Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Problemy z nowymi iPhone-ami

Dodano: 26.09.2018 komentarze

Na forach użytkowników Apple już po kilku dniach zaczęły się pojawiać skargi na problemy z zasięgiem sieci najnowszych iPhone'ów. Nabywcy tych nowych flagowców widzą 2-3 kreski mniej zasięgu niż przy poprzednim urządzeniu i to niezależnie od lokalizacji czy operatora. Niektórzy wskazują także na problemy z połączeniem z Wi-Fi 5GHz.

Virgin Mobile z P4 łączy już tylko sieć

Dodano: 26.09.2018 komentarze

Virgin Mobile, wirtualny operator korzystający z sieci P4 w ubiegłym tygodniu stał się tzw. full MVNO. Chodzi o to, że obecnie jedyne co łączy Virgin Mobile z siecią Play to nadajniki. Cała strona biznesowa i obsługa klientów Virgin Mobile jest realizowana na własnej platformie IT.

Jak będzie rozwijać się branża digital w Polsce?

Dodano: 26.09.2018 komentarze

Na blogu Virgin Mobile znajdziemy ciekawy artykuł na temat potencjału i rozwoju cyfrowych technologii usprawniających biznes. Obecnie 49 procent czasu pracy w naszym kraju poświęca się na czynności, które mogą zostać zautomatyzowane. To pokazuje, że cyfrowa rewolucja dopiero przed nami.

Od dziś LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM

Dodano: 25.09.2018 komentarze

Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł.

Orange: komercyjne wdrożenie technologii CAT-M1

Dodano: 25.09.2018 komentarze

Orange pochwalił się pierwszym w Polsce wykorzystaniem technologii CAT-M1 na potrzeby budowy Internetu Rzeczy w usługach komunalnych. W Mysłowicach pojemniki na śmieci będą podpięte do internetu i dadzą znać kiedy się zapełnią.

Jak zrobić idealne selfie

Dodano: 25.09.2018 komentarze

Jeśli zależy nam na udanym selfie, powinniśmy wiedzieć jak się ustawić, czy zastosować filtry upiększające, a może wykorzystać monopod, czyli tzw. selfiestick. Ponadto przyda nam się również aplikacja do obróbki selfie na smartfonach. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy w artykule opublikowanym w serwisie Allegro.pl

Test smartfona LG Q7

Dodano: 24.09.2018 komentarze

LG Q7 to bardzo poręczny telefon ze średniej półki z ekranem o nowoczesnych proporcjach 18:9. Smartfon jest wodoodporny, posiada procesor MediaTek MT6750S, bezramkowy ekran 5,5 cala, 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej. Czy warto go kupić?

30 GB w prezencie na drugie urodziny a2mobile

Dodano: 24.09.2018 komentarze

Sieć a2mobile świętuje swoje drugie urodziny. Z tej okazji każdy obecny jak i nowy klient może otrzymać pakiet internetowy 30 GB. Okres ważności pakietu wynosi 30 dni. Obecni klienci tej sieci otrzymują pakiet po wyrażeniu odpowiednich zgód marketingowych.

Co powinien posiadać smartfon dla graczy

Dodano: 24.09.2018 komentarze

Czy możemy obecnie wyodrębnić osobną kategorię smartfonów przeznaczonych głównie dla graczy? Czy smartfony takie poza ekstrawaganckim wzornictwem mają funkcje, które oferowałyby komfort gry taki jak konsola? Przeczytaj artykuł na Komputerswiat.pl

Najlepszy smartfon do 1200 zł - III kwartał 2018

Dodano: 23.09.2018 komentarze

Na rynku znajdziemy sporo ciekawych i zaawansowanych technicznie smartfonów, które można teraz kupić za mniej niż 1200 zł. Portal Allegro.pl przyjrzał się wydanym w ostatnim czasie ośmiu modelom, których zakup warto rozważyć. Listę otwierają: Huawei P20 Lite, Samsung Galaxy A6 Plus (2018) i Honor 7X.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2