Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nowa oferta abonamentowa T-Mobile. Ceny idą w górę

Dodano: 04.07.2017

Po wymuszonym prawem zniesieniu opłat roamingowych w UE operatorzy niestety podnoszą ceny usług. A tyle było zapewnień, że nie będzie podwyżek na rynku krajowym. Niestety zwiększenie cen usług widać wyraźnie. Pierwsze zmiany cen w ofertach abonamentowych zapoczątkował tydzień temu Play.

 

Zarówno Play jak i T-Mobile w swoich nowych ofertach abonamentowych typu no-limit wyszczególniają bezpłatny roaming jako dodatkową i niezależną usługę, która obowiązkowo wchodzi w skład całej oferty. Dodatkowo wyszczególniany jest również pakiet internetowy działający w roamingu UE. Niestety teraz cena za wszystko wynosi dla pojedynczego klienta nie 29 zł lecz 50 zł (oferta tylko-sim). Co prawda w ramach takiej oferty otrzymujemy jeszcze nielimitowany internet w kraju, który tak naprawdę ma limitowaną prędkość transmisji do 1 Mb/s po przekroczeni transferu 10 GB.

W sumie obie nowe oferty T-Mobile i Play są do siebie bardzo podobne.

Trzeba jednak zaznaczyć, że T-Mobile pozostawił jednak dotychczasową ofertę tylko-sim za 29 zł z nielimitowanymi rozmowami i sms/mms-ami ale jest ona dostępna jedynie online.

 

Poniższa tabela prezentuje nową ofertę T-Mobile 1 - Bez limitu w wersji tylko-sim. Dla pojedynczego klienta cena za abonament wynosi 50 zł. Zakup dwóch lub więcej kart jednocześnie wychodzi znacznie taniej.

 

Autor: Krzysztof Nieścioruk
Źródło: blog T-Mobile
Komentarze

kris 2017-07-04 01:40

to co zrobił lajt mobile to jest najbardziej rozsądne. Kto chce mieć najtańszą ofertę w kraju nie musi mieć bezpłatnego roamingu w Unii.


zmora19 2017-07-04 01:41

Jeśli ktoś mało wyjeżdża z kraju to propozycja lajt mobile jest O.K.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2