wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Dodatek do iPhone'a, który daje potężne możliwości

Dodano: 10.06.2020

Na dedykowanej stronie internetowej Apple przedstawia w jaki sposób użytkownicy iPhone'a mogą za pomocą Apple Watch wykonywać określone czynności i uruchamiać różnego rodzaju funkcjonalności. Na przykład za pomocą zegarka Apple Watch możemy zdalnie powiększać i pomniejszać obraz wyświetlany przez aparat na iPhonie, kadrować zdjęcie, włączyć lub wyłączyć lampę błyskową czy HDR. Możemy nawet używać Apple Watch do przełączania między tylnymi aparatami a przednim. Nasze ulubione zdjęcie z iPhone'a może służyć jako tarcza zegarka Apple Watch. Po skonfigurowaniu albumu zegarek Apple Watch może wyświetlać inne zdjęcie za każdym razem, gdy podnosimy nadgarstek. Zegarek może być również używany jako pilot -  podniesienie go pozwoli np. na  zmianę listy odtwarzania utworów muzycznych, zmianę głośności itp.

Kolejną funkcją przydatną dla duetu iPhone i Apple Watch jest mobilna płatność Apple Pay. Jeśli robimy zakupy w sklepie i nasz telefon jest gdzieś zakopany głęboko w torebce lub kieszeni to płatności możemy dokonać za pomocą zegarka Apple Watch. Urządzenie przydaje się również podczas korzystania z nawigacji Apple Maps. Wskazówki z tej aplikacji możemy również otrzymywać na zegarek. Przed planowanym zakrętem zegarek stuknie nas w nadgarstek, aby przypomnieć o zakręcie. 

Dla użytkowników iPhone'ów, którzy ciągle gubią swoje urządzenie, posiadanie zegarka Apple Watch ułatwiła życie. Niezależnie od tego gdzie zostawiliśmy telefon, po dotknięciu ikony iPhone'a na zegarku zgubiony telefon zacznie wydawać specyficzny dźwięk. Jeśli natomiast zaginie nam zegarek to możemy go zlokalizować na mapie za pomocą iPhone'a. 

Za pomocą zegarka możemy również łatwo i dokładnie sprawdzić rytm serca pod kątem migotania przedsionków za pomocą aplikacji EKG. Uzyskane wyniki możemy udostępnić lekarzowi. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Jerzy 2020-06-10 00:40

z tym stukaniem w nadgarstek to super sprawa. Tak jakby inna osoba nas pilnowała czy pamiętamy o zbliżającym się zakręcie.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.