wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Inteligentny zegarek Samsunga potrafi monitorować ciśnienie krwi

Dodano: 19.06.2020

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że aplikacja Samsung Health Monitor uzyskała zezwolenie od Ministerstwa Zdrowia Korei Południowej na stosowanie w zakresie badania ciśnienia krwi. Badanie takie mogą wykonać użytkownicy zegarków Galaxy Watch Active2. 

 

Aby monitorować ciśnienie krwi za pomocą Galaxy Watch Active2, najpierw należy skalibrować wyniki zegarka z tradycyjnym mankietem do pomiaru ciśnienia. Od tego momentu ciśnienie będzie rejestrowane poprzez analizę fali tętna za pomocą czujników nadgarstkowych Galaxy Watch Active2.

 

Wyniki pomiarów ciśnienia krwi za pomocą Galaxy Watch Active2 można zsynchronizować z aplikacją Samsung Health Monitor w telefonie Galaxy. Można śledzić swoje ciśnienie krwi według dni, tygodni lub miesięcy i zdecydować o udostępnieniu tych informacji lekarzowi.

Firma Samsung zamierza, w trzecim kwartale tego roku, uruchomić także śledzenie elektrokardiogramu (EKG) w aplikacji Samsung Health Monitor. Nowe funkcjonalności pomiaru ciśnienia krwi i EKG na pewno będą bardzo pomocne w zakresie utrzymania i monitorowania zdrowia użytkowników.

 

Aby zmierzyć ciśnienie krwi, użytkownicy muszą mieć zainstalowaną aplikację Samsung Health Monitor zarówno na Galaxy Watch Active2, jak i na smartfonie Galaxy. Aplikacja Samsung Health Monitor jest automatycznie instalowana na Galaxy Watch Active2 poprzez aktualizację oprogramowania.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

500
Komentarze

ken 2020-06-18 23:46

Coraz więcej potrafią te inteligentne zegarki. Chyba już czas na zakupienie takowego urządzania.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.