wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Co nowego przyniesie iOS 15

Dodano: 13.02.2021

Jest już prawie pewne, że iOS 15 (wersja beta) zostanie zaprezentowany na dorocznym szczycie deweloperów WWDC firmy Apple. Prezentacja będzie najprawdopodobniej w formie on-line. Biorąc pod uwagę, że iOS 14 był dość ważną aktualizacją dla iPhone'ów, która zmieniła wiele funkcjonalności , to iOS 15 nie wprowadzi już tak wiele nowości.  Będzie to raczej aktualizacja, która dopracuje wszystko, co uruchomił iOS 14 i ulepszy już istniejące funkcje. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy w niej nic ciekawego. 

Jak już wiadomo nie wszystkie modele, które dostały iOS14 otrzymają także aktualizację iOS15. Wsparcie zostanie wycofane dla iPhone'ów z gniazdem słuchawkowym, iPhone'a 6s i 6s Plus. Oto, jakie iPhone'y najprawdopodobniej otrzymają iOS 15: iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE (2020).

 

Najnowsza wersja systemu iOS jeszcze bardziej podniesie prywatność użytkowników.  Dane z internetu będą przekierowane na własne serwery Apple co zapewni swego rodzaju VPN, chroniąc użutkowników przed śledzeniem.

 

Tegoroczny szczyt deweloperów WWDC odbędzie się w czerwcu. W miesiącu tym Apple tradycyjnie prezentuje wiele nowości w zakresie oprogramowania. Prezentacja iOS15 dotyczyć będzie wersji beta. Jeśli chodzi o wydanie oficjalnej wersji iOS 15, to zapewne nastąpi to równolegle z premierą serii iPhone 13 (iPhone 12S). Od lat nowe model iPhone'ów są tradycyjnie wypuszczane na rynek na przełomie września i października. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

zdziwiony 2021-02-13 00:35

to co jest najlepszego w systemie iOS to aktualizacje, które obejmują stare telefony, nawet te sprzed 5 lat. Dlaczego tak nie można z Adroidem?

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.