banner
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

artykuł-zdjęcie

 

Wybieramy telefon z listy TOP 10. Samsung Galaxy J5

Dodano: 01.05.2016

 
Poleć nas na Facebooku
 

 

,,Telefony z listy TOP 10" to nasz istniejący, od jakiegoś czasu, cykl artykułów poświecony wyszukiwaniu wśród operatorów MNO najlepszych ofert abonamentowych z konkretnym telefonem z listy TOP 10

 

Lista TOP 10 to lista najbardziej popularnych telefonów pod względem ilości odsłon w różnego rodzaju internetowych katalogach i serwisach komórkowych. Listę taką publikujemy i aktualizujemy na bieżąco  na naszej stronie http://super-sim/ranking-telefonow .Są to z reguły telefony o dobrych parametrach technicznych oferowane w przystępnej cenie. Takich telefonów szuka większość klientów. Nie są to telefony z najwyższej półki, określane mianem flagowców, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych a urządzenia w zakresie cenowym od 500 do 1200 zł.

 

Porównanie ofert operatorów MNO

W bieżącym artykule  porównujemy oferty abonamentowe z telefonem Samsung Galaxy S5. Wyszukujemy oferty według następujących kryteriów: operatorzy MNO,  nowe aktywacje, segment klienta indywidualnego (bez ofert dla firm), umowa na okres 24 miesięce, wysokość abonamentu do 69 zł. Telefon ten możemy kupić na Allegro w już od ok. 700 zł lub w systemie ratalnym - 24 raty po 33 zł miesięcznie. Samą kartę SIM z usługami ,,no limit” i ze średnim pakietem internetowym znajdziemy w ofertach operatorów MNO już od 29 zł/mies. Dlatego też przeglądamy jedynie oferty operatorów z abonamentem w wysokości nie większym niż  69,9 zł . Przy tej wysokości abonamentu oczekiwana cena startowa telefonu to 1 zł.

 

Samsung Galaxy J5

Telefon ten został wprowadzony na rynek w II kwartale 2015r i od wielu miesięcy nie schodzi z listy TOP 10. Główne zalety to ekran 5" HD Super Amoled, aparat fotograficzny 13 Mpx oraz szybki procesor Snapdragon 410 z zegarem 1,2 GHz.

Parametry techniczne prezentujemy poniżej.

 

Samsung Galaxy J5

Ekran: 5" HD Super Amoled

Rozdzielczość: 1280x720 px
13 Mpx + 5 Selfie
2600 mAh
5.1 Lollipop 
- Procesor Snapdragon 410, 4-rdzenie  1,2 GHz
- 8GB, 1,5GB RAM, modem LTE, GPS
- wprowadzony na rynek w II kwartale 2015
- cena telefonu na Allegro - od 700 zł
- lub 24 raty po 33 zł/miesiecznie

 

 

 

W sieci Play

Cena startowa telefonu w Play to 189 zł w abonamencie Formuła Smartfon Unlimited za 65,98 zł (59,99 dla przenoszących numer). W ramach abonamentu otrzymujemy nielimitowane sms/mms-y i rozmowy na komórki + pakiet internetowy 4 GB. W wyższym planie taryfowym Formuła Smartfon Unlimited PRO za 75,98 zł cena startowa telefonu wynosi 119 zł.

 

W T-Mobile

Telefon kosztuje 9 zł  w abonamencie 69,9 zł , który obejmuje nielimitowane sms/mms-y i rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych + pakiet 5 GB

W Plusie

Koszt telefonu to 199 zł w abonamencie za 59,9 zł obejmujacym  nielimitowane  rozmowy na komórki + pakiet internetowy 2 GB. Dopiero w wyższym planie taryfowym za 79,9 zł cena statowa wynosi 1 zł.

 

W Orange w sytemie ratalnym

Od połowy kwietnia 2016 Orange oferuje telefony dla klientów indywidualnych jedynie w systemie ratalnym. Aby poznać całkowite zobowiązanie miesięczne do ceny abonamentu należy dodać cenę miesięcznej raty za telefon. W Smart Planie LTE  za 34,99 zł rata miesięczna za telefon wynosi 25,01 zł a cena startowa telefonu wynosi 239 zł . Razem za abonament i ratę zapłacimy 60 zł/mies i otrzymamy takie usługi jak: nielimitowane sms-y i rozmowy na komórki + pakiet 1 GB. Dopiero w Smart Planie LTE za 54,99 zł (abonament + rata = 80 zł miesięcznie) otrzymamy telefon w cenie 119 zł.

 

Podsumowanie

Jak zatem widać oferty abonamentowe z telefonem Samsung Galaxy J5 u większości operatorów MNO są dosyć zróżnicowane. Telefon jest dostępny we wszystkich analizowanych sieciach co jest raczej zrozumiałe ze względu na priorytetowe traktowanie przez operatorów modeli z TOP 10. Ceny startowe telefonu kształtują sie od symbolicznej złotówki do kilkuset złotych. Najbardziej korzystą ofertę proponuje T-Mobile w abonamencie 69,9 zł. Telefon na start kosztuje tu tylko 9 zł i w zakresie abonamentu otrzymujemy pełny ,,no limit" + duży pakiet internetowy. Najmniej korzystnie wypada oferta Orange i Plusa.

 

Krzysztof Nieścioruk

Autor: j.w.
Źródło: strony internetowe operatorów
Komentarze

mobi25 2016-04-30 00:22

Wiele osób na forach internetowych ostatnio dużo narzeka na T-Mobile. A tu jak widać ich oferta przebija ostro konkurencje.


Tomasz 2016-04-30 00:28

T-Mobile od dawna ma najlepsze oferty abonamentowe z telefonem. To jest na naszym rynku operator, który jest największym operatorem w skali międzynarodowej. A wiadomo, że duży może więcej wytargować od producentów telefonów.


kris 2016-04-30 00:31

jeszcze przez kilka dni do 4 maja jest promocja obniżająca abonament o 40% przez 12 miesięcy. Warto brać drogie telefony wtedy zysk jest spory.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej nowości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.