banner
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

artykuł-zdjęcie

 

Najlepsze świąteczne prezenty od operatorów

Dodano: 01.12.2018

 

Uaktualniono dnia 21.12.2018

 

Właśnie rozpoczął się okres wzmożonych świątecznych zakupów. Prawie wszędzie napotykamy na różnego rodzaju promocje i okazje świąteczne. Operatorzy komórkowi z doświadczenia wiedzą, że w okresie świątecznym sprzedaż usług znacznie wzrasta i koniecznie trzeba ten okres dobrze wykorzystać. Stąd sporo nowych atrakcyjnych promocji, szczególnie propozycji z nowym atrakcyjnym urządzeniem jak smartfon czy laptop.

Oferty z prezentem

Prezent do oferty świątecznej może być oczywiście w różnej postaci. Może to być świąteczny upust na abonamencie, dodatkowe bezpłatne usługi czy też zwiększenie istniejących usług w ramach określonego abonamentu.  Prezentem może też być określona rzecz materialna w postaci konkretnego urządzenia. W bieżącym roku, wśród ofert tradycyjnych pojawiło się kilka propozycji, w których operator daje nam oprócz standardowego telefonu w promocyjnej cenie dodatkowe urządzenie gratis (za 1 zł) w postaci smartfona, tabletu czy innego przydatnego urządzanie jak power bank, ładowarka samochodowa itp. Takie promocje są dobrze przyjmowane przez klientów, ponieważ mogą oni przeznaczyć drugie urządzanie na świąteczny prezent dla najbliższych.

Szukamy najlepszego prezentu

Postanowiliśmy przejrzeć głosowe oferty abonamentowe (i niektóre prepaid) prezentowane obecnie przez operatorów MNO (bez wirtualnych). Wzięliśmy pod uwagę jedynie oferty dla klientów indywidualnych (nie biznesowych) z telefonem. Oczywiście nie będziemy przedstawiać wszystkich propozycji operatorów a jedynie te najbardziej, naszym zdaniem atrakcyjne. 

 

 

W sieci Orange

Podpisując nową lub przedłużając dotychczasową umowę na pakiet Orange Love lub abonament komórkowy i dobierając do tego jeden z dostępnych w świątecznej ofercie smartfonów, drugi otrzymamy w prezencie.

 

Przykładowa oferta

Samsung Galaxy J6

+ Samsung Galaxy J4

 

Samsung Galaxy J4+ za 1 zł dostępny przy zawarciu umów na 24 mies. oraz ratalnej na Samsung Galaxy J6. Klient zobowiązany jest jedynie do opłacania miesięcznych rat za Samsung Galaxy J6 (40zł) oraz abonamentu za usługę. Smartfony dostępne są do wyczerpania zapasów.

 

W okresie świątecznym Orange przygotował również prezenty dla klientów prepaid. Wystarczy kupić starter, zarejestrować go i aktywować bonus w kwocie 200 zł. Przyznaną kwotę można wykorzystać na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi na terenie Polski oraz w roamingu UE przez okres 30 dni. Z aktywacją bonusu mamy czas do 31.12.2017 r.

 


 

W sieci T-Mobile

 

T-Mobile na okres świąteczny przygotował specjalną ofertę z telefonami Samsunga. Promocja dotyczy modeli Galaxy A7, Galaxy S8 kupowanych w ramach oferty abonamentowej i telefonu Galaxy J4+ w ofercie MIX. Ceny startowe tych telefonów zostały obniżone do 1 zł . W przypadku telefonu Galaxy S8 w abonamencie 130 zł/mies  obniżka wynosi 898 zł.

