Prezentujemy różnego rodzaju porady i artykuły dotyczące ofert operatorów

Sonda
SONDA : Która sieć ma najlepszą ofertę ,,tylko sim,,
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Nju mobile
Heyah
Red Bull Mobile

Co warto wiedzieć?

Wskazówki i porady dotyczące telefonii komórkowej

Kupując smartfona sprawdź czy obsługuje LTE Advanced

Kupując nowego smartfona powinniśmy zdawać sobie sprawę, że właśnie operatorzy wdrażają internet LTE-A z prędkością transmisji do 300 Mb/s. Aby móc korzystać z takiej prędkości nasz smartfon powinien posiadać modem LTE cat 6.

Wybierz
sztuczki operatorow

Poznaj sztuczki i pułapki w ofertach operatorów komórkowych

Przeglądając oferty sieci komórkowych można odnieść wrażenie, że wszędzie mamy super promocje i super okazje. Musimy sobie zdawać sprawę, że marketing ma swoje prawa i łatwo możemy paść jego ofiarą. Dlatego warto poznać różnego rodzaju chwyty marketingowe i sztuczki jakie często stosują operatorzy.

Wybierz
sztuczki operatorow

Dlaczego warto wybrać telefon dual sim?

Telefony dual sim, czyli pracujące z dwiema kartami sim , stają się co raz bardziej popularne. Jest to związane z zachodzącymi zmianami na rynku usług telekomunikacyjnych. Operatorzy pomału odchodzą od subsydiowania telefonów a w zamian proponują usługę kredytu bankowego. Zwiększa to swobodę wyboru telefonu przez klienta. Ponadto segmet ofert prepaid zaczyna pomału górować nad postpaid. Oznaczać to może zwiększenie  telefonów kupownanych na wolnym rynku.

Wybierz

Przychodzi czas na MiFi

MiFi jest to mobilny ruoter z WiFi lub inaczej mówiąc mobilny hotspot. Urządzenia te stają się coraz bardziej popularne ze względu, że  świetnie pasują do nowo powstałych ofert mobilnego internetu LTE bez limitu danych. Kupując MIFi możemy sporo zaoszczędzić, ponieważ możemy mieć mobilny hotspot w domu , pracy czy w terenie. Wydaje się,że MiFi może stanowić zagrożenie dla rozwoju stacjonarnego dostępu do internetu.

Wybierz
bezpłatne wifi

Szukamy bezpłatnych sieci WiFi ( hotspotów)

Mając dostęp do bezpłatnych sieci WiFi możemy sporo zaoszczędzić na kosztach mobilnego internetu. Możemy wtedy kupować znacznie mniejsze pakiety internetowe. Jak znaleźć takie sieci WiFi i jak bezpiecznie z nich korzystać? Odpowiedź znajdziemy w artykule poświęconym tej tematyce

Dalej
telefon stacjonarny

Co zrobić z numerem stacjonarnym ?

Ilość numerów stacjonarnych maleje ponieważ ruch do sieci stacjonarnej przejmują telefony komórkowe. Ostatnio tendencje te nasilają się ze względu na szerokie wprowadzenie przez operatorów taryf z nielimitowaną ilością rozmów do sieci komórkowych i stacjonarnych. Jeżeli nasz numer stacjonarny jest z nami długo i szkoda jest nam go stracić najlepiej przenieść go do naszej komórki. Koszty stałe takiego rozwiązania to kilka złotych miesięcznie.

Wybierz
 
Jeśli porady były przydatne - Poleć nas na Facebooku

 

Następna strona  > > >

baner reklamowy-1 baner reklamowy-2