Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Speedtest - najnowsze wyniki testów jakości sieci internetowych

Dodano: 04.12.2017

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki pomiarów prędkości transmisji danych w sieciach komórkowych (3G/LTE) za miesiąc listopad 2017. Tym razem kolejność w rankingu nieco uległa zmianie w stosunku do poprzedniego miesiąca. Ostatnie miejsce przypadło tym razem dla sieci Plusa. Play odnotował nieznaczny wzrost prędkości co pozwoliło mu na zajęcie 3 miejsca w rankingu. Pierwsze miejsce zdecydowanie zajął T-Mobile a drugie Orange. Przewaga tych dwóch operatorów nad Plusem jest dość znacząca. 

Przedstawione wyniki to uśrednione dane z pomiarów przeprowadzonych przez użytkowników mobilnego internetu za pomocą aplikacji mobilnej umieszczonej na stronie Speedtest.pl.

 

Biorąc pod uwagę wyniki osiągnięte wyłącznie w sieci LTE ranking operatorów wygląda podobnie. Pierwsze miejsce zajmuje sieć T-Mobile osiągając o 2 Mb/s lepszy wynik od Orange. Dalsze miejsca zajmuje Play i Plus. Tutaj również nastąpił zauważalny spadek wyników sieci Plusa co spowodowało, że Play przesunął się na 3 miejsce. 

 

Ranking w sieci LTE

 

 


 

 

Sprawdź teraz prędkość swojego łącza

 


Powered by SpeedTest.pl

 

 

Autor: KaEn
Źródło: Speedtest.pl

Dodaj komentarz

500
Komentarze

Marcin 2017-11-09 11:12

Play jak zwykle daleko w d.... Zamiast miszcuf i gfiazd tvn w reklamach powinni opłacać budowę nowych porządnych nadajników


Krzysztof 2017-11-09 20:54

@Marcin, Wszyscy są daleko w d....

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2