banner
Oferty ,,tylko-sim" to:
tańsze rozmowy i smsy
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Oferty ,,tylko SIM" Pytania i odpowiedzi

Co to są oferty ,,tylko SIM" ?

Są to oferty abonamentowe  bez telefonu. Usługi swiadczone są na podstawie zawieranej z klientem umowy a zakres tej umowy obejmuje dostawę tylko karty SIM.  Oferty takie są znacznie tańsze. Klient zazwyczaj używa swój dotychczasowy telefon.

Dlaczego oferty ,,tylko SIM" są znacznie tańsze ?

Przy umowie z telefonem klient spłaca znaczną częsć kosztów telefonu w ramach miesięcznego abonamentu. Koszt ten rozłożony jest na okres trwania umowy.  Wybierając ofertę bez telefonu Klient nie ponosi kosztu spłaty telefonu i przez to ma znacznie korzystniejsze stawki za połaczenia.

Czy mogę dostać nowy telefon?

Nie. Można zachować swój dotychczasowy telefon lub kupić samodzielnie nowy. Wiele osób wybiera ofertę ,,tylko SIM" a telefon kupuje na przykład  na serwisie aukcyjnym Allegro. Takie rozwiązanie jest często dużo korzystniejsze dla Klienta. Więcej informacji na ten temat znajduje się w serwisie www.Przeniesienie.com na podstronie ,,dlaczego oferta bez telefonu" >>

Co z moim dotychczasowym numerem telefonu?

Wszystkie oferty ,,tylko SIM" pozwalają zachować swój dotychczasowy numer. Po prostu należy dokonać przeniesienie numeru do danej oferty ,,tylko SIM".   

Czy w przypadku umów ,,tylko SIM" Operator sprawdza wiarygodność finansową klienta?

Tak,  ale kryteria są o wiele mniejsze niż przy normalnym kontrakcie.

Czy oferty ,,tylko SIM" są dobre dla iPhone?

Wielu klientów , którzy dotrwali do końca kosztownej umowy z  iPhone-m czy innym drogim smartfonem wybierają następnie oferty ,,tylko SIM"  jako sposób na zmniejszenie miesięcznych rachunków i zatrzymanie swojego ulubionego telefonu. Pamiętajmy aby w tym przypadku wybierac ofertę  ,,tylko SIM" z pakietem internetowym.

Jakie są  jeszcze inne zalety ofert  ,,tylko sim" ?

Przede wszystkim to tańsze rozmowy, krótsze okresy promocyjne, możliwość łatwego porównywania ofert, łatwiejsza możliwość zerwania umowy ze względu na niedużą wartość tzw. ulgi cenowej  którą abonent jest zobowiązany zwrócić w przypadku rozwiązania umowy.

Jakie są  obecnie najlepsze  oferty typu  ,,tylko sim" ?

Rankinng najlepszych ofert ciągle się zmienia. Dlatego warto śledzić naszą stronę. Pod koniec roku 2013 najlepsze oferty pojawiły sie w sieciach alternatywnych jak nju mobile, Heyah czy Red Bull Mobile. Pojawiły sie tam oferty typu ,,sim only" z nielimitowaną ilością rozmów do wszystkich sieci ( w tym stacjonarnych) za bardzo niski abonament. Najlepsze oferty to Heyah non stop, nju mobile ( nju z rachunkiem) i Red Bull Mobile No Limits II. Niedawno jednak  T-Mobile i Play wprowadzili podobne oferty do swoich sieci podstawowych. W sieci T-Mobile jest to oferta Premium a w sieci Play jest to Formuła 4.0 Unlimited.

bannerbanner
wstęga

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