wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

T-Mobile Polska startuje z siecią 5G

Dodano: 08.06.2020

Sieć 5G od T-Mobile rusza jutro 9 czerwca. Na początku będą mogli z niej skorzystać mieszkańcy Warszawy i okolic, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Płocka, Opola, Częstochowy, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Operator oświadczył, że do końca czerwca 2020 zasięgiem 5G objętych zostanie aż 6 mln osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski.

Aby przyłączyć się do sieci 5G trzeba mieć urządzenie działające w tej technologii z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz. Trzeba być również klientem abonamentowym T-Mobile i mieć plan taryfowy oferowany od września 2019 roku lub taryfę Magenta BIZNES. Korzystanie z sieci 5G w T-Mobile jest obecnie całkowicie bezpłatne. W przypadku planów Magenta BIZNES dodatkowo zniesione zostają limity prędkości transmisji danych. Dostęp do technologii 5G można także uruchomić przez aplikację Mój T-Mobile. Wraz z rozwojem sieci 5G powstaną dedykowane taryfy 5G. 

Sieć 5G posiada możliwość obsłużenia znacznie większej ilość urządzeń oferując przy tym wyższą prędkość przesyłania danych, minimalne opóźnienia i wysokie bezpieczeństwo. Sieć ta będzie miała duży wpływ na powstawanie inteligentnych miast oraz rozwój nowoczesnego rolnictwa i nowych usług z zakresu diagnostyk i opieki zdrowotnej. Rozwój 5G przyczyni się także do zniesienia wielu obecnych barier dla pracy i nauki z domu. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

500
Komentarze

@@ 2020-06-08 16:09

no już chyba cała ,,wielka czwórka " odpaliła 5G na starych częstotliwościach. Aukcja na nowe częstotliwości niepotrzebna?


Kris 2020-06-08 16:10

jak aukcji na 5G nie będzie to budżet PL straci dużo


Daro 2020-06-09 10:18

Myślę, że co się odwlecze to nie uciecze i aukcja będzie musiała się odbyć, ale póki co i tak dobrze, że mamy jakieś rozwiązanie pośrednie, a nie kolejny lockdown tylko w innej kwestii...

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.