Prezentujemy różnego rodzaju porady i artykuły dotyczące ofert operatorów

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

 

Ranking operatorów wg prędkości internetu LTE - marzec 2019

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki pomiarów prędkości transmisji danych w sieciach komórkowych LTE. Dane pochodzą ze strony Speedtest.pl i dotyczą pomiarów przeprowadzonych w marcu 2019. Przedstawione wyniki to uśrednione dane z pomiarów przeprowadzonych przez użytkowników mobilnego internetu za pomocą aplikacji mobilnej Speedtest.pl. Zaprezentowane rankingi oparte są o wyniki uwzględniające roaming krajowy, ponieważ wyniki takie najbardziej odzwierciedlają rzeczywistą prędkość transmisji uzyskaną przez użytkowników sieci.

 

Prędkość transmisji danych (download) w Mb/s dla sieci LTE
T-Mobile: 25,01 Mb/s Orange:  24,14 Mb/s Play: 24,11 Mb/s Plus: 17,58 Mb/s

 

 

W marcu kolejność w rankingu uległa częściowej zmianie w stosunku do poprzedniego miesiąca. Na pierwszym miejscu w dalszym ciągu utrzymuje się T-Mobile zwiększając nieco prędkość transmisji w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Na drugie miejsce powróciła sieć Orange, wyprzedzając nieznacznie sieć Play. Wyniki uzyskane przez Play są nieco lepsze niż w poprzednim miesiącu ale niestety nie pozwoliło to utrzymać drugiego miejsca w rankingu. Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje Plus, który osiągnął wyraźnie lepszy wynik niż w poprzednim miesiącu ale generalnie znacznie odstaje od pozostałych trzech operatorów.

 

 

 

Ranking operatorów wg prędkości internetu 3G/LTE

Biorąc pod uwagę wyniki osiągnięte łącznie w sieci 3G i LTE ranking operatorów wygląda podobnie. Pierwsze miejsce zajmuje T-Mobile drugie Orange. Warto zauważyć, że różnice pomiędzy osiągniętymi wynikami w sieciach z pierwszej trójki są bardzo małe. 

 

Prędkość transmisji danych (download) w Mb/s dla sieci 3G/LTE
T-Mobile: 21,57 Mb/s Orange: 20,90 Mb/s Play: 20,87 Mb/s Plus: 15,67 Mb/s

 

 

 

 


 

 

Sprawdź teraz prędkość swojego łącza

 


Powered by SpeedTest.pl

 

 

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2