Prezentujemy różnego rodzaju porady i artykuły dotyczące ofert operatorów

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

 

Ranking operatorów wg prędkości internetu LTE - styczeń 2019

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki pomiarów prędkości transmisji danych w sieciach komórkowych LTE. Dane pochodzą ze strony Speedtest.pl i dotyczą pomiarów przeprowadzonych w styczniu 2019. Przedstawione wyniki to uśrednione dane z pomiarów przeprowadzonych przez użytkowników mobilnego internetu za pomocą aplikacji mobilnej Speedtest.pl. Przedstawione rankingi oparte są o wyniki uwzględniające roaming krajowy, ponieważ wyniki takie najbardziej odzwierciedlają rzeczywistą prędkość transmisji uzyskaną przez użytkownika sieci.

 

Prędkość transmisji danych (download) w Mb/s dla sieci LTE
T-Mobile: 24,84 Mb/s Orange: 23,47 Mb/s Play: 21,95 Mb/s Plus: 17,12 Mb/s

 

 

W styczniu kolejność w rankingu uległa lekko zmianie w stosunku do poprzedniego miesiąca. Największe przyśpieszenie internetu mobilnego wśród największych operatorów komórkwych nastąpiło w sieci T-Mobile, która wysunęła się na czoło styczniowego rankingu. Drugie miejsce przypadło sieci Orange. Play zwiększył nieco prędkość w stosunku do poprzedniego miesiąca lecz pozostał na trzecim miejscu. Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje Plus, który niestety osiągnął słabszy wynik niż w poprzednim miesiącu.

 

 

 

Ranking operatorów wg prędkości internetu 3G/LTE

Biorąc pod uwagę wyniki osiągnięte łącznie w sieci 3G i LTE ranking operatorów wygląda podobnie. Pierwsze miejsce zajmuje T-Mobile drugie Orange chociaż róznice pomiędzy tymi dwiema sieciami nie są duże.

 

Prędkość transmisji danych (download) w Mb/s dla sieci 3G/LTE
T-Mobile: 21,30 Mb/s Orange: 20,25 Mb/s Play: 19,04 Mb/s Plus: 15,20 Mb/s

 

 

 

 


 

 

Sprawdź teraz prędkość swojego łącza

 


Powered by SpeedTest.pl

 

 

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2