wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

iPhone 12 przyniesie wiele przełomowych zmian

Dodano: 12.10.2020

Pomimo, że oficjalna premiera serii iPhone 12 odbędzie się 13 października, znamy już większość szczegółów technicznych nowych telefonów. Poniżej prezentujemy kilka istotnych zmian, których spodziewamy się w nowej serii smartfonów. 

 

1. iPhone'y wreszcie będą obsługiwały technologię 5G

Prawdopodobnie telefony Apple będą w końcu obsługiwały 5G. Większość plotek sugeruje, że każdy model będzie miał modem 5G. 

 

2. Nadchodząca seria będzie składała się z 4 a nie z 3 modeli telefonów

Zeszłoroczna seria iPhone'ów 11 obejmowała model standardowy i dodatkowo iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Seria 12 składać się będzie z czterech modeli - iPhone'a 12, iPhone'a 12 Pro, iPhone'a 12 Pro Max i - prawdopodobnie - iPhone'a 12 Mini. 

 

3. Nowe rozmiary ekranów

Plotki sugerują, że iPhone 12 Mini będzie miał 5,4-calowy ekran, podczas gdy następny wyższy model będzie miał ekran 6,1-calowy. Największy model będzie wyposażony w bardzo duży ekran 6,7 cala.

4. Dwa tańsze modele

W tym roku tańszym modelem będzie zarówno iPhone 12 Mini, jak i iPhone 12. Niektóre przecieki sugerują nawet, że iPhone 12 Mini może zaczynać się od  640 USD.

 

5. Nowy chipset

Nie jest to zaskakująca zmiana, biorąc pod uwagę, że każda nowa generacja iPhone'a ma nowy chipset. Oczekuje się, że Apple wyposaży nowe telefony w chipset A14 Bionic, który widzieliśmy już w iPadzie Air 4 (2020).

 

6. Ekran z odświeżaniem 120 Hz

Najnowsze informacje sugerują, że ekran będzie miał odświeżanie 120 Hz - ale tylko w iPhonie 12 Pro Max. Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewne sprawi, że interakcja z telefonem będzie bardziej płynna.

 

7. Skaner Lidar

LiDAR (Light Detection and Ranging) to urządzenie, które emituje promieniowanie laserowe o małej mocy. Rozproszenie tych promieni rejestrowane jest przez wbudowany w to urządzenie teleskop i na tej podstawie tworzone są szczegółowe trójwymiarowe mapy otoczenia. Funkcjonalność ta może to być obecna tylko w modelach premium - prawdopodobnie tylko w iPhone 12 Pro i 12 Pro Max. LiDAR to  zaawansowana metoda oceniania głębokości i odległości, która może pozwolić na ulepszenie trybu portretowego i rzeczywistości rozszerzonej na iPhone'ach 12.

 

8. Brak zasilacza

Prawdopodobnie nowe telefony Apple nie będą zawierały w pudełku zasilacza.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

xdd~ 2020-10-12 00:27

dużo tych zmian jak na Apple. No i w końcu 5G będzie.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.