wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

60 darmowych minut lub SMS-ów

Dodano: 14.05.2020

W związku z trwającym okresem pandemii połączenia telefoniczne to ostatnio jedna z najbezpieczniejszych form kontaktu. Sieć T-Mobile, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, oferuje swoim klientom 60 darmowych minut do wykorzystania na rozmowy z przyjaciółmi i rodziną w obrębie Unii Europejskiej. Minuty mogą być wymienione na bezpłatne SMS-y ważne przez 30 dni. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w okresie od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja.

Pakiet bezpłatnych 60 minut lub SMS-ów  do krajów Unii Europejskiej zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin od momentu włączenia promocji w aplikacji. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów abonamentowych T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX i usług na kartę.

 

Jak się okazuje cotygodniowe promocje T-Mobile cieszą się dużą popularnością. Od momentu rozpoczęcia pandemii operator oferuje użytkownikom darmowe paczki internetu lub vouchery na zakup sprzętu. Z bezpłatnych pakietów internetowych udostępnianych w ramach Happy Fridays w kwietniu skorzystano ponad 2 miliony razy. Od początku roku klienci T-Mobile pobrali już ponad 4,5 mln takich prezentów.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

500
Komentarze

xdd~ 2020-05-14 15:43

jak dają to biorę :)

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.