wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

W sieci Heyah umowę podpiszesz online bez wychodzenia z domu

Dodano: 12.08.2020

Usługa mojeID to narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych opracowana przez Krajową Izbę Rozliczeniową. Dzięki tej usłudze klienci nie muszą już osobiście udawać się np. do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej czy firmy telekomunikacyjne w celu podpisania umowy. Cały proces zatwierdzenia umowy odbywa się drogą elektroniczną. 

 

Usługa potwierdzania tożsamości dla klientów Heyah 01 powstała we współpracy T-Mobile z Krajową Izba Rozliczeniową. Wpłynie to na pewno na przyspieszanie i usprawnianie procesów związanych z obsługą klienta i zarządzaniem dokumentami. T-Mobile i KIR zapowiadają dalsze rozszerzanie współpracy.

Aby skorzystać z usługi potwierdzenia tożsamości należy na stronie Heyah.pl wybrać opcję logowania lub potwierdzania tożsamości z mojeID. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku/linku, wyświetlą się ikony dostawców tożsamości – m.in. banków. Klient wybiera bank, z którym chce potwierdzić swoją tożsamość. Następnie klient zostaje przekierowany na stronę banku i tam wprowadza swój login i hasło. Po zalogowaniu, każdorazowo zostanie on poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych. Po zatwierdzeniu przekazania danych klient zostanie automatycznie przeniesiony do serwisu Heyah. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile
Komentarze

xdd~ 2020-08-12 12:14

takie zdalne podpisywanie umowy powinno być już dawno wprowadzone u wszystkich operatorów komórkowych

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.