Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Video bez limitu danych w T-Mobile

Dodano: 23.05.2017

Z dniem 24.05.2017r. T-Mobile uruchamia nową ofertę Supernet Video, w ramach której aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo nie zużywają pakietu danych. Oznacza to, że ulubione przez nas serwisy wideo możemy teraz oglądać bez obawy o utratę sporej części pakietu internetowego.

Oferta dostępna jest dla klientów abonamentowych z taryfą T1, T2 i T3. Do wyboru są dwa warianty usługi:

  • - w jakości SD (1,5 Mb/s) w cenie 5 zł miesięcznie
  • - w jakości HD (5Mb/s) w cenie 15 zł miesięcznie

 

W ten sposób T-Mobile rozszerzył możliwości taryf T1, T2 i T3, które zresztą już do tej pory oferowały aplikacje społecznościowe i komunikatory nie zużywające pakietów danych. Teraz po włączeniu nowej usługi pakiety wliczone w taryfę T1, T2 lub T3 wystarczać będą na więcej.

 

Usługę można będzie aktywować między innymi za pomocą  aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” a także SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Usługa Supernet Video może być aktywowana raz w każdym cyklu rozliczeniowym. Można również dokonywać swobodnie zmiany pomiędzy opcją SD a HD. 

 

Lista aktualnych serwisów video jest całkiem spora i obejmuje:  YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl i Chili Cinema. Ilość serwisów będzie systematycznie zwiększana.

Bezpłatna usługa Supernet Video

T-Mobile zaproponuje także zestawy specjalne, w których usługa Supernet Video będzie wliczona w abonament. Oferty te będą oparte na taryfie T2, w której także komunikatory i aplikacje społecznościowe nie zużywają pakietu internetowego. W ofertach tych usługa Supernet Video będzie bezpłatna przez cały okres trwania umowy.;

 

 

Autor: KaEn
Źródło: blog T-Mobile
Komentarze

Adam M 2017-05-23 16:18

Fajna oferta. Jutro, jak tylko będzie dostępna usługa to ją włączam. Za 5 zł chyba będzie najlepiej bo na telefonie 5,5 cala i tak nie zauważy się różnicy.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2