Ranking Rankingów telefonów komórkowych.

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Speedtest - najnowsze wyniki testów jakości sieci internetowych

Dodano: 11.08.2017

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki pomiarów prędkości transmisji danych w sieciach komórkowych (3G/LTE) za miesiąc lipiec 2017. Kolejność w rankingu nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniego miesiąca. Na pierwszym miejscu nadal utrzymuje się T-Mobile nieznacznie wyprzedzając sieć Orange. Na trzecim miejscu jest Plus a na ostatnim Play.

Wyniki te to uśrednione dane z pomiarów przeprowadzonych przez użytkowników mobilnego internetu za pomocą aplikacji mobilnej umieszczonej na stronie Speedtest.pl.

 

Biorąc pod uwagę wyniki osiągnięte wyłącznie w sieci LTE ranking operatorów wygląda podobnie. Pierwsze miejsce zajmuje sieć T-Mobile osiągając nieznacznie lepszy wynik od Orange. Dalsze miejsca zajmuje Plus i Play.

 

Ranking w sieci LTE

 

Warto również zauważyć pewną generalną różnicę w stosunku do poprzedniego miesiąca. U wszystkich czterech operatorów prędkość internetu w miesiącu lipcu była zdecydowanie niższa niż w miesiącu poprzednim. Trudno powiedzieć co może być tego powodem.

 


 

 

Sprawdź teraz prędkość swojego łącza

 


Powered by SpeedTest.pl

 

 

Autor: KaEn
Źródło: Speedtest.pl

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Boss 2017-04-10 13:35

Jak widać, wyniki są bardzo słabe. Po co ten cały szum z LTE i agregacją pasm jeśli średnie prędkości nie dochodzą nawet do maksymalnych pułapów oferowanych przez sieci 3G.


Adam44 2017-04-10 13:37

a co się dzieje z siecią Play. Przecież podobno mają najszybszy internet LTE Ultra. Tyle było szumu w reklamach na ten temat.


atom 2017-04-17 10:31

Hmm.. mam firmowy tel w Orange i prywatny w Play. Moje odczucia są zupełnie inne co do jakości internetu, ale zapewne ja się mylę ;)

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy 2 baner reklamowy 1