banner
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Oferty ,,tylko-SIM" - Korzyści

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się oferty telefonii komórkowej typu ,, tylko SIM”.

Są to oferty usług telekomunikacyjnych bez dostawy aparatu telefonicznego w ramach zawieranej z klientem umowy  na czas określony. Oferty ,,tylko-SIM" są bardzo korzystne pod względem cenowym ponieważ Klient nie otrzymuje od Operatora nowego telefonu a w zamian otrzymuje bardzo niskie stawki za połączenia.  Podstawowe zatem korzyści to: niższe stawki za  rozmowy i smsy, znacznie krótsze okresy na jakie podpisywana jest umowa, łatwiejsze porównywanie ofert, większa swoboda w zakresie wcześniejszego zerwania umowy z Operatorem ze względu na niedużą wartość tzw. ulgi cenowej, którą abonent jest zobowiązany zwrócić w takiej sytuacji. Łatwiejsza możliwość rozwiązania umowy to większa swoboda w zakresie zmiany dotychczasowego operatora i skorzystania z usługi - przeniesienie numeru . Szerzej usługa ta została przedstawiona na naszej platformie http://przeniesienie.com.
Oferty operatorów cały czas ulegają różnym modyfikacjom. Aby znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią ofertę trzeba ciągle sprawdzać serwisy Operatorów i porównywać oferty . Nasz serwis powstał po to aby zadanie to było dla klientów łatwiejsze. 
 

Sprawdź zatem  jaka oferta typu ,, tylko SIM” będzie dla Ciebie najlepsza

Jest bardzo dużo ofert ,,tylko SIM„ na naszym rynku. W naszym serwisie przedstawiamy oferty głównych  sieci komórkowych w Polsce takich sieci jak: Orange, Play, T-Mobile, Plus, nju mobile, Heyah czy Red Bull Mobile.  
Najniższa  kwota abonamentu to wartość ok. 20 zł lub nieco mniej . Dla wielu Operatorów jest to minimalna kwota konieczna do zapewnienia opłacalności  obsługi takiej oferty. Jeśli chcesz sprawdzić która sieć oferuje najwięcej zrób porównanie ofert według wysokości abonamentu wybierając zakładkę  20 zł  lub mniej.
Następny poziom abonamentu to kwota 30 zł lub mniej.  Na tym poziomie zaczynają się najciekawsze oferty ,, tylko SIM”. W ramach takiego abonamentu można już otrzymać ofertę z nielimitowaną ilością rozmów do wszystkich sieci ale bez pakietu sms-ów i bez internetu. Są to takie oferty jak nju mobile , Red Bull Mobile No Limits II i heyah non stop.
Na poziomie abonamentu 40 zł i mniej znajdziemy już także oferty z pakietami minut i pakietami dostępu do internetu. W wyższych abonamentach znajdują się propozycje z nielimitowaną ilością rozmów i nielimitowaną ilością sms-ów i z pakietami internetowymi.
W prezentowanym przez nas zestawieniu widać dużą różnorodność propozycji. Niektóre oferty nakierowane są na konkretnych klientów i zwierają na przykład duże pakiety samych minut  bez pakietu sms-ów i bez pakietu internetowego.  Jeśli użytkujemy smartfona pamiętajmy koniecznie o pakiecie internetowym. Smartfon bez internetu jest praktycznie zwykłym telefonem który możemy kupić znacznie taniej.
 

bannerbanner
.
baner reklamowy-4

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.