Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Najbardziej oczekiwane premiery smartfonów w 2018r

Dodano: 13.12.2017 komentarze

Popularny na świecie portal Phonearena.com opublikował listę telefonów, które prawdopodobnie będą wprowadzone na rynek w 2018 r. Artykuł jest w języku angielskim.

Play: Ubezpieczenia na klik

Dodano: 12.12.2017 komentarze

W ramach usług łączonych Play zaprezentował dzisiaj szeroką ofertę ubezpieczeń obejmującą ponad 70 produktów (zdrowie, mienie, motoryzacja itp). Ubezpieczenie można zawrzeć poprzez specjalną aplikację na Androida. Za 1 z 3 składkę zapłaci Play. Koszt ubezpieczenia doliczany będzie do rachunku Play.

Plus przypomina, że jest również dostawcą energii elektrycznej

Dodano: 12.12.2017 komentarze

Polkomtel, operator sieci Plus, wygrał przetarg na dostawę energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu w Białymstoku. Przy tej okazji Polkomtel reklamuje się jako rzetelny i konkurencyjny dostawca energii elektrycznej dla firm i klientów indywidualnych.

WebHop - Bezpłatny dostęp do mobilnego internetu

Dodano: 11.12.2017 komentarze

WebHop to aplikacja umożliwiająca darmowy dostęp do internetu mobilnego w zamian za oglądanie reklam. Dzienny pakiet transferu wynosi 100 MB (miesięcznie 3 GB). Aplikację uruchomił TVN i jest ona dostępna dla użytkowników Androida będących abonentami sieci Orange, Plus, T-Mobile oraz Play.

Gamingowe nowości w eshopie

Dodano: 08.12.2017 komentarze

Od pewnego czasu Play utrzymuje największą ofertę gamingową wśród operatorów. Teraz do oferty trafił Xbox One X, czyli najpotężniejsza konsola na rynku. Ponadto wyróżnić trzeba laptopa Lenovo Legion Y520 oraz konsolę Nvidia Shield TV.

Showmax i Storytel w T-Mobile

Dodano: 08.12.2017 komentarze

T-Mobile poszerza swoją ofertę o dostęp do usług Showmax i Storytel. Teraz każdy klient T-Mobile (prepaid i postpaid) będzie mógł korzystać z serwisu Showmax przez 90 dni za darmo. Transfer nie pomniejsza nam pakietu internetowego jeśli wykupimy usługę Supernet Video z 5 zł/mies.

Świąteczna promocja w Heyah

Dodano: 07.12.2017 komentarze

Użytkownicy Heyah na kartę w ramach świątecznej promocji, dostaną w prezencie dwa razy więcej Internetu, a do tego serwis muzyczny TIDAL na 3 miesiące. Wystarczy aktywować pakiet usług no-limit za 25 zł. Promocja trwa do końca stycznia 2018.

Zimowy pakiet gigabajtów od Virgin Mobile

Dodano: 07.12.2017 komentarze

Wystartowała nowa oferta promocyjna Virgin Mobile pod nazwą ,,Pakiet #ZIMOWE GIGA". Oferta skierowana jest do użytkowników usługi na kartę i umożliwia zakup z pakietu internetowego 10 GB/30 dni za 9 zł.

Orange ma już 200 tys. abonentów światłowodowych

Dodano: 07.12.2017 komentarze

Nie jest to niestety wynik imponujący. Te 200 tys. klientów Orange pozyskał w okresie 3 lat. Dostępność usługi Orange Światłowód w Polsce jest całkiem niezła (2,3 mln gospodarstw domowych). Wydaje się, że światłowód będzie niezastąpiony dla takich usług jak VoD 4K itp.

Wór prezentów od Mikołaja

Dodano: 06.12.2017 komentarze

Na Mikołajki Orange przygotował również promocje dla klientów abonamentowych. Promocja przypomina Szalone Dni w Orange i polega na obniżeniu cen startowych lub raty miesięcznej dla wybranych smartfonów. Czas obowiązywania promocji: do 12 grudnia.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2