wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nadchodzi Samsung Galaxy Watch4 Classic

Dodano: 01.07.2021

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Clasic będzie prawdopodobnie dostępny w trzech rozmiarach: 42 mm, 44 mm i 46 mm. Dla porównania zegarek Watch3 był sprzedawany w rozmiarach 41 mm i 45 mm. Galaxy Watch 4 Classic będzie nadal kompatybilny ze standardowymi paskami do zegarków 20 mm.

Co znajduje się we wnętrzu Galaxy Watch 4 Classic?

Przewiduje się, że Samsung rzuci wszystko, co ma obecnie w dyspozycji. Oznacza to pulsometr, monitor EKG, czujnik tlenu we krwi, czujnik BIA do pomiaru tkanki tłuszczowej i wiele trybów śledzenia sprawności. Jest to zasadniczo wszystko, czego możemy obecnie oczekiwać w nowoczesnym smartwatchu. Pojawiły się także plotki krążące o monitorze poziomu cukru we krwi, ale jest to raczej mniej prawdopodobne. Okazuje się, że Apple również pracuje nad podobną funkcją dla Apple Watch.  Niestety niedawny przeciek ujawnił, że jeszcze wiele lat dzieli Apple od wprowadzenia tego typu funkcji.

Kolejną ważną cechą jest system operacyjny. Często przyjmujemy oprogramowanie za pewnik, ale Samsung połączył tu siły z Google na zupełnie nowej platformie dla smartwatchy.

Jak wiemy, Samsung niedawno zaprezentował swój nowy interfejs One UI Watch dla smartwatchy. Jest wspierany przez nową, ujednoliconą platformę Wear i zapewnia bardziej spójne działanie oprogramowania zarówno w telefonach Galaxy, jak i zegarkach Galaxy. Galaxy Watch 4 Classic zostanie wydany dopiero 11 sierpnia. Zostanie zaprezentowany tydzień wcześniej podczas kolejnego wydarzenia Unpacked, na którym zadebiutuje również standardowy Galaxy Watch 4, podobnie jak najnowsze składane smartfony Samsunga.

 

Autor:
Źródło:
Komentarze

ken 2021-07-01 13:59

zegarek piękny i funkcje bardzo ciekawe i potrzebne. Tylko cena będzie na pewno wysoka jaki i modeli Watch 3.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.
baner reklamowy-4

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.