Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Jaki smartfon do 1500 zł? Ciekawe modele w dobrej cenie

Dodano: 15.02.2018 komentarze

Za kwotę 1500 zł możemy liczyć na telefon z tzw. średniej półki czyli posiadający zaawansowane funkcje, dużą pojemności baterii oraz aparaty fotograficzne robiące dobrej jakości zdjęcia. Zobacz zestawienie takich telefonów opracowane przez redakcję techonowinki.onet.pl

Promocja dla użytkowników Play na kartę

Dodano: 16.02.2018 komentarze

Jeżeli jesteś użytkownikiem usługi pre-paid w Play to możesz mieć teraz za darmo przez 3 miesiące 6 GB co miesiąc. Promocję aktywować można poprzez aplikację Play24. Promocja obowiązuje od 16 lutego do 16 maja i obejmuje oferty: Play na Kartę, Internet na Kartę, RedBull MOBILE na Kartę.

Dlaczego hakerzy atakują klientów Orange

Dodano: 16.02.2018 komentarze

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. W atakach pishingowych hakerzy podszywają się pod znane firmy, które mają duże bazy klientów a ich marki cieszą się zaufaniem. Jak się jednak okazuje Orange nie jest tu całkiem bezbronne, ponieważ wykorzystuje Cyber Tarczę do blokowania serwerów hakerskich.

Zmień sprzedawcę energii elektrycznej na Orange

Dodano: 15.02.2018 komentarze

Orange Energia obsługuje już 107 tys. klientów prywatnych i firm. Dzisiaj minęły 3 lata odkąd Orange rozpoczął sprzedaż energii elektrycznej. Na stronie pradnaklik.pl można sprawdzić na jakie oszczędności możemy liczyć zmieniając obecnego sprzedawcę prądu na Orange Energia.

Play: Walentynkowa promocja doładowań

Dodano: 14.02.2018 komentarze

Z promocji można skorzystać tylko dzisiaj. Przy doładowaniu konta prepaid kwotą 50 zł (i więcej) otrzymujemy bonus 70% wartości tego doładowania. Doładowując kwotą poniżej 50 zł dostajemy pakiety internetowe (od 2GB do 0,5GB). Promocja obejmuje tylko doładowania online na stronie doladowania.play.pl.

Wideo-recenzja Samsunga Galaxy A8

Dodano: 14.02.2018 komentarze

Główne zalety Samsunga Galaxy A8 (2018) to: znakomity ekran, dobry aparat fotograficzny, wodoszczelność i wysoka jakość wykonania. Z drugiej strony telefon ten, kosztuje niewiele mniej od flagowego Samsunga Galaxy S8. Czy warto się nim zainteresować?

Wybieramy powerbank

Dodano: 14.02.2018 komentarze

Powerbank to przenośny akumulator umożliwiający podładowanie smartfona, a także innych urządzeń mobilnych. Wybierając powerbank najpierw powinniśmy ustalić pojemność baterii urządzeń, które planujemy doładowywać. Pojemność powerbanku nie powinna być mniejsza od pojemności ładowanej baterii a najlepiej aby była 2 razy większa.

Walentynkowa promocja doładowań w Plusie

Dodano: 13.02.2018 komentarze

Z promocji można skorzystać tylko 14 i 15 lutego. Doładowanie trzeba zrobić za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego kwotą od 30 zł do 99 zł. Promocja obejmuje użytkowników ofert: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Smartfony z dobrym aparatem fotograficznym

Dodano: 13.02.2018 komentarze

Najnowsze smartfony posiadają coraz bardziej zaawansowane technologicznie aparaty fotograficzne. Dlatego też wielu użytkowników smartfonów przestało korzystać z samodzielnych aparatów fotograficznych. Zobacz kilka modeli telefonów, które potrafią robić naprawdę dobrej jakości zdjęcia.

Orange: 60 GB na Walentynki dla duetów

Dodano: 12.02.2018 komentarze

Na Walentynki Orange również przygotował specjalną promocję. Jeżeli między 12 a 18 lutego zakupimy dwa abonamentowe plany komórkowe lub dokupimy plan Standardowy do posiadanego już konta klienckiego otrzymamy po 60 GB transferu do wykorzystania przez cały 2018 rok.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2