Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Plus wprowadza do oferty światłowodowy dostęp do internetu

Dodano: 11.12.2018 komentarze

Plus wprowadza nową ofertę Internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę Netii. To dostęp do szybkiego Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych. Od 12 grudnia oferta Plus Internet Stacjonarny będzie dostępna dla klientów indywidulanych oraz małych firm.

Pakiet internetowy w prezencie na święta

Dodano: 11.12.2018 komentarze

Virgin Mobile uruchomił promocje świąteczną dla użytkowników pre-paid. Kupując nowy numer na kartę w Virgin Mobile i aktywując ofertę GIGADAJE za 25 zł lub Pakiet MINI 9 za 9 zł otrzymamy podwojenie swoich pakietów internetowych. Promocja obowiązuje do 4 stycznia 2019.

Informacja UKE o wdrożeniu technologii 5G w Polsce

Dodano: 11.12.2018 komentarze

UKE opublikował ciekawą prezentację dotyczącą wdrożenia technologii 5G w Polsce. Prezentacja przedstawia aktualny status prac UKE nad wdrożeniem 5G w Polsce, w szczególności analizę dostępności częstotliwości w głównych miastach Polski, plany ich dystrybucji oraz aktualne benchmarki w innych państwach UE.

Premiera telefonu Samsung Galaxy A8s

Dodano: 11.12.2018 komentarze

Samsung Galaxy A8s miał wczoraj oficjalną premierę w Chinach. To pierwszy smartfon, który ma ekran z nowym typem wycięcia dla przedniej kamery. Samsung nazwał ten panel Infinity-O. Telefon posiada ekran 6,4 cala o rozdzielczości Full HD+, procesor Snapdragon 710, 6 lub 8 GB RAM, potrójny aparat, USB typu C.

Smartfon na prezent do 1500 zł

Dodano: 10.12.2018 komentarze

W przedziale cenowym od 1000 zł do 1500 zł smartfony już często oferują prawie flagowy poziom. Można tu już liczyć na ,,bezramkowe" ekrany 18:9, duże ilości pamięci RAM, wiele aparatów, wodoodporne obudowy i wbudowane skanery twarzy. Na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się Xiaomi Pocophone F1 a za nim Honor Play i Samsung Galaxy A7 (2018).

Czy uruchomiona przez T-Mobile sieć 5G ma charakter testowy?

Dodano: 10.12.2018 komentarze

7 grudnia T-Mobile poinformował o uruchomieniu pierwszej w Polsce w pełni funkcjonalnej, komercyjnej sieci 5G. To stwierdzenie wydaje się jednak przesadzone. Jak się okazuje sieć pracuje na wypożyczonej od UKE, na czas określony, częstotliwości 3,4-3,6 GHz.

Czy rozpoznawanie twarzy w smartfonach można oszukać?

Dodano: 10.12.2018 komentarze

Systemy rozpoznawania twarzy są coraz bardziej popularne już nawet w smartfonach ze średniej półki. Prawdopodobnie zastąpią one czytnik linii papilarnych. Czy jednak są to systemy całkowicie bezpieczne? Czy zdjęcie właściciela telefonu lub też sztuczna głowa jest w stanie odblokować telefon?

T-Mobile uruchomił pierwszą w Polsce sieć 5G

Dodano: 08.12.2018 komentarze

T-Mobile uruchomił pierwszą w Polsce w pełni funkcjonalną sieć mobilną 5G. Jej zasięg obecnie dostępny jest w centrum Warszawy, jednak z czasem będzie on rozszerzany na kolejne lokalizacje i miasta. Sieć ta składa się pięciu stacji bazowych nadających w paśmie 3,5GHz z szerokością kanału 100MHz.

Pojedynek smartfonów: Xiaomi Pocophone F1 vs Honor 10

Dodano: 08.12.2018 komentarze

Oba smartfony są bardzo atrakcyjne pod względem ceny i możliwości jakie oferują. Oba posiadają mocne procesory i dobre aparaty fotograficzne wspomagane sztuczną inteligencją. Pocophone F1 wydaje się być lepszym smartfonem do gier. Honor 10 wygrywa ekranem o nieco lepszej jakości (jasność, kontrast).

iPhone Xr pojawił się w rankingu DxOMark

Dodano: 07.12.2018 komentarze

DxOMark to najbardziej popularny serwis oceniający aparaty fotograficzne (również w smarfonach) pod kątem jakości wykonywanych zdjęć. Jak wiadomo iPhone Xr to najtańsza wersja najnowszej serii smartfonów Apple'a. Model ten, pomimo że posiada pojedynczy aparat, zajął w rankingu b. wysokie 7 miejsce.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2