Artykuły własne - Super SIM - Najlepsze oferty telefonii komórkowej
Ranking ofert abonamentowych ,, tylko sim"
W ofercie bez telefonu zawsze zyskujesz

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Najlepsze świąteczne prezenty od operatorów

Dodano: 01.12.2017

 

 

Właśnie rozpoczął się okres wzmożonych świątecznych zakupów. Prawie wszędzie napotykamy na różnego rodzaju promocje i okazje świąteczne. Operatorzy komórkowi z doświadczenia wiedzą, że w okresie świątecznym sprzedaż usług znacznie wzrasta i koniecznie trzeba ten okres dobrze wykorzystać. Stąd sporo nowych atrakcyjnych promocji, szczególnie propozycji z nowym atrakcyjnym urządzeniem jak smartfon czy laptop.

Oferty z prezentem

Prezent do oferty świątecznej może być oczywiście w różnej postaci. Może to być świąteczny upust na abonamencie, dodatkowe bezpłatne usługi czy też zwiększenie istniejących usług w ramach określonego abonamentu.  Prezentem może też być określona rzecz materialna w postaci konkretnego urządzenia. W bieżącym roku, wśród ofert tradycyjnych pojawiło się kilka propozycji, w których operator daje nam oprócz standardowego telefonu w promocyjnej cenie dodatkowe urządzenie gratis (za 1 zł) w postaci smartfona, tabletu czy innego przydatnego urządzanie jak power bank, ładowarka samochodowa itp. Takie promocje są dobrze przyjmowane przez klientów, ponieważ mogą oni przeznaczyć drugie urządzanie na świąteczny prezent dla najbliższych.

Szukamy najlepszego prezentu

Postanowiliśmy przejrzeć głosowe oferty abonamentowe (i niektóre prepaid) prezentowane obecnie przez operatorów MNO (bez wirtualnych). Wzięliśmy pod uwagę jedynie oferty dla klientów indywidualnych (nie biznesowych) z telefonem i dodatkowo z prezentem w postaci dodatkowego urządzania jak smartfon czy tablet. Oczywiście nie będziemy przedstawiać wszystkich propozycji operatorów a jedynie te najbardziej, naszym zdaniem, atrakcyjne, w których otrzymamy najbardziej wartościowy prezent.

 

W sieci Orange

Kupując Orange Love z TV na 24 m-ce otrzymamy Samsunga Galaxy J3 (2016) w prezencie. Ponadto Orange podobnie jak Plus w ofertach świątecznych proponuje dodatkowo (za 0 zł na start) telewizory, konsole lub smartfony. Oczywiście za te urządzenia będziemy musieli zapłacić w miesięcznych ratach.

W okresie świątecznym Orange przygotował również prezenty dla klientów prepaid. Wystarczy kupić starter, zarejestrować go i aktywować bonus w kwocie 100 zł. Przyznaną kwotę można wykorzystać na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi na terenie Polski oraz w roamingu UE przez okres 30 dni. Z aktywacją bonusu mamy czas do 31.12.2017 r.

 

Samsung Galaxy J3 (2016)

 

Podstawowe parametry techniczne:

 

5"

720x1280px

2600 mAh

8 MPx + 5 selfie

LTE

dual sim

Android 5.1

Snapdragon 410

1,2 GHz

Cena: na Allegro od 500 zł

 


 

 

W sieci T-Mobile

 

T-Mobile na okres świąteczny przygotował konkurs z nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł. Tak atrakcyjna cena obowiązuje niestety tylko przy przeniesieniu numeru do T-Mobile.

 

Samsung Galaxy S7

 

Podstawowe parametry techniczne:

 

5,1"

1440x2560px

3000 mAh

12 MPx + 5 selfie

LTE-Advanced

czytnik

Android 6.0

Exynos 8890

2,3 GHz

Cena: na Allegro od 1200 zł

 

Dla użytkowników prepaid T-Mobile przygotował nowoczesny gadżet w postaci okularów VR. Prezent otrzymają klienci, którzy zdecydują się na aktywację pakietu no-limit + 10GB za 25 zł/30 dni. Pakiet trzeba aktywować w salonie. Niestety liczba okularów VR  jest ograniczona i prawdopodobne promocja zakończy się dość szybko a na pewno przed świętami. 

 

 

W sieci Plus

Plus tradycyjnie najwcześniej wystartował ze świątecznymi promocjami bo już od 6 listopada. Wybierając ofertę Ja+Abonament można przez pierwsze kilka miesięcy (nawet 6) nie płacić za abonamentu. Dodatkowo dostępne są w ofercie abonamentowej atrakcyjne smartfony i telewizory w systemie sprzedaży ratalnej. W ofercie JA+ Internet LTE Plus również naleźć można bardzo atrakcyjne urządzenia na świąteczne prezenty jak: laptopy, tablety i routery LTE z WiFi. 

W ofercie świątecznej Plusa w JA+ MIX oraz JA+ Na Kartę klienci mogą korzystać ze zwiększonych  pakietów internetowych.

 

W Play

 

W ofercie świątecznej Mix powróciła oferta Junior Box. Jest to połączenie oferty Mix Formuła Elastyczna (12 doładowań x30 zł + 12 doładowań x60 zł) ze świątecznym prezentem za 2 zł jakim jest smartfon (z dolnej lub średniej półki). Do telefonu dokładana jest również maskotka.

 

Podsumowanie

Niestety Mikołaj dla klientów sieci komórkowych w tym roku jest jakiś bardziej skąpy niż w latach poprzednich. Być może jest to spowodowane słabszymi wynikami finansowymi uzyskanymi w tym roku przez operatorów. Słabsze wyniki spowodowane są przede wszystkim zniesieniem od czerwca br. opłat roamingowych w UE i co za tym idzie wprowadzeniem zasady RLAH (roam like at home).  Z powyższego zestawienia widać, ze w tym roku najwartościowsze świąteczne prezenty przygotowała sieć Orange.  Zestawienie powyższe będzie na bieżąco aktualizowane i być może pojawią się jeszcze jakieś atrakcyjne prezenty na święta.

 

 

Krzysztof Nieścioruk

Autor: j.w.
Źródło: www
Komentarze

ada 2017-11-30 00:50

bardzo fajne zestawienie wszystkich promocji. bardzo pomocne


Ken 43 2017-11-30 00:53

Rzeczywiście coś biednie w tym roku. Pamiętam jeszcze 2 lata temu dużo było promocji gdzie do jednego telefonu dokładano drugi telefon lub tablet. To były porządne promocje.


Wan 2017-12-05 14:46

Bardzo fajny artykuł, ale część bonusów tak naprawdę pojawia się teraz, albo jeszcze będzie pojawiać więc do świąt myślę, że mogą jeszce różne promocje wyskoczyć, teraz chociażby w Virgin Mobile są dodatkowe 3 gb Interentu, niezależnie czy ofertę ma się ma kartę czy na abonament i ja uważam to za bardzo fajny przedświąteczny gratis

Strona:1 z 1
Zobacz więcej nowości
baner reklamowy-1 baner reklamowy-2