Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Czy można usunąć soft operatora?

Dodano: 27.05.2019 komentarze

Na bogu Play pojawił się ciekawy materiał wideo dotyczący możliwości i sensu usunięcia oprogramowania Play i wgrania czystego softu producenta. Oprogramowanie operatora to nie tylko to tapety, dzwonki czy aplikacje. To również ważne konfiguracje pozwalające lepiej wykorzystywać możliwości sieci jak np. ustawienie agregacji pasm.

Huawei przestanie korzystać z kart pamięci MicroSD

Dodano: 27.05.2019 komentarze

W wyniku wojny handlowej między USA i Chinami firma Huawei została usunięta z listy partnerów SD Association - organizacji zrzeszającej producentów korzystających ze wszystkich odmian kart SD. Oznacza to, że w przyszłych urządzenaich firma Huawei nie może stosować kart SD.

Virgin Mobile wprowadza najtańszy internet mobilny LTE

Dodano: 25.05.2019 komentarze

Virgin Mobile wprowadził na rynek promocyjną ofertę mobilnego Internetu LTE dla nowych i stałych klientów. Oferta dostępna jest w dwóch wariantach: VIRGIN Net 60 i VIRGIN Net 120. Jeżeli posiadamy już usługę abonamentową w Virgin Mobile to za Internet LTE 60 GB zapłacimy jedyne 25 zł miesięcznie a za 120 GB - 35 zł miesięcznie.

Uwaga na fałszywe maile z Krajowej Administracji Skarbowej

Dodano: 25.05.2019 komentarze

CERT Orange Polska ostrzega o wzmożonych w ostatnich dniach zgłoszeniach, dotyczących e-maili, podszywających się pod kontrolę Krajowej Administracji Skarbowej. W dołączonym do maila archiwum ZIP nie znajdziemy oczywiście formularza a jedynie plik, który jest skryptem napisanym w języku Visual Basic.

Orange - Promocja na telefon Samsung Galaxy S10+

Dodano: 25.05.2019 komentarze

W Orange po obniżce cen na Samsunga Galaxy S10, przyszła pora na starszego brata z rodziny S10, czyli Samsunga Galaxy S10+. Teraz, w promocji tygodnia można go mieć 816 zł taniej w Planie Mobilnym 55 i nawet 936 zł taniej w Planie Mobilnym 75.

Operatorzy wycofują zamówienia na smartfony Huawei

Dodano: 24.05.2019 komentarze

Huawei musi bardzo szybko rozwiązać problem sankcji ze strony USA. Europejscy operatorzy, którzy planowali sprzedaż nowych smartfonów Huawei z modemami 5G, zmieniają swoje plany i wycofują zamówienia. Dotyczy to zwłaszcza drogiego modelu Huawei Mate X, jak i tańszego Mate 20 X 5G.

Poznaj słuchawki Huawei FreeBuds lite

Dodano: 24.05.2019 komentarze

W słuchawkach najważniejsza jest jakość dźwięku, wygoda użytkowania, szybkie i łatwe sterowanie. Ponadto istotna jest również bezprzewodowa konstrukcja, wydajność, lekkość i piękny design. To wszystko znajdziemy w najnowszych słuchawkach Huawei FreeBuds lite.

Orange i TikTok rozpoczęli współpracę

Dodano: 24.05.2019 komentarze

Jako jeden z pierwszych telekomów na świecie Orange rozpoczął współpracę z TikTok, wiodącą platformą krótkich wideo. Dzięki niej wszyscy klienci Orange Flex mogą korzystać z TikToka bez limitu GB.

Orange zaprasza gminy do współpracy w zakresie budowy sieci światłowodowej

Dodano: 24.05.2019 komentarze

Orange Polska zaprasza gminy do programu "Gmina otwarta na inwestycje". Dokładniej chodzi o budowę sieci światłowodowej z dofinansowaniem UE. Jest to program pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Sprzedaż Honora 20 Pro zagrożona

Dodano: 24.05.2019 komentarze

Honor 20 Pro to najmocniejszy smartfon w portfolio firmy podległej Huawei. Telefon ten został zaprezentowany zaledwie kilka dni temu, a już napotyka na pierwsze problemy ze strony amerykańskich przedsiębiorstw. Według ostatnich doniesień, sprzęt ten ma problemy z uzyskaniem oficjalnej certyfikacji od Google.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2