Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Play dostosowuje opłaty roamingowe do wymagań UE

Dodano: 13.06.2017

W ślad za Orange oraz T-Mobile, teraz Play zmienia zasady korzystania z roamingu na terenie UE. Nowa propozycja jest w pełni zgodna z unijną zasadą ,,Roam like at home"

Od 15 czerwca 2017 r. wszyscy klienci Play, którzy w ramach umowy posiadają pakiety minut, sms/mms-ów (limitowane lub nielimitowane) mogą korzystać z nich w Unii Europejskiej na takich samych warunkach, jak w kraju. Dotyczy to zarówno klientów abonamentowych jak i użytkowników na kartę. Również połączenia i wiadomości przychodzące są bezpłatne.

Jeśli chodzi o transmisję danych to wielkość pakietu danych jest mniejsza niż w kraju i jest uzależniona od wartości abonamentu lub zakupionego w ofertach na kartę pakietu usługowego. 

Na przykład w ofercie Formuła Duet M przydzielony jest pakiet 4,26 GB (dla dwóch osób) na korzystanie z internetu w roamingu UE.

W przypadku klientów prepaid limity danych uzależnione są od oferty i pakietu usług, z którego korzysta dany użytkownik. Na przykład pakiet 2GB za 9zł na 30 dni daje 0,45 GB internetu w UE.

Autor:
Źródło:
Komentarze

Adam Ek 2017-06-13 16:03

no to teraz czekamy tylko na Plusa. Praktycznie nie mają wyjścia i muszą szybko coś zaproponować.


kris 2017-06-13 16:04

ciekawe co będzie z MVNO? Virgin Mobile wcześniej już zapowiadał, że nie zrezygnuje z opłat roamingowych

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2