Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile
Plush: Nowa oferta mobilnego internetu

Dodano: 20.06.2018 komentarze(2)

Od 20 czerwca w sieci Plush pojawiła się nowa oferta Internetu Mobilnego. To dwa warianty umowy abonamentowej na czas nieokreślony za  25 zł lub 30 zł miesięcznie. W pierwszym wariancie pakiet internetowy wynosi 20 GB a w drugim 40 GB.  Pakiety są automatycznie zwiększane za staż w sieci.

Pakiet 3GB od Orange za przegrany mecz

Dodano: 20.06.2018 komentarze

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Orange, za każdy mecz polskiej reprezentacji, przyznawany będzie klientom tej sieci inny pakiet Gigabajtów. Za mecz z Senegalem dostaniemy 3GB niezależnie czy mamy ofertę abonamentową czy prepaid. Wystarczy wysłać sms-a o treści GRAMYDALEJ pod numer 233.

Apple Pay w Polsce. Możemy już zbliżeniowo płacić iPhone'em

Dodano: 19.06.2018 komentarze

Po długim okresie negocjacji między polskimi bankami i Apple, zaczął nareszcie funkcjonować w Polsce system Apple Pay. Polscy posiadacze iPhone'ów mogą już zatem płacić swoim smartfonem w sklepach, choć oczywiście muszą być klientami banku, który oferuje taką funkcję.

Koniec projektu Orange Finanse

Dodano: 19.06.2018 komentarze

Orange Polska i mBank podjęły decyzję o zakończeniu projektu Orange Finanse z dniem 31 grudnia 2018 roku. Klienci będą nadal mogli bezpiecznie i wygodnie korzystać ze swoich kont oraz wszystkich dotychczasowych usług. Obecnie z Orange Finanse korzysta ponad 430 tysięcy klientów.

Mundialowa promocja doładowań w Play

Dodano: 19.06.2018 komentarze

Play postanowił nieco inaczej uczcić początek rozgrywek naszej drużyny na Mundialu. Za każde doładowanie konta prepaid kwotą mniejszą od 50 zł dostaniemy dodatkowe pakiety GB a za doładowanie kwotą 50 zł lub większą - 100% wartości doładowania. Promocja trwa tylko 1 dzień - 19 czerwca.

Orange również rozdaje Gigabajty za gole

Dodano: 19.06.2018 komentarze(2)

Mundial 2018 rozpoczęty na dobre a nasi niektórzy operatorzy postanowili jeszcze bardziej nam go uatrakcyjnić. W ślad za T-Mobile do rywalizacji wkracza Orange oferując również pakiety Gigabajtów za gole zdobyte przez naszą reprezentację. Tylko że promocja Orange jest nieco inna.

Gigabajty za gole w T-Mobile na kartę

Dodano: 19.06.2018 komentarze

T-Mobile włącza się w Mundial 2018 i podnosi emocje. Za każdy strzelony przez naszą reprezentację gol klienci T-Mobile na kartę otrzymają bezpłatnie dodatkowe gigabajty. Ile bramek, tyle dodatkowych GigaBajtów. Bezpłatne pakiety będą ważne przez 7 dni. Ofertę musimy aktywować sms-em.

Najbardziej popularne tablety - ranking

Dodano: 18.06.2018 komentarze

Tablety ze względu na duże wyświetlacze, bardziej niż smartfony, nadają się do oglądania filmów, czytania poczty czy przeglądania stron internetowych. Mimo, że smartfony mają coraz większe ekrany, tablety nadal cieszą się dużą popularnością. Zobacz najnowszy ranking tych urządzeń za miesiąc czerwiec.

Konkurs Orange: Pokaż jak kibicujesz i wygraj telewizor

Dodano: 16.06.2018 komentarze

Orange z okazji Mundialu zorganizował konkurs, w którym do wygrania są 4 telewizory 4K z ekranem 55". Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie lub wideo pokazujące jak wspieramy naszą drużynę. Zdjęcie lub filmy należy zgłosić poprzez aplikację na profilu Orange Polska na Facebooku.

Plus: Na Ukrainę jeszcze taniej

Dodano: 15.06.2018 komentarze

Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz oferta Plus na Kartę za 25 zł miesięcznie obejmuje: duże pakiety GB, nielimitowane rozmowy i sms-y ze wszystkimi w Polsce, 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie - Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2