wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Aktualizacja iOS do wersji 14.5 już w przyszłym tygodniu

Dodano: 21.04.2021

Na wczorajszej konferencji Apple Spring Loaded zaprezentowano urządzenie AirTag umożliwiające znalezienie zagubionych rzeczy. Jednocześnie podano informację, że AirTag jest kompatybilny z iPhone'ami pracującymi pod kontrolą iOS 14.5. Biorąc pod uwagę, że urządzenie trafi do sprzedaży 30 kwietnia, jest prawie pewne, że aktualizacja oprogramowania iOS do wersji 14.5 będzie do tej pory dostępna.

 

iOS 14.5 to aktualizacja, przynosząca kilka ważnych nowych funkcjonalności dla iPhone'a. Prawdopodobnie najważniejszą z nich jest funkcja App Tracking Transparency, która wymaga od aplikacji uzyskania zezwolenia użytkownika na śledzenie aktywności. Może to wywołać nową konfrontację między Apple i Facebookiem.

 

Inną ważną funkcją, która prawdopodobnie nadchodzi nieco późno, jest możliwość odblokowania iPhone'a za pomocą Face ID w przypadku gdy mamy założoną maskę. Aby było to możliwe, musimy w takiej sytuacji mieć ze sobą swój zegarek Apple Watch.

 

Siri nie będzie już domyślnie mówić kobiecym głosem lecz użytkownicy będą proszeni o wybranie męskiego lub żeńskiego głosu po pierwszym uruchomieniu Siri.

 

Ponadto aktualizacja dostarczy ponad 200 nowych emotikonów. Obsługa dual-SIM 5G zostanie również odblokowana we wszystkich kompatybilnych modelach iPhone'a 12.

 

Według najnowszych doniesień, na początku czerwca ma już pojawić się iOS 15. Wszystko, co do tej pory wiemy o iOS 14.5 pojawi się na wszystkich iPhone'ach obsługujących iOS 14, ale większość nowych funkcji będzie działać tylko na najnowszych urządzeniach iPhone 12.

 

 

Autor: Krzysztof Nieścioruk
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Adam_33 2021-04-21 14:51

trochę dużo tych aktualizacji od Apple. Człowiek już nie nadąża za tymi zmianami. Mogli 14.5 połączyć z pełną wersją iOS 15.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.