Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nowa oferta T-Mobile dla biznesu

Dodano: 05.07.2017

Po zmianie oferty dla klienta indywidualnego T-Mobile przedstawił nową propozycję dla firm. Jest to typowa oferta no-limit obejmująca także nielimitowany internet w kraju oraz, co jest nowością, nielimitowane rozmowy międzynarodowe z Polski do UE.

Najtańsza taryfa tylko-sim to JUMP proFirma S za 39,99 zł netto. W ramach tej kwoty otrzymujemy nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w kraju i w roamingu UE + pakiet 15 GB Internetu w kraju z wliczonym 2,2 GB w UE.

W drugiej opcji tylko-sim JUMP proFirma XL w abonamencie za 59,99 zł, otrzymujemy dodatkowo nielimitowany dostęp do Internetu w kraju oraz wliczone w niego 4,05 GB w UE. Za dodatkowe 10 złotych netto możemy uzyskać nielimitowane połączenia międzynarodowe z Polski do UE. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a po przekroczeniu tego pakietu z prędkością do 1 Mb/s.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: blog T-Mobile
Komentarze

kris 2017-07-05 13:27

Z tymi połączeniami międzynarodowymi to jakiś paradoks. Jeśli dzwonię z Polski do kraju UE to jestem rozliczany wg. wysokiej stawki za połączenie międzynarodowe. Wystarczy, że przekroczę granicę kraju i już mam to samo połączenie za darmo (jeśli oczywiście mam w kraju taryfę no-limit)

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2