Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Ile kosztuje smartfon z najnowszym systemem Androida?

Dodano: 24.03.2018 komentarze

Wcale nie tak dużo. Android w wersji Oreo znajdziemy w kosztującym niewiele ponad 900 zł Huawei P Smart. A dlaczego warto mieć najnowszy system operacyjny? Przede wszystkim to lepsze zabezpieczenia i gwarancja tego, że aktualizacje będą trafiały w dłuższej perspektywie czasu.

Huawei P20 i P20 Pro debiutują we wtorek

Dodano: 23.03.2018 komentarze

Huawei P20 i Huawei P20 Pro zobaczymy już w najbliższy wtorek w Paryżu. Producent robi wszystko aby przyciągnąć uwagę mediów i klientów. W Wielkiej Brytanii Huawei wynajął ciężarówki z reklamami, które ustawiane są pod salonami Apple i Samsunga.

Czy to już koniec marki HTC?

Dodano: 23.03.2018 komentarze

Marka HTC (High Tech Computer) jeszcze kilka lat temu była synonimem idealnego smartfona a dziś walczy o przetrwanie i boryka się z dużymi kłopotami finansowymi. Firma HTC powstała w 1997 r na Tajwanie. Początkowo produkowała smartfony z systemem operacyjnym Windows Mobile, a od 2008 roku także z Androidem.

Sejm przyjął nowelizację Prawa Telekomunikacyjnego

Dodano: 23.03.2018 komentarze

Nowelizacja PT dotyczy przede wszystkim usług o podwyższonej opłacie, w tym SMS oraz zawierania umów przez telekomy z abonentami. Projekt nowelizacji był silnie oprotestowywany przez izby zrzeszające operatorów telekomunikacyjnych.

Przetasowania kadrowe w T-Mobile

Dodano: 23.03.2018 komentarze

T-Mobile Polska poinformował dziś, że od 1 kwietnia wprowadzi w swoich strukturach zmiany, które mają mu pozwolić lepiej obsługiwać klientów. Za obsługę największych klientów biznesowych odpowiadać będzie przejęty w zeszłym roku T-Systems Polska.

Jak działa bezpieczny starter w Orange?

Dodano: 22.03.2018 komentarze

Bezpieczny Starter działa na zasadzie kategoryzacji stron www, a wszelkie zabezpieczenia są zainstalowane na poziomie sieci - bez angażowania telefonu. Starter blokuje niebezpieczne streści min. dostęp do pornografii, złośliwego oprogramowania, witryn spamowych i pishingowych

Wielkanocna świąteczna promocja w T-Mobile

Dodano: 22.03.2018 komentarze

Z okazji zbliżających się świąt oraz nadchodzącej wiosny T-Mobile ogłosił promocję dla kupujących smartfony z rodziny Sony Xperia w ramach umowy abonamentowej. Za taki zakup otrzymamy prezent od 100 do 200 zł. Promocja trwa do 3 kwietnia.

Dlaczego tyle ostatnio mówi się o 5G?

Dodano: 22.03.2018 komentarze

Ponieważ technologia 5G ma zmienić świat, w którym żyjemy. Będzie to z pewnością rewolucja technologiczna porównywalna do przejścia z telefonii analogowej do cyfrowej. A więcej dowiesz się z artykułu zamieszczonego na blogu Orange.

Jak zwolnić lub powiększyć pamięć w smartfonie

Dodano: 22.03.2018 komentarze

Jeśli masz smartfon z Androidem i niewiele pamięci to polecamy artykuł na ten temat w serwisie KomputerSwiat.pl. Dowiesz się z niego, że masz 8 różnych możliwości aby odzyskać nieco miejsca w zatłoczonej pamieć telefonu. Dzięki kilku trikom Twój starszy lub tańszy smartfon zacznie lepiej działać.

Nielimitowane połączenia na Ukrainę w Play na kartę

Dodano: 22.03.2018 komentarze

Play uruchomił dla użytkowników usług na kartę pakiet nielimitowanych połączeń międzynarodowych do Ukrainy a konkretnie do sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecellpt. Pakiet kosztuje 25 zł i jest ważny przez 30 dni. Promocja obowiązuje od 20.03 do 31.12.2018 lub do wcześniejszego odwołania.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2