banner
Oferty abonamentowe bez telefonu
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Hit sezonu wśród ofert bez telefonu

Oferta abonamentowa Plush Abo

bez limitu rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych
bez limitu sms-ów i mms-ów
15GB pakiet internetowy
25 zł abonament
Bezpłatny pakiet Social: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp
Umowa na okres 24 miesięcy 

 

 

Oferta nju mobile z włączoną usługą ,,Wszystko"

bez limitu rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych
bez limitu sms-ów i mms-ów
10GB pakiet internetowy ( 20 GB po 6 miesiącach)
29 zł maksymalny rachunek (może być mniejszy)
Włączona bezpłatna usługa ,,Wszystko"
Umowa na czas nieokreślony z wypowiedzeniem 30 dni 

Więcej informacji o nju moblie znajduje się tutaj =>

 

Plan nju dodatkowy numer - idealna oferta rodzinna

Do każdej umowy nju z rachunkiem możemy dokupić (lub przenieść od innego operatora) jeden numer dodatkowy z abonamentem 9zł miesięcznie. Numer taki korzysta z nielimitowanych usług w takim zakresie jak numer podstawowy. Jeśli na numerze podstawowym mamy uruchomioną usługę ,,Wszystko" to na numerze dodatkowym mamy również nielimitowane sms/mms-y i rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz współdzielony promocyjny pakiet internetowy od 10 do 30GB (w zależności od stażu). Istnieje również możliwość dokupienia do numeru głównego dodatkowych pakietów internetowych, które są współdzielone z numerem dodatkowym.

 

 

Red Bull Mobile Energy - bez telefonu

 

W ramach sieci Red Bull Mobile mamy ofertę bez telefonu (sim only) oraz ofertę z telefonem. Umowa bez telefonu podpisywana jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Polecamy ofertę bez telefonu za 29 zł/mies

W ramach umowy na czas nieokreślony otrzymujemy:

bez limitu minut do wszyskich sieci
bez limitu SMS/MMS-ów
10 GB pakiet dostępu do internetu

29 zł wysokość abonamentu brutto
 

wszystkie podane ceny dla klientów indywidualnych są cenami brutto ( z VAT)

 

 

Co obejmuje abonament Red Bull Mobile

W ramach abonamentu za 29 zł otrzymujemy pelny no-limit ( rozmowy na komórki i stacjonarne).  Istnieje jeszcze aonament za 9 zł, który obejmuje nielimitowane rozmowy do sieci Red Bull Mobile i Play + pakiet 3 GB.  Podstawowe stawki to : 29 groszy za minutę rozmowy do innych sieci i 18 groszy za sms/mms-a. 
 

Bezpłatny dostęp do m.redbullmobile.pl

Abonent w ramach oferty Red Bull Mobile Energy otrzymuje także dostęp do Swiata Red Bulla co oznacza bezpłatne korzystanie z serwisu m.redbullmobile.pl .  Bezpłatna transmisja dotyczy tylko komponentów własnych tych serwisów.  Jeżeli  następuje przekierowanie do komponentów z innych serwisów to transmisja zmniejsz nam wykupiony pakiet internetowego. Po wykorzystaniu wykupionego pakietu internetowego  prędkość transmisji znacznie spada (do max 32 kb/s) i dotyczy to także dostępu do serwisy Red Bull Mobile.

Dodatkowe pakiety w Red Bull Mobile

Pakiety aktywowane kodem Cena
Miesiąc bez limitów rozmów do innych sieci, SMSy/MMS-y +2GB) 30 zł
Pakiet cykliczny 3 GB 20 zł
Pakiet cykliczny 1 GB 9 zł
Pakiet cykliczny 300 MB 5 zł
Pakiet 100 minut do innych sieci 10 zł
Pakiet nielimitowanych minut do innych sieci 20 zł

 

Czy różni się oferta Red Bull Mobile no limits od nju moblie?

Oferta nju mobile z rachunkiem nie jest oferta abonamentową co oznacza, że nie mamy tu do czynienia ze stałym miesięcznym abonamentem, który musimy zawsze zapłacić bez względu czy korzystaliśmy z usług i czy wykorzystaliśmy w 100 % przyznane nam bezpłatne pakiety.  W nju mobile, mamy naliczanie liniowe, co oznacza , że płacimy tylko za usługi wykorzystane według stawek jednostkowych wyszczególnionych w cenniku podstawowym. Po osiągnięciu określonych progów cenowych (ustalonych osobno dla poszczególnych usług) naliczanie kosztów zostaje zatrzymane i dalsze korzystanie z usług staje się nielimitowane.  W Red Bull Mobile Energy mamy typowy abonament telefoniczny który zawsze musimy zapłacić bez względu na to czy korzystaliśmy z usług. Nie ma to jednak bardzo dużego znaczenia ponieważ obie oferty przeznaczone są  głównie dla osób intensywnie korzystających z telefonu komórkowego.

