Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Niebezpieczna strona Internetu Rzeczy IoT

Dodano: 22.02.2019 komentarze

Na blogu Orange ukazał się ciekawy materiał filmowy na temat bezpieczeństwa w Internecie Rzeczy. W 2020 roku prognozowanych jest 20 miliardów urządzeń tworzących Internet Rzeczy (IoT). Są to takie urządzenia jak lodówki, pralki czy telewizory. Urządzenia te coraz częściej stają się przedmiotem ataku hakerów.

9 sposobów na zapewnienie sobie prywatności w internecie

Dodano: 22.02.2019 komentarze

Serwis KomputerSwiat.pl przedstawił dziewięć prostych zasad, które pozwolą nam zachować prywatność w sieci. Najważniejsze z nich to m.in. korzystanie z komunikatorów szyfrujących, stosowanie różnych haseł, korzystanie z https, dwuetapowa weryfikacja, korzystanie z VPN, zabezpieczenie dysku swojego komputera.

Nowy abonament no-limit za 14 zł

Dodano: 21.02.2019 komentarze

Sieć Virgin Mobile przedstawiła nowy plan abonamentowy typu no-limit za 14 zł/mies. W ramach tej kwoty otrzymujemy nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w kraju + nielimitowane sms-y. Każdy zużyty 1 GB Internetu to 1 zł doliczone do pakietu podstawowego za 14 zł. Maksymalnie można zużyć 15 GB, potem włącza się lejek. Maksymalny koszt to 29 zł.

Galaxy Fold - pierwszy składany smartfon Samsunga

Dodano: 21.02.2019 komentarze

Samsung zaprezentował wczoraj długo wyczekiwany składany smartfon będący prekursorem nowej kategorii urządzeń mobilnych. Galaxy Fold jest wyposażony w pierwszy na świecie 7,3 calowy wyświetlacz Infinity Flex, który można złożyć, zmniejszając rozmiary urządzenia i zamykając ekran w środku.

Galaxy Watch Active - nowy inteligentny zegarek Samsunga

Dodano: 21.02.2019 komentarze

Firma Samsung zaprezentowała wczoraj nową linię urządzeń wearables z serii Galaxy. Są to smartwatch Galaxy Watch Active, dwie opaski Galaxy Fit oraz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds. Nowy smartwatch monitoruje nie tylko aktywność fizyczną, ale również sen, poziom stresu oraz stan zdrowia.

Premiera smartfonów Samsung Galaxy: S10+, S10 i S10e

Dodano: 21.02.2019 komentarze

Wczoraj Samsung oficjalnie zaprezentował swoje nowe flagowe smartfony z serii S10. Wyróżnia je nowoczesny design, czytnik linii papilarnych w ekranie, świetna jakość zdjęć i funkcja ładowania bezprzewodowego innych urządzeń. Ponadto telefony wyposażone zostały w nowatorski dynamiczny wyświetlacz AMOLED.

LG przedstawił 3 nowe średniaki: LG Q60, K50 i K40

Dodano: 20.02.2019 komentarze

LG Q60, K50 i K40 to trzy nowe smartfony firmy LG ze średniej półki cenowej. Telefony te będą pokazane na targach MWC 2019 w Barcelonie 25 lutego. Tymczasem już teraz możemy zapoznać się ze specyfikacją techniczną tych nowych telefonów. Jeden z nich ma potrójny aparat fotograficzny.

Drugi numer w nju mobile można zamawiać z numerem głównym

Dodano: 20.02.2019 komentarze

Nju dodatkowy numer - to atrakcyjna oferta pozwalająca na dokupienie drugiego numeru za 9 zł/mies. do istniejącej oferty abonamentowej. Teraz aby łatwiej było skorzystać z tej propozycji można kupić jednocześnie oba numery: główny i dodatkowy. Wcześniej, by kupić dodatkowy, trzeba już było korzystać z głównego.

Play rozpoczyna testy nowej usługi - Play Now TV

Dodano: 20.02.2019 komentarze

Play rozpoczyna wdrażanie nowej usługi telewizyjnej Play Now TV i poszukuje osób chętnych do jej testowania. W testach może wziąć udział każdy, niekoniecznie klient Play. Nie trzeba nawet posiadać telewizora Smart TV. Wystarczy tylko dostęp do internetu oraz gniazdo HDMI w telewizorze lub monitorze.

Pierwsze wrażenia z użytkowania Asystenta Google

Dodano: 19.02.2019 komentarze

Minął już prawie miesiąc od pojawienia się na naszym rynku polskojęzycznej wersji Asystenta Google. Można już więc wyciągnąć pierwsze wnioski z użytkowania tej funkcji. Jak się okazuje nie wszyscy odnoszą pozytywne wrażenia. Jest kilka niedociągnięć, które zniechęcają do częstego używania Asystenta.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2