Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Redmi K20 Pro najszybszym smartfonem na świecie

Dodano: 18.06.2019 komentarze

Xiaomi ujawniło wynik testu wydajności swojego nadchodzącego flagowca. Według AnTuTu, Redmi K20 Pro osiągnął 388803 punkty, co czyni go aktualnie najszybszym smartfonem świata. Telefon został zaprezentowany pod koniec maja br. i wkrótce pojawi się regularnej sprzedaży.

UKE podsumowuje certyfikowany mechanizm pomiaru predkości internetu

Dodano: 18.06.2019 komentarze

Certyfikowany mechanizm monitowania jakości dostępu do internetu działa już od 6 miesięcy. Pozwala on nie tylko sprawdzić szybkość posiadanej usługi, ale dochodzić swoich praw, jeśli dostawca nie wywiązuje się z umowy.

Czy temperatura jest groźna dla naszych smartfonów

Dodano: 18.06.2019 komentarze

Gdy temperatura otoczenia jest za wysoka np. przy obecnej upalnej pogodzie, to w smartfonie aktywowane są zabezpieczenia, które powodują obniżenie częstotliwości pracy procesora. Wysoka temperatura powoduje również skrócenie żywotności baterii. Warto więc pamiętać, by nie zostawiać urządzenia mobilnego na słońcu.

CHIP - Huawei z powodu sankcji zmniejszy produkcję o prawie 1/3

Dodano: 18.06.2019 komentarze

Huawei szykuje się do znacznych obniżek produkcji smartfonów. Na przestrzeni 2019-2020 roku firma może wyprodukować od 40 do 60 mln smartfonów mniej niż do tej pory. Jest to efekt sankcji gospodarczych nałożonych na chiński koncern przez USA.

Uwaga na fałszywe sklepy internetowe

Dodano: 18.06.2019 komentarze

CERT Orange Polska ostrzega przed coraz większa ilością w sieci fałszywych serwisów sprzedażowych. Dzięki współpracy CERT Orange i legalniewsieci.pl strony takie są automatycznie blokowane dla klientów Orange. Takich uratowanych klientów jest kilkadziesiąt tysięcy tygodniowo. Jednakże co chwila w sieci pojawiają się nowe fałszywe strony.

Nowa promocja dla klientów Plusa

Dodano: 18.06.2019 komentarze

"Prezent Marzeń od Plusa" - tak nazywa się nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów ofert (abonament, mix, na kartę, Internet), w której można dostać voucher 50 zł do wykorzystania w serwisie prezentmarzen.com. Wszystko co trzeba zrobić to wysłać na numer 80880 bezpłatnego SMS-a o treści VOUCHER.

Głośnik bluetooth za 29,9 zł

Dodano: 17.06.2019 komentarze

W sieci sklepów Biedronka rusza dziś nowa promocja na głośniki Bluetooth. Cena jest wyjątkowo okazyjna i wynosi 29,99 zł. Promocja obowiązuje do 03.07. Głośnik Hykker Q posiada czytnik kart microSD do 32 GB, co umożliwia słuchanie muzyki także bez połączenia ze smartfonem. Posiada też specjalną, elastyczną zawieszkę do podwieszenia np. pod plecak.

Trendy mobilnej fotografii

Dodano: 17.06.2019 komentarze

Polecamy ciekawy artykuł w serwisie chip.pl na temat mobilnej fotografii. Najpopularniejsze obecne rozwiązanie to połączenie dwóch lub trzech obiektywów stałoogniskowych w jeden wirtualny organizm, który można nazwać zoomem hybrydowym. Natomiast najlepszy sposób na zdjęcia nocne to technika łączenia małych pikseli w jeden duży super piksel.

Konkurs - Huawei w letnie barwie

Dodano: 17.06.2019 komentarze

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć zainstalowaną aplikację HiCare. Jest to aplikacja oferująca profesjonalne wsparcie serwisowe dla urządzeń Huawei. Nagroda główna w konkursie to smartfony Huawei P30 Pro i Huawei P30 Lite. Wystarczy tylko wysłać zdjęcie z barwami lata a szczególnie z kolorem czerwonym.

GUS o rynku kart SIM w 2018 roku

Dodano: 17.06.2019 komentarze

Jak wynika z danych GUS operatorzy infrastrukturalni sieci komórkowych w Polsce i ich sieci wirtualne MVNO obsługiwali w końcu 2018 roku 51,41 mln aktywnych kart SIM. Okazuje się, że przytoczona liczba jest mniejsza niż wynika to z danych podawanych przez samych operatorów.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2