Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Nowa lepsza oferta abonamentowa nju mobile

Dodano: 30.06.2017

Z dniem 29 czerwca weszła w życie nowa oferta nju z rachunkiem. Jest to oferta oparta co do zasady na poprzedniej z tą różnicą, że rozmowy bez limitu obejmują teraz zarówno połączenia do sieci komórkowych jak i do sieci stacjonarnych.

W poprzedniej ofercie w opcjach z rachunkiem za 19 lub 29 zł połączenia z numerami stacjonarnymi można było wykupić za dodatkowo 10 zł miesięcznie. Teraz są one bezpłatne.

Nowe opcje usług obniżających koszty to:

Rozmowy - cały rachunek za nie więcej niż 19 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne + 1 GB internetu.

Wszystko - cały rachunek za nie więcej niż 29 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y + 10 GB internetu.

Najwięcej - cały rachunek za nie więcej niż 39 zł miesięcznie - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y + 20 GB internetu.

 

Nadal obowiązuje zasada ,,Im dłużej tym lepiej". Oznacza to , że po 6 miesiącach otrzymujemy 2 razy więcej internetu, po 12 miesiącach 2,5 razy więcej a po 24 miesiącach 3 razy więcej internetu.

 

Autor: KaEn
Źródło: www
Komentarze

Mateo 2017-06-30 01:18

No nareszcie nju mobile przyśpieszył. Prawdę mówiąc w ostatnich miesiącach został trochę w tyle. Ale teraz chyba powrócił na podium.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2