wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nowa oferta w T-Mobile na kartę

Dodano: 15.06.2020

W nowej ofercie T-Mobile już za 25 zł miesięcznie użytkownicy usług na kartę mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 20 GB do wykorzystania przez 30 dni. Dodatkowo, w każdy piątek, w ramach akcji promocyjnej Happy Fridays klienci używający aplikację „Mój T-Mobile” mogą liczyć na dodatkowe prezenty. Nowa oferta T-Mobile jest w zasadzie propozycją typu no-limit bez nielimitowanych MMS-ów, które kosztują 0,28 zł/wiadomość. Nowy pakiet T-Mobile to połączenie dwóch ofert: nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 10 GB za 25 zł na 30 dni oraz dodatkowego bezpłatnego bonusu po doładowaniu za 25 zł w postaci 10 GB na 30 dni. 

W przypadku obecnych klientów, aby skorzystać z oferty, wystarczy zakupić doładowanie za minimum 25 zł poprzez aplikację „Mój T-Mobile” lub stronę www.doladowania.t-mobile.pl. Po tym kroku konto użytkownika zostanie zasilone pierwszym pakietem 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby uzyskać drugie 10 GB, należy następnie aktywować ofertę „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł na 30 dni” .  W przypadku nowych użytkowników zasady korzystania z oferty są podobne, konieczny jest jednak zakup startera. Niestety w ofercie tej nie mamy bezpłatnej usługi Supernet Video czyli video bez limitu danych np. dla Youtube. Pakiet taki możemy oczywiście dokupić i kosztuje on 5 zł na 5 dni.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Kris 2020-06-15 13:37

całkiem ciekawa ta propozycja. W zasadzie w dzisiejszych czasach mało się używa MMS-ów. Zastępują je komunikatory internetowe jak Messenger czy WhatsApp.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.