Prezentujemy różnego rodzaju porady i artykuły dotyczące ofert operatorów

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Porady część 2

Wskazówki i porady dotyczące telefonii komórkowej

Co to jest komórka stacjonarna. Przegląd ofert

Aktualność: marzec 2015r.  Komórka stacjonarna to oferta operatorów telefonii komórkowej w zakresie usług telefonii stacjonarnej. Oferta polega na obsłudze karty sim z numerem stacjonarnym  w telefonie komórkowym. Taki numer stacjonarny różni się od numeru mobilnego tym, że może działać jedynie w obszarze jednej stacji bazowej BTS

Wybierz

Czy opłaca się przenieść numer z prepaid do oferty abonamentowej?

Aktualność: marzec 2014. Przeniesienie numeru z oferty prepaid do postpaid może przynieść nam duże oszczędności. Warto przeanalizować koszty używania telefonu na kartę i porównać je z cenami w najnowszych ofertach abonamentowych takich sieci  jak Red Bull Mobile,  nju mobile czy Heyah.

Wybierz
internet na kartę

Jak kupić taniej pakiet internetowy do smartfona czy tableta ?

Aktualność: luty 2014. W artukule opisano różne rodzaje ofert mobilnego internetu. Dokonano porównania ofert abonamentowych z internetem na kartę. Pokazano jak kupować taniej na Giełdzie Gigabajtów czyli na portalach aukcyjnych jak Allegro. Wyjaśniono mechanizm powstania drugiego rynku handlu pakietami internetowymi.

Wybierz

Co to są oferty Data SIM ?

Aktualność marzec 2014. Są to oferty mobilnego internetu  typu ,,tylko sim" . Oferty te przeznaczone są głównie do tabletów czy laptopów z wbudowanym modemem transmisji danych 3G/4G. W artykule przedstawiono ranking najlepszych propozycji Data SIM. Dodatkowo opisano dokładniej standardy kart sim (micro sim, nano sim, standard sim). Najlepszą ofertą okazała się propozycja Orange Free Net (stan na miesiąc marzec 2014) w której otrzymujemy 3 GB już za 14 zł miesięcznie.

Wybierz
bezpłatne wifi

Jak kupować przez internet

W trakcie pisania

 

Następna strona  > > >

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2