banner
Oferty ,,tylko-sim" to:
tańsze rozmowy i smsy
wstęga

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Oferty ,,tylko SIM" Pytania i odpowiedzi

Co to są oferty ,,tylko SIM" ?

Są to oferty abonamentowe  bez telefonu. Usługi swiadczone są na podstawie zawieranej z klientem umowy a zakres tej umowy obejmuje dostawę tylko karty SIM.  Oferty takie są znacznie tańsze. Klient zazwyczaj używa swój dotychczasowy telefon.

Dlaczego oferty ,,tylko SIM" są znacznie tańsze ?

Przy umowie z telefonem klient spłaca znaczną częsć kosztów telefonu w ramach miesięcznego abonamentu. Koszt ten rozłożony jest na okres trwania umowy.  Wybierając ofertę bez telefonu Klient nie ponosi kosztu spłaty telefonu i przez to ma znacznie korzystniejsze stawki za połaczenia.

Czy mogę dostać nowy telefon?

Nie. Można zachować swój dotychczasowy telefon lub kupić samodzielnie nowy. Wiele osób wybiera ofertę ,,tylko SIM" a telefon kupuje na przykład  na serwisie aukcyjnym Allegro. Takie rozwiązanie jest często dużo korzystniejsze dla Klienta. Więcej informacji na ten temat znajduje się w serwisie www.Przeniesienie.com na podstronie ,,dlaczego oferta bez telefonu" >>

Co z moim dotychczasowym numerem telefonu?

Wszystkie oferty ,,tylko SIM" pozwalają zachować swój dotychczasowy numer. Po prostu należy dokonać przeniesienie numeru do danej oferty ,,tylko SIM".   

Czy w przypadku umów ,,tylko SIM" Operator sprawdza wiarygodność finansową klienta?

Tak,  ale kryteria są o wiele mniejsze niż przy normalnym kontrakcie.

Czy oferty ,,tylko SIM" są dobre dla iPhone?

Wielu klientów , którzy dotrwali do końca kosztownej umowy z  iPhone-m czy innym drogim smartfonem wybierają następnie oferty ,,tylko SIM"  jako sposób na zmniejszenie miesięcznych rachunków i zatrzymanie swojego ulubionego telefonu. Pamiętajmy aby w tym przypadku wybierac ofertę  ,,tylko SIM" z pakietem internetowym.

Jakie są  jeszcze inne zalety ofert  ,,tylko sim" ?

Przede wszystkim to tańsze rozmowy, krótsze okresy promocyjne, możliwość łatwego porównywania ofert, łatwiejsza możliwość zerwania umowy ze względu na niedużą wartość tzw. ulgi cenowej  którą abonent jest zobowiązany zwrócić w przypadku rozwiązania umowy.

Jakie są  obecnie najlepsze  oferty typu  ,,tylko sim" ?

Rankinng najlepszych ofert ciągle się zmienia. Dlatego warto śledzić naszą stronę. Pod koniec roku 2013 najlepsze oferty pojawiły sie w sieciach alternatywnych jak nju mobile, Heyah czy Red Bull Mobile. Pojawiły sie tam oferty typu ,,sim only" z nielimitowaną ilością rozmów do wszystkich sieci ( w tym stacjonarnych) za bardzo niski abonament. Najlepsze oferty to Heyah non stop, nju mobile ( nju z rachunkiem) i Red Bull Mobile No Limits II. Niedawno jednak  T-Mobile i Play wprowadzili podobne oferty do swoich sieci podstawowych. W sieci T-Mobile jest to oferta Premium a w sieci Play jest to Formuła 4.0 Unlimited.

bannerbanner
.

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów


Sprawdź
jaki będzie

twój następny telefon komórkowy


Wyszukiwarka
telefonów
promocyjnych

NFC płatności zbl.
Czytnik linii papilar.
USB typ C

Wyszukiwanie wg żądanych kryteriów

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2
Ta strona używa cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

.