 

Najważniejsze powody dlaczego warto wybrać sieć Play

1  - Tanie połączenia do innych sieci.
2  - Możliwość wybrania stosunkowo niskich abonamentów przy całkiem dobrych stawkach za połączenia
3  - Bardzo łatwy dostęp do bezpłatnych połączeń w ramach sieci Play (tzw. stan darmowy w plej ) osiągalny nawet dla niskich abonamentów
4  - Stosunkowo tanie pakiety dostępu do internetu dostępne w ramach abonamentu - możliwość dokupienia na Play24 
5  - W miarę czytelne ,,nie zagmatwane" warunki przedstawianych ofert
6  - Możliwość łatwego zarządzania usługami swojego telefonu przez internet w systemie obsługi klienta Play 24. W ramach systemu Pley24 abonent może dokonać samodzielnie wiele zmian związanych ze swoim telefonem.
   

 


Red Bull Mobile Energy - to nowa, atrakcyjna oferta operatora P4 powstała jako odpowiedź na ofertę niu mobile z rachunkiem.

Hit Sezonu - uznanie oferty jako Hit sezonu ustalono na podstawie kilku kryteriów. Podstawowe kryterium to możliwość korzystania z połączeń nielimitowanych, koszt za minutę połączenia w ofertach pakietowych w ramach abonamentu w zestawieniu  z wysokością tego abonamentu oraz z wartością pakietu internetowego. Jest rzeczą oczywistą, że cena za połączenia głosowe maleje u wszystkich Operatorów wraz ze wzrostem wysokości abonamentu. Ważne jest aby klient mógł dobrać dla siebie właściwy pakiet minut. Przy ocenie ofert wzięto pod uwagę dane statystyczne.  Jeżeli weźmiemy , bowiem informacje z raportu UKE ( Urzędu Komunikacji Elektronicznej) za 2012 rok  to dowiemy się, że statystyczny abonent  telefonii komórkowej  rozmawiał średnio w roku  ponad 1800 minut co daje około 150 min. /miesięcznie.  

PLAY24 - na początku roku 2012  operator wprowadził wiele ciekawych zmian w internetowym systemie obsługi klienta Play24.  Logowanie do tego systemu odbywa się tutaj » . Za pomocą systemu Play 24 można wykonać sprawdzić stan finansów (aktualne saldo należności), zobaczyć historię wystawionych faktur, sprawdzić doładowania (dla Play na Kartę, Plej MIX), wypełnić formularz Polecenia Zapłaty, dokonać aktywacji powiadamiania mailem o wystawionej fakturze, przejrzeć historię połączeń, sprawdzić swoje dane osobowe i adresowe, dokonać aktywacji usług, wysłać formularz kontaktowy do Biura Obsługi Klienta. Zmiany w systemie Play24 polegały na poprawie estetyki i użyteczności serwisu, zmianach w sekcji finansowej oraz dodaniu nowych funkcji. Teraz serwis Play24 ma nową strukturę, składającą się z takich bloków funkcjonalnych jak: Moje Konto, Faktury, Doładowania,, Usługi, Połączenia, Zgłoszenia. Klient może tu sprawdzić aktualne saldo finansowe oraz może modyfikować swoje dane osobowe, może także zobaczyć wystawione faktury i historię swoich wpłat.  W ramach Play24  można także zrealizować doładowania telefonów na kartę i MIX oraz zobaczyć historię doładowań. Można także dokonać zakupu pakietów internetowych a także dokonać zmiany taryfy. 

Oferty tylko do rozmów - pewna ilość użytkowników telefonów komórkowych chce ich używać wyłącznie do prowadzenia rozmów lub wysyłania SMS-ów i nie ma zamiaru surfować po Internecie. Poniekąd taki pogląd ma swoje uzasadnienie ponieważ przeglądanie stron www czy wysyłanie i odbieranie maili jest trochę trudne operując na małym ekranie telefonu komórkowego. Tacy klienci wolą do tego celu używać komputerów stacjonarnych lub przenośnych z zainstalowanym mobilnym dostępem do Internetu. Dlatego też Operatorzy telefonii komórkowej jak Play nie zapominają o takich klientach i proponują specjalnie dopasowane oferty. Jeżeli abonent o wyżej określonych upodobaniach zakupiłby ofertę z pakietem internetowym to zostałaby narażony na niepotrzebne koszty ponieważ opłacałby usługę z której nie będzie korzystał. Dlatego bardzo istotną rzeczą jest to aby Operator oferował szeroki wachlarz ofert dopasowanych do różnych upodobań klientów. Dużym udogodnieniem jest system Play24 gdzie klient może samodzielnie zmieniać swoją ofertę i w ten sposób bardziej dopasować ją do swoich potrzeb.

 

 
Jeśli informacja na stronie była przydatna - Poleć nas na Facebooku

 

bannerbanner
.
baner reklamowy-4

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2 baner reklamowy-1
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.