Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Premiera składanego smartfona Huawei Mate X znowu odroczona

Dodano: 16.08.2019 komentarze

Premiera tego telefonu miała miejsce w lutym br. Smartfon po rozłożeniu posiada aż 8 calowy ekran OLED o rozdzielczości 2480 x 2200 px i proporcjach 8 : 7,1. Po złożeniu telefonu mamy dwa mniejsze ekrany. Rynkowa premiera tego urządzenia jest ciągle przesuwana. Obecnie to październik - listopad 2019.

Jaki jest najlepszy smartfon 2019/2020 wg EISA

Dodano: 16.08.2019 komentarze

EISA to europejskie stowarzyszenie zrzeszające 61 redakcje pism technicznych z 29 państw. Stowarzyszenie corocznie przyznaje tytuły najlepszego produktu roku w różnych kategoriach. W zakresie urządzeń mobilnych nagrody zdobyły m.in. Huawei P30 Pro, OnePlus 7 Pro, Xiaomi Redmi Note 7 i Honor 20 Pro.

Ministerstwo Cyfryzacji chce certyfikacji Huawei i innych dostawców 5G

Dodano: 16.08.2019 komentarze

Ministerstwo Cyfryzacji chce, żeby operatorzy zadbali o dywersyfikację dostawców sprzętu 5G. Pojawiła się również propozycja certyfikacji wszystkich producentów, w tym Huawei. Proces ten miałby być wspólny dla całej Unii Europejskiej.

Huawei wypuści najmocniejszą ładowarkę bezprzewodową

Dodano: 16.08.2019 komentarze

Ładowarka ma mieć możliwość ładowania bezprzewodowego z mocą 30W, co byłoby najwyższą wartością spośród tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Debiut tego urządzenia odbędzie się prawdopodobnie wraz z premierą nowych flagowców, czyli modeli Mate 30 i Mate 30 Pro.

Play: Nocne przeceny telefonów

Dodano: 15.08.2019 komentarze

Tym razem w czwartek nie ma w Play nocnej wyprzedaży wybranego modelu smartfona. Zamiast tego przecenionych zostało aż 20 modeli telefonów. Promocyjne ceny nie będą obowiązywać tradycyjnie przez jedną noc ale przez kilka dni do 19.08.2019 do godziny 9.00.

W Polsce przybędzie hot spotów z bezpłatnym WiFi

Dodano: 15.08.2019 komentarze

Obecnie w Polsce działa około 6 tys. hotspotów z darmowych dostępem do internetu. Wkrótce sytuacja ta ma się znacznie polepszyć. Minister cyfryzacji oficjalnie ogłosił bowiem start konkursu na dotacje do budowy punktów wi-fi ze środków unijnych zgromadzonych w programie operacyjnym ''Polska cyfrowa''.

Samsung Galaxy S11 będzie posiadał aparat 108 Mpx

Dodano: 15.08.2019 komentarze

Najnowsze przecieki wskazują, że Samsung przygotowuje nową matrycę do przyszłorocznego flagowca. Model Galaxy S11 może zaoferować obiektyw o rozdzielczości 108 Mpx, który zrewolucjonizuje świat mobilnej fotografii. Tak duża rozdzielczość aparatu pozwoli nagrywać wideo w rozdzielczości 6K przy 30 klatkach/s.

Aplikacja ''Chroń dzieci w sieci''

Dodano: 15.08.2019 komentarze

Chroń Dzieci w Sieci to oferowana przez Orange aplikacja do kontroli rodzicielskiej dla urządzeń mobilnych. Pozwala m.in. na kontrolę aplikacji zainstalowanych na telefonie dziecka, czasu korzystania z urządzenia, a także na filtrowanie treści, dostępnych na stronach WWW. Można także samodzielnie dopisywać niechciane witryny.

Human Planet - konkurs fotograficzny

Dodano: 14.08.2019 komentarze

Orange zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym Orange - Human Planet. Abu wziąć udział wystarczy przesłać swoje zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób ludzie odpowiedzialnie korzystają z technologii jednocześnie chroniąc środowisko.

Już 200 tys. klientów Orange korzysta miesięcznie z WiFi Calling

Dodano: 14.08.2019 komentarze

WiFi Calling, to usługa, dzięki której możemy łączyć się naszym smartfonem poprzez sieć WiFi. Oznacza to, że możemy dzwonić z miejsc, gdzie zasięg jest bardzo słaby. Poza tym możemy dzwonić do Polski poprzez sieć WiFi z dowolnego miejsca na świecie ponosząc koszty tylko rozmowy krajowej.

baner reklamowy-1

Wyszukiwarka
okazji

Znajdź najlepsze ceny popularnych telefonów

baner reklamowy-2