wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Dostępna jest już publiczna wersja beta Androida 11

Dodano: 12.06.2020

Pierwsza publiczna wersja Androida 11 beta jest już dostępna dla smartfonów z serii Google Pixel. Nowy system koncentruje się na trzech tematach - Ludzie, Sterowanie i Prywatność. Google chce sprawić, aby Android był bardziej zorientowany na ludzi i był bardziej ekspresyjny. Zamierzeniem jest zmiana sposobu  w jaki prowadzimy rozmowy na naszych telefonach. W tym celu Android 11 otrzymał nową dedykowaną sekcję w górnej części obszaru powiadomień o nazwie „Rozmowy”. Wszystkie nasze aplikacje do rozmów i przesyłania wiadomości zostały teraz umieszczone w tej sekcji.

 

Nowy system koncentruje się również na inteligentnych urządzeniach domowych i ich sterowaniu. Jedną z nowych funkcjonalności jest Centrum Kontroli Urządzeń, które zapewnia sterowanie inteligentnym domem. Android 11 wyświetla przełączniki dla wszystkich obsługiwanych inteligentnych urządzeń domowych po długim naciśnięciu przycisku zasilania. 

 

System Android 11 koncentruje się również na prywatności. Pozwala ustawić jednorazowe uprawnienia dla aplikacji na dostęp do mikrofonu, lokalizacji i kamery. Uprawnienia te zostaną automatycznie zresetowane, jeśli aplikacja nie będzie używana przez dłuższy czas.

 

Wersja beta wprowadziła również ulepszone sterowanie multimediami. Chodzi o to aby umożliwić szybkie i łatwe przełączanie treści audio lub wideo na słuchawki, głośniki lub telewizor.

 

Kto może zainstalować publiczną wersję beta Androida 11?

Android 11 Beta jest obecnie dostępny dla Google Pixel 2 , Pixel 2 XL , Pixel 3 , Pixel 3 XL , Pixel 3a , Pixel 3a XL , Pixel 4 i Pixel 4 XL . Za kilka tygodni producenci jak Xiaomi, Realme, Vivo i OPPO, będą również mogli umożliwić zainstalowanie publicznej wersji beta Androida 11 na niektórych telefonach. Należy zauważyć, że wersja beta może zawierać błędy, które mogą mieć wpływ na nasze urządzenie. Przed instalacją nowego systemu zaleca się wykonanie kopii zapasowej.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze
Brak komentarzy
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.