wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nowa opaska Xiaomi Mi Band 5 będzie przełomowa

Dodano: 23.05.2020

Nadchodząca inteligentna opaska Xiaomi Mi Band 5 będzie miała ulepszy monitor pracy serca dzięki pomiarowi nasycenie krwi tlenem. Dodatkowo otrzyma nową funkcję monitorowania zdrowia a w szczególności śledzenie cyklu miesiączkowego. Mówi się też, że wersja międzynarodowa uzyska wsparcie NFC co umożliwi dokonywanie płatności mobilnych. 

Obecna na rynku opaska Xiaomi Mi Band 4 jest jednym z najpopularniejszych na świecie smartbandów, ze względu na bardzo przystępną cenę i wsparcie dla wszystkich podstawowych funkcji wymaganych od takiego urządzenia jak monitorowanie kondycji czy snu. Urządzenie to posiada 0,95-calowy ekran dotykowy AMOLED, który może wyświetlać godzinę, datę, tętno i wykonane kroki oraz różne powiadomienia ze smartfona. To z powodu ogromnego sukcesu tej opaski Xiaomi planuje w czerwcu wydać jej nowszą wersję - Mi Band 5.

 

Według najnowszych przecieków nowa opaska Mi Band 5 będzie miała większy ekran 1,2 cala a także wsparcie inteligentnego asystenta - Alexy od Amazona. W poprzednich generacjach opasek modele sprzedawane w Chinach miały NFC na pokładzie i mikrofon do cyfrowego asystenta, ale działało to tylko z chińskojęzycznym inteligentnym asystentem Xiao. Alexa jest tu znacznie lepszym wyborem, ponieważ rozpoznaje już globalnie osiem języków (obejmujących Amerykę, Japonię, znaczną część Europy i Indie). 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Arek 2020-05-23 00:26

najnowsza wersja opaski Xiaomi rzeczywiści będzie jak kombajn wielofunkcyjny. Słyszałem, że jeszcze będzie prawdopodobnie mierzyć poziom stresu.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.