wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Zacierają się granicę pomiędzy smartbandem a smartwatchem

Dodano: 04.11.2020

Marka Honor przedstawiła najnowszy produkt ze swojej linii Band. Urządzenie znacznie różni się w stosunku do zeszłorocznego modelu. Nowy Honor Band 6 posiada zakrzywiony ekran 1,47-cala AMOLED o rozdzielczości 194 x 368 pikseli. Wymiary wyświetlacza pozwalają traktować Band 6 jak urządzenie typu smartwatche. Nowy pasek jest szerszy i grubszy niż w poprzednim modelu. Pozostałe funkcjonalności są bardzo podobne do zeszłorocznego modelu.

Band 6, tak jak poprzedni model, umożliwia ciągłe badanie tętna, mierzenie tlenu we krwi,  monitorowanie snu a także ogólne zarządzanie zdrowiem. Wśród dodatkowych funkcji wymienić warto pomiar poziomu stresu z ćwiczeniami oddechowymi. Opaska umożliwia również śledzenie aktywności dla dziesięciu różnych rodzajów sportów. Urządzenie jest wodoodporne do głębokości 50 metrów. Po sparowaniu ze smartfonem przez Bluetooth może generować powiadomienia oraz sterować odtwarzaniem muzyki.

 

Opaska ładowana jest za pomocą magnetycznej podstawki, a żywotność baterii wynosi do 14 dni. Wymiary smartbandu bez paska to 43 × 25,4 × 11,45 mm a waga wynosi 18 gramów.

Honor Band 6 będzie sprzedawany za 37 USD, a model wyposażony w NFC za 43 USD. Zamówienia przedpremierowe w Chinach rozpoczynają się jutro o godzinie 12:00. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Zibi22 2020-11-04 13:25

ciekawe urządzenie za nieduże pieniążki. Jestem zainteresowany zwłaszcza z uwagi na funkcję pomiaru poziomu stresu z ćwiczeniami oddechowymi

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.