Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Aktuallizacja: T-Mobile - Uwolnienie internetu dla wszystkich

Dodano: 03.04.2017

Od 1 kwietnia wystartowała druga odsłona kampanii, w ramach której każdy może otrzymać bezpłatną paczkę 20 GB Internetu. Dotychczas z darmowych pakietów skorzystało ponad 40 tys. osób. T-Mobile zachęca również osoby spoza sieci do skorzystania z promocji. Wystarczy zaopatrzyć się w bezpłatny starter z pakietem 20 GB ważnym przez 7 dni. Starter taki możemy odebrać w każdym salonie T-Mobile lub zamówić na stronie www.najlepszasiec.pl.

 

Wiadomość z dn. 18.03.2017

Od 18 marca każdy klient T-Mobile (i nie tylko), będzie mógł otrzymać bezpłatnie pakiet 20 GB do wykorzystania przez okres 30 dni. Oferta dotyczy wszystkich klientów T-Mobile tj. użtykowników prepaid i abonentów zarówno w segmencie biznesowym jak i indywidualnym.

Pakiet 20 GB może być aktywowany dla ofert głosowych oraz internetowych. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy wysłać bezpłatny SMS-a o treści BEST pod numer 80120

 

Z oferty mogą również skorzystać klienci innych operatorów. T-Mobile przygotował bezpłatne startery z pakietem 20GB ważnym niestety tylko przez 7 dni. Starter można otrzymać w salonach sprzedaży lub za pośrednictwem strony www.najlepszasiec.pl. Warunkiem otrzymania startera jest jego rejestracja, wyrażenie zgody na telemarketing a także podanie numeru kontaktowego. W ten sposób klienci innych operatorów będą mogli przekonać się o jakości sieci T-Mobile.

 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: T-Mobile blog
Komentarze

~~en 2017-03-17 13:15

świetny pomysł. Brawo T-Mobile. Taka akcja może przysporzyć sporo nowych klientów.


kris 2017-03-17 13:17

Znowu zacznie rosnąć liczba martwych, nieużywanych kart prepaid. Dużo osób weźmie taki starter za darmo, wykorzysta przez 7 dni i wyrzuci.


m2m 2017-03-17 13:19

warto mieć telefon dual-sim i właśnie wykorzystywać takie okazje instalując okazyjnie drugą kartę sim na dodatkowy internet.

Strona:1 z 1
Zobacz więcej wiadomości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2