wyświetlacza.

 

Duże znaczenie ma tu również przygotowanie produkcji szkła do składanych ekranów. Producent szkła Gorilla poinformował, że stosowny działający projekt będzie gotowy do końca 2020 roku. Jeśli zatem wszystko pójdzie dobrze, wspólnie opracowane rozwiązanie powinno być gotowe na początku przyszłego roku. Pozwoli to firmie Apple oraz innym producentom na wprowadzenie własnych składanych smartfonów. Jak wiadomo składany telefon Samsunga, model Galaxy Z Flip okazał się hitem i w przyszłym miesiącu ukaże się jego wersja  z modemem 5G. Inne firmy również przymierzają się do produkcji takich telefonów co oznacza, że rynek tych urządzeń powinien szybko wzrastać. 

 

Jednym z celów producentów smartfonów i producentów szkła do ekranów jest obniżenie kosztów składanych wyświetlaczy. Duży koszt tych wyświetlaczy stanowi obecnie czynnik odstraszający klientów. W miarę jak więcej producentów rozpocznie produkcję składanych telefonów, koszty produkcji zaczną spadać i telefony takie staną się bardziej dostępne.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

XD 2020-06-15 00:31

jeśli wypuszczą takowy smartfon to pewnie cena będzie kosmiczna

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.