 

Ponadto T-Mobile, podobnie jak Orange, oferuje świąteczne zestawy smartfonów czyli dwa smartfony w cenie jednego. Oferta dotyczy klientów kupujących telefon  razem z usługą abonamentową. Na przykład w abonamencie za 100 zł/mies możemy otrzymać zestaw dwóch telefonów Huawei Y6 2018 za 1 zł

 

Dla użytkowników prepaid T-Mobile przygotował promocję pt. ,,supergadżet na świeta". Z promocji skorzystać mogą użytkownicy T-Mobile na kartę, którzy po raz pierwszy aktywują usługę „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”. W ramach tej promocji klienci otrzymują bezpłatnie telewizorek (projektor), który umożliwia odtwarzanie obrazu ze smartfona w ok. dwukrotnym powiększeniu. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Od 12 grudnia 2018 T-Mobile uruchomił dodatkową promocję świąteczną dla swoich klientów oferując bezpłatny pakiet internetowy 10 GB/30 dni. Pakiet można uruchomić jedynie w aplikacji Mój T-Mobile do dnia 20 grudnia 2018. Tak więc operator promuje jednocześnie swoją aplikację do obsługi klientów. Z promocji skorzystać mogą klienci indywidualni: abonamentowi, Mix oraz na kartę. 

 


 

W sieci Plus

Plus tradycyjnie najwcześniej wystartował ze świątecznymi promocjami bo już od 6 listopada. Przy zakupie smartfona w ramach umowy abonamentowej otrzymamy upust na abonament w wysokości 100% przez okres pół roku. Promocja dotyczy klientów podpisujących nową umowę, przedłużających dotychczasową lub przenoszących numer. Upust nie obejmuje miesięcznych rat za telefon. Dodatkowo do wybranych smartfonów (np. Galaxy A7, Galaxy J4+) otrzymamy kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakupy online w empik.com.  Wyżej wymienione promocje zostały zakończone z dniem 27 grudnia.

 

Plus przygotował również promocję świąteczną dla użytkowników oferty Mix. Mamy tu możliwość zakupu zestawu MIX Box z gadżetem z filmu ,,Spider-Man Uniwersum" oraz ze smartfonami w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W ofercie elastycznej MIX 30 za telefon Huawei Y6 2018 zapłacimy tylko 26 zł a za telefon LG K9 tylko 1 zł.

 


 

W Play

 

W ofercie świątecznej Play dominuje promocja podobna do wyżej opisanej w Plusie ale dedykowana tylko dla przenoszących numer do tej sieci. Polega ona na zawieszeniu pobierania opłaty abonamentowej przez okres pierwszych 6 miesięcy. Rabat przez 6 miesięcy na całą kwotę abonamentu obowiązuje tylko w ofercie bez telefonu. Przy wyborze oferty z urządzeniem rabat udzielany jest o równowartości abonamentu w ofercie bez urządzenia. Od 20 grudnia promocja została ograniczona do 3 miesięcy z abonamentem za 0 zł ( 6 m-cy tylko w najdroższej ofercie L)

W ofercie pre-paid w ramach promocji świątecznej od 6 grudnia do 6 stycznia 2019  można zakupić pakiet internetowy 20 GB za jedyne 10 zł. Pakiet ważny jest przez 30 dni. Aktywację pakietu można dokonać jedynie w aplikacji Play24.

 

Podsumowanie

Niestety Mikołaj dla klientów sieci komórkowych w tym roku jest jakiś bardziej skąpy niż w latach poprzednich. Być może jest to spowodowane ponoszonymi przez operatorów stratami na roamingu w UE. Z powyższego zestawienia widać, że w tym roku najwartościowsze świąteczne prezenty przygotowała sieć Orange oraz T-Mobile.  Zestawienie powyższe będzie na bieżąco aktualizowane i być może pojawią się jeszcze jakieś atrakcyjne prezenty na święta.

 

 

Autor: j.w.
Źródło: www
Komentarze

Ken 44 2018-11-28 14:07

Rzeczywiście coś biednie w tym roku. Pamiętam jeszcze 2 lata temu dużo było promocji gdzie do jednego telefonu dokładano drugi telefon lub tablet. To były porządne promocje.


Tomasz 2018-11-28 14:10

Bardzo fajny artykuł, ale część bonusów może dopiero się pojawić. Do świąt jeszcze trochę i jeszcze mogą różne promocje wyskoczyć. Na pewno również u operatorów wirtualnych będzie można znaleźć ciekawe promocje świąteczne.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej nowości
bannerbanner
.
baner reklamowy-5

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-4 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.